Xiaomi реого Заўвага 8 Pro
Тэхнічныя характарыстыкі Redmi Note 8 Pro на 2019 год былі выдатнымі.
Асноўныя характарыстыкі Xiaomi Redmi Note 8 Pro
- хуткая зарадка Высокая ёмістасць аператыўнай памяці Высокая ёмістасць батарэі гняздо для навушнікаў
- IPS дысплей Запіс відэа 1080p Старая версія праграмнага забеспячэння Няма падтрымкі 5G
Поўныя характарыстыкі Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Агульныя характарыстыкі
LAUNCH
| марка | редми |
| абвешчаны | Жнівень 29, 2019 |
| Codename | бягонія |
| нумар мадэлі | |
| Дата выпуску | Верасень 2019 |
| Выйшла цана | Каля 180 еўра |
DISPLAY
| тып | LCD IPS |
| Суадносіны бакоў і PPI | Суадносіны 19.5:9 - шчыльнасць 395 ppi |
| памер | 6.53 сантыметраў2 (~ 84.9% стаўленне экрана да цела) |
| Частата абнаўлення | 60 Гц |
| дазвол | 1080 х 2340 пікселяў |
| Пікавая яркасць (ніт) | |
| абарона | Corning Gorilla Glass 5 |
| Асаблівасці |
BODY
| Колеры |
чорны чырвоны сіні белы |
| памеры | 161.3 • 76.4 • 8.8 мм (6.35 • 3.01 • 0.35 ў) |
| вага | 199 г (7.02 унцыі) |
| Matériau | Спераду/ззаду = шкло (Gorilla Glass 5) |
| Certification | |
| Водатрывалы | няма |
| Датчыкі | Адбіткаў пальцаў (задні мантаж), акселерометр, гіраскоп, блізкасць, компас |
| 3.5mm Джэк | ды |
| NFC | ды |
| Інфрачырвоны | ды |
| Тып USB | 2.0, 1.0 тыпу C зварачальны раз'ём |
| Сістэма астуджэння | ды |
| HDMI | |
| Гучнасць дынаміка (дБ) |
сетка
Частоты
| Technologie | GSM / HSPA / LTE |
| Дыяпазоны 2G | GSM - 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 і SIM 2 |
| Дыяпазоны 3G | HSDPA - 850/900/1900/2100 |
| Дыяпазоны 4G | B1 (2100), B3 (1800), B5 (850), B8 (900), B34 (TDD 2100), B38 (TDD 2600), B39 (TDD 1900), B40 (TDD 2300), B41 (TDD 2500) |
| Дыяпазоны 5G | |
| TD-SCDMA | |
| рух | Так, з падтрымкай A-GPS, ГЛОНАСС, BDS |
| хуткасць сеткі | HSPA 42.2 / 5.76 Мбіт / с, LTE-A |
іншыя
| Тып SIM-карты | Гібрыдная падвойная SIM (Nano-SIM, двайны рэжым чакання) |
| Нумар зоны SIM | 2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac, двухпалосны, Wi-Fi Direct, кропка доступу |
| Bluetooth | 5.0, A2DP |
| VoLTE | ды |
| FM-радыё | ды |
ЗНАЧЭННЕ SARАбмежаванне FCC складае 1.6 Вт/кг, вымеранае ў аб'ёме 1 грама тканіны.
| SAR для цела (AB) | |
| Галава SAR (AB) | |
| SAR для цела (ABD) | |
| SAR для галавы (ABD) | |
прадукцыйнасць
ПЛАТФОРМА
| Набор мікрасхем | Mediatek Helio G90T |
| CPU | Васьмі'ядравы (2x Cortex-A76 і 6x Cortex-A55) |
| біты | 64Біт |
| Ядра | 8 Core Core |
| тэхналагічны працэс | 12nm |
| GPU | Mali-G76MC4 |
| GPU стрыжні | |
| GPU Частата | |
| Android-версія | Android 11, MIUI 12.5 |
| Play Store |
ПАМЯЦІ
| Ёмістасць аператыўнай памяці | 64 / 128GB |
| Тып аператыўнай памяці | |
| захоўванне | 6GB RAM |
| Слот для карты памяці SD | microSD, да 256 ГБ (выкарыстоўваецца агульны слот для SIM-карты) |
АДЗЫВАЛЬНАСЦІ
Ацэнка Antutu |
282k
• Antutu v8
|
Акумулятар
| магутнасць | 4500 мАг |
| тып | Li-Po |
| Тэхналогія хуткай зарадкі | Хуткая зарадка 18 Вт |
| Хуткасць зарадкі | 18W |
| Час прайгравання відэа | |
| хуткая зарадка | ды |
| бесправадная зарадка | няма |
| Зваротная зарадка |
камера
ОСНОВНАЯ КАМЕРА Наступныя функцыі могуць адрознівацца ў залежнасці ад абнаўлення праграмнага забеспячэння.
Першая камера
| дазвол | |
| датчык | Samsung Bright GW1 |
| Апертуры | F / 1.8 |
| Памер пікселя | |
| памер датчыка | |
| аптычны зум | |
| аб'ектыў | |
| экстра |
| Дазвол малюнка | 64 мегапікселяў |
| Дазвол відэа і FPS | 2160@30, 1080@30/60/120fps |
| Аптычная стабілізацыя (OIS) | няма |
| Электронная стабілізацыя (EIS) | ды |
| Відэа з павольным рухам | Так, 960 кадраў у секунду |
| Асаблівасці | Падвойная святлодыёдная ўспышка, HDR, панарама |
Ацэнка DxOMark
| Мабільны бал (ззаду) |
84
Mobil
87
фота
78
Відэа
|
| Ацэнка сэлфі |
сэлф
фота
Відэа
|
СЕЛЬФІ КАМЕРА
Першая камера
| дазвол | 20 MP |
| датчык | |
| Апертуры | F / 2.2 |
| Памер пікселя | |
| памер датчыка | |
| аб'ектыў | |
| экстра |
| Дазвол відэа і FPS | 1080p @ 30fps |
| Асаблівасці | HDR |
Частыя пытанні па Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Як доўга працуе батарэя Xiaomi Redmi Note 8 Pro?
Акумулятар Xiaomi Redmi Note 8 Pro мае ёмістасць 4500 мАг.
Ці ёсць у Xiaomi Redmi Note 8 Pro NFC?
Так, Xiaomi Redmi Note 8 Pro мае NFC
Што такое частата абнаўлення Xiaomi Redmi Note 8 Pro?
Xiaomi Redmi Note 8 Pro мае частату абнаўлення 60 Гц.
Якая версія Xiaomi Redmi Note 8 Pro для Android?
Версія Android Xiaomi Redmi Note 8 Pro - гэта Android 11, MIUI 12.5.
Якое дазвол дысплея ў Xiaomi Redmi Note 8 Pro?
Дазвол дысплея Xiaomi Redmi Note 8 Pro складае 1080 х 2340 пікселяў.
Ці ёсць у Xiaomi Redmi Note 8 Pro бесправадная зарадка?
Не, Xiaomi Redmi Note 8 Pro не мае бесправадной зарадкі.
Ці ўстойлівы Xiaomi Redmi Note 8 Pro да вады і пылу?
Не, Xiaomi Redmi Note 8 Pro не мае вады і пылу.
Ці пастаўляецца Xiaomi Redmi Note 8 Pro з раздымам для навушнікаў 3.5 мм?
Так, Xiaomi Redmi Note 8 Pro мае раз'ём для навушнікаў 3.5 мм.
Што такое мегапікселі камеры Xiaomi Redmi Note 8 Pro?
Xiaomi Redmi Note 8 Pro мае 64-мегапіксельную камеру.
Што такое датчык камеры Xiaomi Redmi Note 8 Pro?
Xiaomi Redmi Note 8 Pro мае сэнсар камеры Samsung Bright GW1.
Якая цана Xiaomi Redmi Note 8 Pro?
Кошт Xiaomi Redmi Note 8 Pro складае 220 даляраў.
Водгукі і меркаванні карыстальнікаў Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Відэаагляд Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Агляд на Youtube
Xiaomi реого Заўвага 8 Pro
×

Калі вы карыстаецеся гэтым тэлефонам або маеце досвед працы з гэтым тэлефонам, выберыце гэты параметр.
Выберыце гэты варыянт, калі вы не карысталіся гэтым тэлефонам і проста хочаце напісаць каментар.
Ёсць 119 каментарыі да гэтага прадукту.