Xiaomi Redmi 8A Dual
Redmi 8A dual мае падвойную камеру, якая з'яўляецца адзінай розніцай.
Тэхнічныя характарыстыкі Xiaomi Redmi 8A Dual Key
- Высокая ёмістасць батарэі гняздо для навушнікаў Некалькі варыянтаў колеру Даступная вобласць SD-карты
- IPS дысплей Няма больш продажаў Запіс відэа 1080p Экран HD+
Поўныя характарыстыкі Xiaomi Redmi 8A Dual
| марка | редми |
| абвешчаны | 2020, 11 лютага |
| Codename | аліўкавы дрэва |
| нумар мадэлі | |
| Дата выпуску | 2020, 18 лютага |
| Выйшла цана | Каля 80 еўра |
DISPLAY
| тып | LCD IPS |
| Суадносіны бакоў і PPI | Суадносіны 19:9 - шчыльнасць 270 ppi |
| памер | 6.22 сантыметраў2 (~ 81.8% стаўленне экрана да цела) |
| Частата абнаўлення | 60 Гц |
| дазвол | 720 х 1520 пікселяў |
| Пікавая яркасць (ніт) | 400 кд/м² |
| абарона | Corning Gorilla Glass 5 |
| Асаблівасці |
BODY
| Колеры |
белы сіні шэры |
| памеры | 156.5 • 75.4 • 9.4 мм (6.16 • 2.97 • 0.37 ў) |
| вага | 188 г (6.63 унцыі) |
| Matériau | Шкло пярэдняе (Gorilla Glass 5), пластыкавая задняя частка, пластыкавая рамка |
| Certification | |
| Водатрывалы | |
| Датчыкі | Акселерометр, набліжэнне, компас |
| 3.5mm Джэк | ды |
| NFC | няма |
| Інфрачырвоны | |
| Тып USB | 2.0, зварачальны раз'ём Type-C 1.0, USB On-The-Go |
| Сістэма астуджэння | няма |
| HDMI | |
| Гучнасць дынаміка (дБ) |
сетка
Частоты
| Technologie | GSM / HSPA / LTE |
| Дыяпазоны 2G | GSM - 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 і SIM 2 |
| Дыяпазоны 3G | HSDPA - 850/900/1900/2100 |
| Дыяпазоны 4G | Дыяпазон LTE - 1(2100), 3(1800), 5(850), 8(900), 40(2300), 41(2500) |
| Дыяпазоны 5G | |
| TD-SCDMA | |
| рух | Так, з падтрымкай A-GPS, ГЛОНАСС, BDS |
| хуткасць сеткі | HSPA, LTE-A |
| Тып SIM-карты | Dual SIM (Nano-SIM, двайны рэзервовы) |
| Нумар зоны SIM | 2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 b / g / n, Wi-Fi Direct, пункт доступу |
| Bluetooth | 4.2, A2DP |
| VoLTE | |
| FM-радыё | ды |
| SAR для цела (AB) | |
| Галава SAR (AB) | |
| SAR для цела (ABD) | |
| SAR для галавы (ABD) | |
ПЛАТФОРМА
| Набор мікрасхем | Qualcomm Snapdragon 439 (SDM439) |
| CPU | Васьмі'ядравы (4x1.95 ГГц Cortex-A53 і 4x1.45 ГГц Cortex A53) |
| біты | 64Bit |
| Ядра | 8 Core Core |
| тэхналагічны працэс | 12 нм |
| GPU | Adreno 505 |
| GPU стрыжні | |
| GPU Частата | |
| Android-версія | Android 11, MIUI 12.5 |
| Play Store |
ПАМЯЦІ
| Ёмістасць аператыўнай памяці | RAM 2 / 3GB |
| Тып аператыўнай памяці | |
| захоўванне | 32GB ROM |
| Слот для карты памяці SD | microSDXC (выдзелены слот) |
АДЗЫВАЛЬНАСЦІ
Ацэнка Antutu |
• AnTuTu
|
Акумулятар
| магутнасць | 5000 мАг |
| тып | Li-Po |
| Тэхналогія хуткай зарадкі | |
| Хуткасць зарадкі | 10W |
| Час прайгравання відэа | |
| хуткая зарадка | Так, 18 Вт |
| бесправадная зарадка | няма |
| Зваротная зарадка |
камера
| дазвол | 13 MP |
| датчык | |
| Апертуры | F / 2.2 |
| Памер пікселя | 1.12µm |
| памер датчыка | 1 / 3.1 " |
| аптычны зум | |
| аб'ектыў | Шырокі |
| экстра | PDAF |
| дазвол | 2 MP |
| датчык | |
| Апертуры | F / 2.4 |
| Памер пікселя | |
| памер датчыка | |
| аптычны зум | |
| аб'ектыў | Глыбіня |
| экстра |
| Дазвол малюнка | 13 мегапікселяў |
| Дазвол відэа і FPS | 1080 @ 30 |
| Аптычная стабілізацыя (OIS) | няма |
| Электронная стабілізацыя (EIS) | няма |
| Відэа з павольным рухам | |
| Асаблівасці | Святлодыёдныя ўспышкі, HDR, панарама |
Ацэнка DxOMark
| Мабільны бал (ззаду) |
Mobil
фота
Відэа
|
| Ацэнка сэлфі |
сэлф
фота
Відэа
|
СЕЛЬФІ КАМЕРА
| дазвол | 8 MP |
| датчык | |
| Апертуры | F / 2.0 |
| Памер пікселя | 1.12µm |
| памер датчыка | 1 / 4 " |
| аб'ектыў | |
| экстра |
| Дазвол відэа і FPS | 1080p @ 30fps |
| Асаблівасці | HDR |
Xiaomi Redmi 8A Dual FAQ
Колькі доўжыцца батарэя Xiaomi Redmi 8A Dual?
Акумулятар Xiaomi Redmi 8A Dual мае ёмістасць 5000 мАг.
Ці ёсць у Xiaomi Redmi 8A Dual NFC?
Не, Xiaomi Redmi 8A Dual не мае NFC
Што такое падвойная частата абнаўлення Xiaomi Redmi 8A?
Xiaomi Redmi 8A Dual мае частату абнаўлення 60 Гц.
Якая версія Xiaomi Redmi 8A Dual для Android?
Версія Android Xiaomi Redmi 8A Dual - гэта Android 11, MIUI 12.5.
Якое дазвол дысплея ў Xiaomi Redmi 8A Dual?
Дазвол Xiaomi Redmi 8A Dual Display складае 720 x 1520 пікселяў.
Ці ёсць у Xiaomi Redmi 8A Dual бесправадная зарадка?
Не, Xiaomi Redmi 8A Dual не мае бесправадной зарадкі.
Ці ўстойлівы Xiaomi Redmi 8A Dual да вады і пылу?
Не, Xiaomi Redmi 8A Dual не мае вады і пылу.
Ці пастаўляецца Xiaomi Redmi 8A Dual з раздымам для навушнікаў 3.5 мм?
Так, Xiaomi Redmi 8A Dual мае раз'ём для навушнікаў 3.5 мм.
Што такое мегапікселі падвойнай камеры Xiaomi Redmi 8A?
Xiaomi Redmi 8A Dual мае 13-мегапіксельную камеру.
Якая цана Xiaomi Redmi 8A Dual?
Кошт Xiaomi Redmi 8A Dual складае 85 даляраў.
Якая версія MIUI будзе апошнім абнаўленнем Xiaomi Redmi 8A Dual?
MIUI 12.5 стане апошняй версіяй MIUI Xiaomi Redmi 8A Dual.
Якая версія Android будзе апошнім абнаўленнем Xiaomi Redmi 8A Dual?
Android 10 стане апошняй версіяй Android Xiaomi Redmi 8A Dual.
Колькі абнаўленняў атрымае Xiaomi Redmi 8A Dual?
Xiaomi Redmi 8A Dual атрымае 2 абнаўлення бяспекі MIUI і 3 гады абнаўлення бяспекі Android да MIUI 12.5.
Колькі гадоў будзе абнаўляцца Xiaomi Redmi 8A Dual?
Xiaomi Redmi 8A Dual атрымае 3 гады абнаўлення бяспекі з 2022 года.
Як часта Xiaomi Redmi 8A Dual будзе атрымліваць абнаўленні?
Xiaomi Redmi 8A Dual абнаўляецца кожныя 3 месяцы.
Xiaomi Redmi 8A Dual з якой версіі Android?
Xiaomi Redmi 8A Dual з MIUI 10 на базе Android 9.
Калі Xiaomi Redmi 8A Dual атрымае абнаўленне MIUI 13?
Xiaomi Redmi 8A Dual не атрымае абнаўленне MIUI 13.
Калі Xiaomi Redmi 8A Dual атрымае абнаўленне Android 12?
Xiaomi Redmi 8A Dual не атрымае абнаўленне Android 12.
Калі Xiaomi Redmi 8A Dual атрымае абнаўленне Android 13?
Не, Xiaomi Redmi 8A Dual не атрымае абнаўленне Android 13.
Калі спыніцца падтрымка абнаўленняў Xiaomi Redmi 8A Dual?
Падтрымка абнаўленняў Xiaomi Redmi 8A Dual скончыцца ў 2022 годзе.
Водгукі і меркаванні карыстальнікаў Xiaomi Redmi 8A Dual
Відэаагляды Xiaomi Redmi 8A Dual
Xiaomi Redmi 8A Dual
×

Калі вы карыстаецеся гэтым тэлефонам або маеце досвед працы з гэтым тэлефонам, выберыце гэты параметр.
Выберыце гэты варыянт, калі вы не карысталіся гэтым тэлефонам і проста хочаце напісаць каментар.
Ёсць 9 каментарыі да гэтага прадукту.