МАЛКО C65
~ $129 - ₹9933
Ключови спецификации на POCO C65
- Висока честота на опресняване Бързо зареждане Голям капацитет на батерията Множество цветови опции
- IPS дисплей 1080p видеозапис HD+ екран Няма поддръжка за 5G
POCO C65 Пълни спецификации
Общи характеристики
LAUNCH
| Бранд | POCO |
| оповестен | 2023 г., 05 ноември |
| Кодово име | буря |
| Номер на модела | |
| Дата на излизане | 2023 г., 06 ноември |
| Извън Цена | 129.00 $ / 159.73 € |
DISPLAY
| Тип | IPS LCD |
| Съотношение на страните и PPI | 260 ppi плътност |
| Размер | 6.74 инча, 109.7 см2 (~ 83.7% съотношение на екрана към тялото) |
| Честота на опресняване | 90 Hz |
| Резолюция | 720 х 1600 пиксела |
| Пикова яркост (nit) | 90 Hz, 450 нита (типично), 600 нита (HBM) |
| Защита | Corning Gorilla Glass |
| Характеристики: | IPS-LCD, |
ТЯЛО
| Цветове |
черно Блу Лилаво |
| Размери | 168 x 78 x 8.1 мм (6.61 x 3.07 x 0.32 ин) |
| Тегло | 192 г (6.77 унция) |
| Материал | |
| сертифициране | |
| Водоустойчив | |
| Сензори | Пръстов отпечатък (странично монтиран), акселерометър, компас |
| 3.5mm Джак | |
| NFC | Да (зависи от пазара/региона) |
| Инфрачервен | |
| Тип USB | USB тип C 2.0 |
| Охладителна система | |
| HDMI | |
| Сила на високоговорителя (dB) |
мрежа
Честотите
| Технологии | GSM / HSPA / LTE |
| 2G групи | GSM 850/900/1800/1900 - SIM 1 и SIM 2 |
| 3G групи | HSDPA 850 / 900 / 1700 (AWS) / 1900 / 2100 - Международен |
| 4G групи | 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 20, 28, 38, 40, 41, 66 - Международен |
| 5G групи | |
| TD-SCDMA | |
| навигация | GPS, ГЛОНАСС, ГАЛИЛЕО, БДС |
| Скорост на мрежата | HSPA, LTE |
Други
| Тип на SIM картата | Nano-SIM, двоен режим на готовност |
| Номер на SIM зона | Dual SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, двулентов |
| Bluetooth | 5.3, A2DP, LE |
| Volta | Да |
| FM радио | FM радио, запис |
СТОЙНОСТ НА SARОграничението на FCC е 1.6 W/kg, измерено в обем от 1 грам тъкан.
| SAR за тяло (AB) | |
| SAR за глава (AB) | |
| SAR за тяло (ABD) | |
| SAR за главата (ABD) | |
Изпълнение
ПЛАТФОРМА
| Чипсет | Mediatek MT6769Z Helio G85 (12nm) |
| процесор | Octa-core (2x2.0 GHz Cortex-A75 & 6x1.8 GHz Cortex-A55) |
| Bits | |
| Цветове | 8 Core |
| Технология на процесите | |
| GPU | Mali-G52 MC2 |
| GPU ядра | |
| Честота на GPU | |
| Android версия | Android 13, MIUI 14 за POCO |
| Play Store |
MEMORY
| Капацитет на RAM | 4GB 6GB 8GB |
| Тип RAM | |
| Съхранение | 128GB, 256GB |
| SD слот за карта | microSDXC (специален слот) |
РЕЗУЛТАТИ ЗА ИЗПЪЛНЕНИЕ
Резултат от Antutu |
242885
• Antutu v9
|
Батерия
| Капацитет | 5000 ма |
| Тип | Li-Po |
| Технология за бързо зареждане | |
| Скорост на зареждане | 18W |
| Време за възпроизвеждане на видео | |
| Бързо зареждане | Да |
| за безжично зареждане | Не |
| Обратно зареждане | Не |
Камера
ОСНОВНА КАМЕРА Следните функции може да варират в зависимост от актуализацията на софтуера.
Първа камера
| Резолюция | 50 мегапиксела |
| Sensor | |
| Отвор | F / 1.8 |
| Размер на пикселите | 0.64μm |
| Размер на сензора | |
| Optical Zoom | |
| Обектив | 28 мм (широк) |
| екстра - Extra | PDAF |
Втора камера
| Резолюция | 2 мегапиксела |
| Sensor | |
| Отвор | F / 2.4 |
| Размер на пикселите | |
| Размер на сензора | |
| Optical Zoom | |
| Обектив | (макрос) |
| екстра - Extra |
Трета камера
| Резолюция | 08 мегапиксела |
| Sensor | |
| Отвор | |
| Размер на пикселите | |
| Размер на сензора | |
| Optical Zoom | |
| Обектив | (допълнителен обектив) |
| екстра - Extra |
| Резолюция на изображението | 50 мегапиксела |
| Видео резолюция и FPS | 1080p @ 30fps |
| Оптична стабилизация (OIS) | Не |
| Електронна стабилизация (EIS) | |
| Видео с бавно движение | |
| Характеристики: | LED светкавица, HDR |
DxOMark резултат
| Мобилен резултат (отзад) |
Подвижен
Снимки
Видео
|
| Резултат за селфи |
Същност
Снимки
Видео
|
СЕЛФИ КАМЕРА
Първа камера
| Резолюция | 8 мегапиксела |
| Sensor | |
| Отвор | F / 2.0 |
| Размер на пикселите | 8 мегапиксела |
| Размер на сензора | |
| Обектив | |
| екстра - Extra |
Трета камера
| Резолюция | |
| Sensor | |
| Отвор | |
| Размер на пикселите | |
| Размер на сензора | |
| Обектив | |
| екстра - Extra |
| Видео резолюция и FPS | 1080p @ 30fps |
| Характеристики: | HDR |
POCO C65 ЧЗВ
Колко издържа батерията на POCO C65?
Батерията POCO C65 е с капацитет 5000 mAh.
POCO C65 има ли NFC?
Да, POCO C65 има NFC
Каква е скоростта на опресняване на POCO C65?
POCO C65 има 90 Hz честота на опресняване.
Каква е Android версията на POCO C65?
Версията на POCO C65 Android е Android 13, MIUI 14 за POCO.
Каква е разделителната способност на дисплея на POCO C65?
Разделителната способност на дисплея на POCO C65 е 720 x 1600 пиксела.
POCO C65 има ли безжично зареждане?
Не, POCO C65 няма безжично зареждане.
Водо- и прахоустойчив ли е POCO C65?
Не, POCO C65 не е устойчив на вода и прах.
Какви са мегапикселите на камерата POCO C65?
POCO C65 има 50MP камера.
Каква е цената на POCO C65?
Цената на POCO C65 е $129.
POCO C65 Потребителски отзиви и мнения
POCO C65 Видео ревюта
Преглед в Youtube
МАЛКО C65
×
Ако използвате този телефон или имате опит с него, изберете тази опция.
Изберете тази опция, ако не сте използвали този телефон и просто искате да напишете коментар.
Има 0 коментари за този продукт.