xiaomi pad 6 pro
Xiaomi Pad 6 Pro - магутны планшэт ад Xiaomi.
Асноўныя характарыстыкі Xiaomi Pad 6 Pro
- Высокая хуткасць абнаўлення хуткая зарадка Высокая гучнасць дынаміка Высокая ёмістасць аператыўнай памяці
- IPS дысплей Няма слота для SD-карты Няма раздыма для навушнікаў Няма падтрымкі 5G
Поўныя характарыстыкі Xiaomi Pad 6 Pro
| марка | Xiaomi |
| абвешчаны | |
| Codename | Люцынь |
| нумар мадэлі | 23046RP50C |
| Дата выпуску | 2023 красавіка 18 г |
| Выйшла цана | Каля 350 еўра |
DISPLAY
| тып | LCD IPS |
| Суадносіны бакоў і PPI | Суадносіны 16:10 - шчыльнасць 309 ppi |
| памер | 11.0 сантыметраў2 (~ 82.8% стаўленне экрана да цела) |
| Частата абнаўлення | 144 Гц |
| дазвол | 2880 х 1800 пікселяў |
| Пікавая яркасць (ніт) | |
| абарона | Gorilla Glass 3 |
| Асаблівасці | 30/48/50/60/90/120/144 Гц, 240 Гц сэнсарная выбарка, кантраснасць 1400:1, DCI-P3 |
BODY
| Колеры |
золата чорны сіні |
| памеры | 253.95 • 165.18 • 6.51 мм (10.03 • 6.55 • 0.27 ў) |
| вага | 490 гр |
| Matériau | Фронт шкляны, корпус алюмініевы |
| Certification | |
| Водатрывалы | няма |
| Датчыкі | Акселерометр, гіраскоп, набліжэнне, компас, хол |
| 3.5mm Джэк | няма |
| NFC | няма |
| Інфрачырвоны | няма |
| Тып USB | USB Type-C, 3.2 Gen 1, OTG |
| Сістэма астуджэння | |
| HDMI | |
| Гучнасць дынаміка (дБ) | Так, 4 дынаміка |
сетка
Частоты
| Technologie | Няма сотавай сувязі |
| Дыяпазоны 2G | N / A |
| Дыяпазоны 3G | |
| Дыяпазоны 4G | |
| Дыяпазоны 5G | |
| TD-SCDMA | |
| рух | няма |
| хуткасць сеткі |
| Тып SIM-карты | няма |
| Нумар зоны SIM | |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, двухдыяпазонны, Wi-Fi Direct, кропка доступу, Wi-Fi 6, Wi-Fi 5 |
| Bluetooth | 5.2, AAC, LDAC, LHDC3.0 |
| VoLTE | |
| FM-радыё | няма |
| SAR для цела (AB) | |
| Галава SAR (AB) | |
| SAR для цела (ABD) | |
| SAR для галавы (ABD) | |
ПЛАТФОРМА
| Набор мікрасхем | Qualcomm Snapdragon 8+ Gen1 (4 нм) |
| CPU | Васьмі'ядравы (1x3.20 ГГц Cortex-X2 і 3x2.80 ГГц Cortex-A710 і 4x2.00 ГГц Cortex-A510) |
| біты | |
| Ядра | |
| тэхналагічны працэс | |
| GPU | Adreno 730 |
| GPU стрыжні | |
| GPU Частата | |
| Android-версія | Android 13, MIUI 14 |
| Play Store | ды |
ПАМЯЦІ
| Ёмістасць аператыўнай памяці | 8GB, 12GB |
| Тып аператыўнай памяці | |
| захоўванне | 256GB, 512GB |
| Слот для карты памяці SD | няма |
АДЗЫВАЛЬНАСЦІ
Ацэнка Antutu |
• AnTuTu
|
Акумулятар
| магутнасць | 8600 мАг |
| тып | Li-Po |
| Тэхналогія хуткай зарадкі | QC 4.0+, QC 3.0+, QC 3.0, QC 2.0, PD 3.0, PD 2.0, Mi Turbo Charging |
| Хуткасць зарадкі | 67W |
| Час прайгравання відэа | |
| хуткая зарадка | |
| бесправадная зарадка | няма |
| Зваротная зарадка | няма |
камера
| Дазвол малюнка | 50 мегапікселяў |
| Дазвол відэа і FPS | 4K@30fps, 4K@60fps, 1080p@30fps, 1080p@60fps, 720p@30fps |
| Аптычная стабілізацыя (OIS) | няма |
| Электронная стабілізацыя (EIS) | |
| Відэа з павольным рухам | |
| Асаблівасці | Падвойная святлодыёдная ўспышка, HDR, панарама, суперначны выгляд 2.0, падвойная камера прагляду, вадзяны знак |
Ацэнка DxOMark
| Мабільны бал (ззаду) |
Mobil
фота
Відэа
|
| Ацэнка сэлфі |
сэлф
фота
Відэа
|
СЕЛЬФІ КАМЕРА
| дазвол | 20 MP |
| датчык | IMX596 |
| Апертуры | F / 2.2 |
| Памер пікселя | 1 / 3.4 " |
| памер датчыка | |
| аб'ектыў | |
| экстра |
| Дазвол відэа і FPS | 1080p@60fps, 1080p@30fps |
| Асаблівасці |
Частыя пытанні па Xiaomi Pad 6 Pro
Як доўга працуе батарэя Xiaomi Pad 6 Pro?
Акумулятар Xiaomi Pad 6 Pro мае ёмістасць 8600 мАг.
Ці ёсць у Xiaomi Pad 6 Pro NFC?
Не, Xiaomi Pad 6 Pro не мае NFC
Што такое частата абнаўлення Xiaomi Pad 6 Pro?
Xiaomi Pad 6 Pro мае частату абнаўлення 144 Гц.
Якая версія Xiaomi Pad 6 Pro для Android?
Версія Android Xiaomi Pad 6 Pro - Android 13, MIUI 14.
Якое дазвол дысплея ў Xiaomi Pad 6 Pro?
Дазвол дысплея Xiaomi Pad 6 Pro складае 2880 х 1800 пікселяў.
Ці ёсць у Xiaomi Pad 6 Pro бесправадная зарадка?
Не, Xiaomi Pad 6 Pro не мае бесправадной зарадкі.
Ці ўстойлівы Xiaomi Pad 6 Pro да вады і пылу?
Не, Xiaomi Pad 6 Pro не мае вады і пылу.
Ці пастаўляецца Xiaomi Pad 6 Pro з раздымам для навушнікаў 3.5 мм?
Не, Xiaomi Pad 6 Pro не мае 3.5-мм раздыма для навушнікаў.
Што такое мегапікселі камеры Xiaomi Pad 6 Pro?
Xiaomi Pad 6 Pro мае 13-мегапіксельную камеру.
Якая цана Xiaomi Pad 6 Pro?
Кошт Xiaomi Pad 6 Pro складае 380 даляраў.
Якая версія MIUI будзе апошнім абнаўленнем Xiaomi Pad 6 Pro?
MIUI 15 стане апошняй версіяй MIUI Xiaomi Pad 5.
Якая версія Android будзе апошнім абнаўленнем Xiaomi Pad 6 Pro?
Android 13 стане апошняй версіяй Android Xiaomi Pad 5.
Колькі абнаўленняў атрымае Xiaomi Pad 6 Pro?
Xiaomi Pad 5 атрымае 3 MIUI і 3 гады абнаўлення бяспекі Android да MIUI 15.
Колькі гадоў будзе абнаўляцца Xiaomi Pad 6 Pro?
Xiaomi Pad 5 атрымае 3 гады абнаўлення бяспекі з 2022 года.
Як часта Xiaomi Pad 6 Pro будзе атрымліваць абнаўленні?
Xiaomi Pad 5 абнаўляецца кожныя 3 месяцы.
Xiaomi Pad 6 Pro з якой версіі Android?
Xiaomi Pad 5 з MIUI 12.5 на базе Android 11
Калі Xiaomi Pad 6 Pro атрымае абнаўленне MIUI 13?
Xiaomi Pad 5 ужо атрымаў абнаўленне MIUI 13.
Калі Xiaomi Pad 6 Pro атрымае абнаўленне Android 12?
Xiaomi Pad 5 атрымае абнаўленне Android 12L у трэцім квартале 3 года
Калі Xiaomi Pad 6 Pro атрымае абнаўленне Android 13?
Так, Xiaomi Pad 5 атрымае абнаўленне Android 13 у трэцім квартале 3 года.
Калі спыніцца падтрымка абнаўленняў Xiaomi Pad 6 Pro?
Падтрымка абнаўленняў Xiaomi Pad 5 спыніцца ў 2024 годзе.
Водгукі і меркаванні карыстальнікаў Xiaomi Pad 6 Pro
Відэаагляд Xiaomi Pad 6 Pro
xiaomi pad 6 pro
×

Калі вы карыстаецеся гэтым тэлефонам або маеце досвед працы з гэтым тэлефонам, выберыце гэты параметр.
Выберыце гэты варыянт, калі вы не карысталіся гэтым тэлефонам і проста хочаце напісаць каментар.
Ёсць 1 каментарыі да гэтага прадукту.