Xiaomi Mi 4s
Xiaomi Mi 4S - самы прасунуты смартфон Xiaomi Mi 4S.
Асноўныя характарыстыкі Xiaomi Mi 4s
- гняздо для навушнікаў Інфрачырвоны Некалькі варыянтаў колеру Даступная вобласць SD-карты
- IPS дысплей Няма больш продажаў Запіс відэа 1080p Старая версія праграмнага забеспячэння
Поўныя характарыстыкі Xiaomi Mi 4s
Агульныя характарыстыкі
LAUNCH
| марка | Xiaomi |
| абвешчаны | Люты 24, 2016 |
| Codename | вада |
| нумар мадэлі | 2015911 |
| Дата выпуску | 1 сакавіка 2016 г |
| Выйшла цана | Каля 220 еўра |
DISPLAY
| тып | LCD IPS |
| Суадносіны бакоў і PPI | Суадносіны 16:9 - шчыльнасць 441 ppi |
| памер | 5.0 сантыметраў2 (~ 69.9% стаўленне экрана да цела) |
| Частата абнаўлення | 60 Гц |
| дазвол | 1080 х 1920 пікселяў |
| Пікавая яркасць (ніт) | |
| абарона | |
| Асаблівасці |
BODY
| Колеры |
чорны белы золата ружовы |
| памеры | 139.3 х 70.8 х 7.8 мм (5.48 х 2.79 х 0.31 в) |
| вага | 133 г (4.69 унцыі) |
| Matériau | Задняя частка: шкло Каркас: метал |
| Certification | |
| Водатрывалы | няма |
| Датчыкі | Адбіткаў пальцаў (задні мантаж), акселерометр, гіраскоп, блізкасць, компас |
| 3.5mm Джэк | ды |
| NFC | няма |
| Інфрачырвоны | ды |
| Тып USB | Зваротны раз'ём Type-C 1.0 |
| Сістэма астуджэння | |
| HDMI | |
| Гучнасць дынаміка (дБ) |
сетка
Частоты
| Technologie | GSM / CDMA / HSPA / LTE |
| Дыяпазоны 2G | GSM - 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 і SIM 2 |
| Дыяпазоны 3G | HSDPA - 850/1900/2100 |
| Дыяпазоны 4G | B1 (2100), B3 (1800), B7 (2600), B38 (TDD 2600), B39 (TDD 1900), B40 (TDD 2300), B41 (TDD 2500) |
| Дыяпазоны 5G | |
| TD-SCDMA | TD-SCDMA 1900 МГц TD-SCDMA 2000 МГц |
| рух | Так, з падтрымкай A-GPS, ГЛОНАСС, BDS |
| хуткасць сеткі | HSPA, LTE Cat4 150/50 Мбіт/с |
іншыя
| Тып SIM-карты | Hybrid Dual SIM (Micro-SIM/Nano-SIM, двайны рэжым чакання) |
| Нумар зоны SIM | 2 |
| Wi-Fi | 802.11 Wi-Fi A / B / G / N / пераменнага току, двухдыяпазонны, Wi-Fi Direct, кропка доступу |
| Bluetooth | 4.1, A2DP |
| VoLTE | ды |
| FM-радыё | няма |
ЗНАЧЭННЕ SARАбмежаванне FCC складае 1.6 Вт/кг, вымеранае ў аб'ёме 1 грама тканіны.
| SAR для цела (AB) | |
| Галава SAR (AB) | |
| SAR для цела (ABD) | |
| SAR для галавы (ABD) | |
прадукцыйнасць
ПЛАТФОРМА
| Набор мікрасхем | Qualcomm Snapdragon 808 MSM8992 |
| CPU | Шасціядзерны (4x1.4 ГГц Cortex-A53 і 2x1.8 ГГц Cortex-A57) |
| біты | 64Bit |
| Ядра | 6 ядро |
| тэхналагічны працэс | 20 нм |
| GPU | Adreno 418 |
| GPU стрыжні | |
| GPU Частата | 600 МГц |
| Android-версія | Android 7.0; MIUI 10 |
| Play Store |
ПАМЯЦІ
| Ёмістасць аператыўнай памяці | 3GB |
| Тып аператыўнай памяці | LPDDR3 |
| захоўванне | 64GB |
| Слот для карты памяці SD | microSD, да 256 ГБ (выкарыстоўваецца агульны слот для SIM-карты) |
АДЗЫВАЛЬНАСЦІ
Ацэнка Antutu |
62k
• Antutu v6
|
| Ацэнка Geek Bench |
946
Адзіны бал
1949
Multi Score
N / A
Ацэнка батарэі
|
Акумулятар
| магутнасць | 3260 мАг |
| тып | Li-Ion |
| Тэхналогія хуткай зарадкі | Qualcomm Quick Charge 2.0 |
| Хуткасць зарадкі | 5W |
| Час прайгравання відэа | |
| хуткая зарадка | ды |
| бесправадная зарадка | |
| Зваротная зарадка |
камера
ОСНОВНАЯ КАМЕРА Наступныя функцыі могуць адрознівацца ў залежнасці ад абнаўлення праграмнага забеспячэння.
| Дазвол малюнка | 4160 х 3120 пікселяў, 12.98 Мп |
| Дазвол відэа і FPS | 1920x1080 (поўны) |
| Аптычная стабілізацыя (OIS) | няма |
| Электронная стабілізацыя (EIS) | |
| Відэа з павольным рухам | ды |
| Асаблівасці | Падвойная святлодыёдная двухтональная ўспышка, панарама, HDR |
Ацэнка DxOMark
| Мабільны бал (ззаду) |
Mobil
фота
Відэа
|
| Ацэнка сэлфі |
сэлф
фота
Відэа
|
СЕЛЬФІ КАМЕРА
Першая камера
| дазвол | 5 MP |
| датчык | |
| Апертуры | F / 2.0 |
| Памер пікселя | |
| памер датчыка | |
| аб'ектыў | |
| экстра |
| Дазвол відэа і FPS | 1080p @ 30fps |
| Асаблівасці |
Частыя пытанні па Xiaomi Mi 4s
Як доўга трымае батарэя Xiaomi Mi 4s?
Акумулятар Xiaomi Mi 4s мае ёмістасць 3260 мАг.
Ці ёсць у Xiaomi Mi 4s NFC?
Не, Xiaomi Mi 4s не мае NFC
Што такое частата абнаўлення Xiaomi Mi 4s?
Xiaomi Mi 4s мае частату абнаўлення 60 Гц.
Якая версія Xiaomi Mi 4s для Android?
Версія Android Xiaomi Mi 4s - Android 7.0; MIUI 10.
Якое дазвол дысплея ў Xiaomi Mi 4s?
Дазвол дысплея Xiaomi Mi 4s складае 1080 х 1920 пікселяў.
Ці ёсць у Xiaomi Mi 4s бесправадная зарадка?
Не, Xiaomi Mi 4s не мае бесправадной зарадкі.
Ці ўстойлівы Xiaomi Mi 4s да вады і пылу?
Не, Xiaomi Mi 4s не мае вады і пылу.
Ці пастаўляецца Xiaomi Mi 4s з раздымам для навушнікаў 3.5 мм?
Так, Xiaomi Mi 4s мае раз'ём для навушнікаў 3.5 мм.
Што такое мегапікселі камеры Xiaomi Mi 4s?
У Xiaomi Mi 4s камера 13 Мп.
Якая цана Xiaomi Mi 4s?
Кошт Xiaomi Mi 4s складае 70 даляраў.
Водгукі і меркаванні карыстальнікаў Xiaomi Mi 4s
Відэаагляд Xiaomi Mi 4s
Агляд на Youtube
Xiaomi Mi 4s
×

Калі вы карыстаецеся гэтым тэлефонам або маеце досвед працы з гэтым тэлефонам, выберыце гэты параметр.
Выберыце гэты варыянт, калі вы не карысталіся гэтым тэлефонам і проста хочаце напісаць каментар.
Ёсць 0 каментарыі да гэтага прадукту.