Xiaomi реое 7
Тэхнічныя характарыстыкі Redmi 7 добрыя для звычайных карыстальнікаў.
Асноўныя характарыстыкі Xiaomi Redmi 7
- Воданепранікальны Высокая ёмістасць батарэі гняздо для навушнікаў Інфрачырвоны
- IPS дысплей Няма больш продажаў Запіс відэа 1080p Экран HD+
Поўныя характарыстыкі Xiaomi Redmi 7
Агульныя характарыстыкі
LAUNCH
| марка | редми |
| абвешчаны | |
| Codename | онкліт |
| нумар мадэлі | |
| Дата выпуску | 2019, сакавік |
| Выйшла цана | Каля 130 еўра |
DISPLAY
| тып | LCD IPS |
| Суадносіны бакоў і PPI | Суадносіны 19:9 - шчыльнасць 269 ppi |
| памер | 6.26 сантыметраў2 (~ 81.5% стаўленне экрана да цела) |
| Частата абнаўлення | 60 Гц |
| дазвол | 720 х 1520 пікселяў |
| Пікавая яркасць (ніт) | |
| абарона | Corning Gorilla Glass 5 |
| Асаблівасці |
BODY
| Колеры |
Месяцовы чырвоны Чорнае зацьменне Камета Блакітная |
| памеры | 158.7 х 75.6 х 8.5 мм (6.25 х 2.98 х 0.33 в) |
| вага | 180 г (6.35 унцыі) |
| Matériau | Пластык |
| Certification | |
| Водатрывалы | ды |
| Датчыкі | Адбіткі пальцаў (ззаду), акселерометр, набліжэнне, компас |
| 3.5mm Джэк | ды |
| NFC | няма |
| Інфрачырвоны | ды |
| Тып USB | microUSB 2.0, USB On-The-Go |
| Сістэма астуджэння | |
| HDMI | |
| Гучнасць дынаміка (дБ) |
сетка
Частоты
| Technologie | GSM / CDMA / HSPA / LTE |
| Дыяпазоны 2G | GSM - 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 і SIM 2 |
| Дыяпазоны 3G | HSDPA - 850 / 900 / 1700 (AWS) / 1900 / 2100 - Глабальны |
| Дыяпазоны 4G | B1 (2100), B3 (1800), B4 (1700/2100 AWS 1), B5 (850), B7 (2600), B8 (900), B20 (800), B38 (TDD 2600), B40 (TDD 2300) |
| Дыяпазоны 5G | |
| TD-SCDMA | TD-SCDMA 1900 МГц TD-SCDMA 2000 МГц |
| рух | Так, з A-GPS, ГЛОНАСС, GALILEO, BDS |
| хуткасць сеткі | HSPA, LTE-A |
іншыя
| Тып SIM-карты | Dual SIM (Nano-SIM, двайны рэзервовы) |
| Нумар зоны SIM | 2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 b / g / n, WiFi Direct, кропка доступу |
| Bluetooth | 4.2, A2DP, LE, aptX HD |
| VoLTE | ды |
| FM-радыё | ды |
ЗНАЧЭННЕ SARАбмежаванне FCC складае 1.6 Вт/кг, вымеранае ў аб'ёме 1 грама тканіны.
| SAR для цела (AB) | 1.251 Вт / кг |
| Галава SAR (AB) | 0.577 Вт / кг |
| SAR для цела (ABD) | 1.02 Вт / кг |
| SAR для галавы (ABD) | 1.1 Вт / кг |
| M1810F6LI - SAR Індыя: галава - 1.031 Вт/кг - Цела: 0.573 Вт/кг Нанапакрыццё P2i |
прадукцыйнасць
ПЛАТФОРМА
| Набор мікрасхем | Qualcomm SDM632 Snapdragon 632 (14 нм) |
| CPU | Васьмі'ядравы (4x1.8 ГГц Kryo 250 Gold і 4x1.8 ГГц Kryo 250 Silver) |
| біты | 64Bit |
| Ядра | 8 ядро |
| тэхналагічны працэс | 14 нм |
| GPU | Adreno 506 |
| GPU стрыжні | |
| GPU Частата | |
| Android-версія | Android 10, MIUI 12.5 |
| Play Store |
ПАМЯЦІ
| Ёмістасць аператыўнай памяці | 2GB / 3GB / 4GB |
| Тып аператыўнай памяці | LPDDR3 |
| захоўванне | 16GB / 32GB / 64GB |
| Слот для карты памяці SD | microSD, да 1 ТБ (выдзелены слот) |
АДЗЫВАЛЬНАСЦІ
Ацэнка Antutu |
105k
• Antutu v7
|
Акумулятар
| магутнасць | 4000 мАг |
| тып | Li-Po |
| Тэхналогія хуткай зарадкі | |
| Хуткасць зарадкі | 10W |
| Час прайгравання відэа | |
| хуткая зарадка | ды |
| бесправадная зарадка | |
| Зваротная зарадка |
камера
ОСНОВНАЯ КАМЕРА Наступныя функцыі могуць адрознівацца ў залежнасці ад абнаўлення праграмнага забеспячэння.
| Дазвол малюнка | 4032 х 3024 пікселяў, 12.19 Мп |
| Дазвол відэа і FPS | 1080 @ 3060 |
| Аптычная стабілізацыя (OIS) | няма |
| Электронная стабілізацыя (EIS) | |
| Відэа з павольным рухам | ды |
| Асаблівасці | Святлодыёдныя ўспышкі, HDR, панарама |
Ацэнка DxOMark
| Мабільны бал (ззаду) |
Mobil
фота
Відэа
|
| Ацэнка сэлфі |
сэлф
фота
Відэа
|
СЕЛЬФІ КАМЕРА
Першая камера
| дазвол | 8 MP |
| датчык | |
| Апертуры | F / 2.0 |
| Памер пікселя | |
| памер датчыка | |
| аб'ектыў | |
| экстра |
| Дазвол відэа і FPS | 1080p @ 30fps |
| Асаблівасці | HDR |
Частыя пытанні па Xiaomi Redmi 7
Як доўга працуе батарэя Xiaomi Redmi 7?
Акумулятар Xiaomi Redmi 7 мае ёмістасць 4000 мАг.
Ці ёсць у Xiaomi Redmi 7 NFC?
Не, Xiaomi Redmi 7 не мае NFC
Што такое частата абнаўлення Xiaomi Redmi 7?
Xiaomi Redmi 7 мае частату абнаўлення 60 Гц.
Якая версія Xiaomi Redmi 7 для Android?
Версія Android Xiaomi Redmi 7 - Android 10, MIUI 12.5.
Якое дазвол дысплея ў Xiaomi Redmi 7?
Дазвол дысплея Xiaomi Redmi 7 складае 720 х 1520 пікселяў.
Ці ёсць у Xiaomi Redmi 7 бесправадная зарадка?
Не, Xiaomi Redmi 7 не мае бесправадной зарадкі.
Ці ўстойлівы Xiaomi Redmi 7 да вады і пылу?
Так, Xiaomi Redmi 7 устойлівы да вады і пылу.
Ці пастаўляецца Xiaomi Redmi 7 з раздымам для навушнікаў 3.5 мм?
Так, Xiaomi Redmi 7 мае раз'ём для навушнікаў 3.5 мм.
Што такое мегапікселі камеры Xiaomi Redmi 7?
Xiaomi Redmi 7 мае 12-мегапіксельную камеру.
Якая цана Xiaomi Redmi 7?
Кошт Xiaomi Redmi 7 складае 60 даляраў.
Водгукі і меркаванні карыстальнікаў Xiaomi Redmi 7
Xiaomi Redmi 7 Відэаагляды
Агляд на Youtube
Xiaomi реое 7
×

Калі вы карыстаецеся гэтым тэлефонам або маеце досвед працы з гэтым тэлефонам, выберыце гэты параметр.
Выберыце гэты варыянт, калі вы не карысталіся гэтым тэлефонам і проста хочаце напісаць каментар.
Ёсць 9 каментарыі да гэтага прадукту.