Redmi 12 5G
~ $150 - ₹11550
Основни спецификации на Redmi 12 5G
- Висока честота на опресняване Водоустойчива Бързо зареждане Висока сила на звука на високоговорителя
- IPS дисплей 1080p видеозапис Не OIS
Redmi 12 5G Пълни спецификации
Общи характеристики
LAUNCH
| Бранд | Redman |
| оповестен | 2023 г., 28 юни |
| Кодово име | небе |
| Номер на модела | 23076RN8DY, 23076RA4BR, 23076RN4BI |
| Дата на излизане | 2023 г., 28 юни |
| Извън Цена | Около 150 евро |
DISPLAY
| Тип | IPS LCD |
| Съотношение на страните и PPI | 396 ppi плътност |
| Размер | 6.79 инча, 109.5 см2 (~ 85.1% съотношение на екрана към тялото) |
| Честота на опресняване | 90 Hz |
| Резолюция | 1080 х 2460 пиксела |
| Пикова яркост (nit) | |
| Защита | |
| Характеристики: | IPS LCD, 90Hz |
ТЯЛО
| Цветове |
черно Блу СРЕБРO |
| Размери | 168.6 x 76.3 x 8.2 мм (6.64 x 3.00 x 0.32 ин) |
| Тегло | 199 г (7.02 унция) |
| Материал | Стъкло отпред, пластмасова рамка, стъкло отзад |
| сертифициране | IP53, устойчив на прах и пръски |
| Водоустойчив | Да |
| Сензори | Пръстов отпечатък (монтиран отстрани), акселерометър, близост, компас |
| 3.5mm Джак | Да |
| NFC | Да |
| Инфрачервен | Да |
| Тип USB | USB Type-C |
| Охладителна система | |
| HDMI | |
| Сила на високоговорителя (dB) | Да |
мрежа
Честотите
| Технологии | GSM/CDMA/HSPA/EVDO/LTE/5G |
| 2G групи | GSM 850/900/1800/1900 - SIM 1 и SIM 2 |
| 3G групи | HSDPA 850 / 900 / 2100 |
| 4G групи | LTE |
| 5G групи | n1 / n5 / n8 / n28A / n41 / n78 |
| TD-SCDMA | |
| навигация | GPS, ГЛОНАСС, ГАЛИЛЕО, БДС |
| Скорост на мрежата | HSPA, LTE |
Други
| Тип на SIM картата | Nano-SIM, двоен режим на готовност |
| Номер на SIM зона | Хибридна двойна SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, двулентов |
| Bluetooth | 5.3, A2DP, LE |
| Volta | Да |
| FM радио | Не |
СТОЙНОСТ НА SARОграничението на FCC е 1.6 W/kg, измерено в обем от 1 грам тъкан.
| SAR за тяло (AB) | |
| SAR за глава (AB) | |
| SAR за тяло (ABD) | |
| SAR за главата (ABD) | |
Изпълнение
ПЛАТФОРМА
| Чипсет | Qualcomm Snapdragon 4 Gen 2 (4nm) |
| процесор | |
| Bits | |
| Цветове | 8 Core |
| Технология на процесите | 4 Нм |
| GPU | |
| GPU ядра | |
| Честота на GPU | |
| Android версия | Android 13, MIUI 14 |
| Play Store |
MEMORY
| Капацитет на RAM | 4GB 6GB 8GB |
| Тип RAM | LPDDR4X |
| Съхранение | 128GB, 256GB |
| SD слот за карта | microSDXC (използва споделен слот за SIM) |
РЕЗУЛТАТИ ЗА ИЗПЪЛНЕНИЕ
Резултат от Antutu |
• AnTuTu
|
Батерия
| Капацитет | 5000 ма |
| Тип | Li-Po |
| Технология за бързо зареждане | |
| Скорост на зареждане | 18W |
| Време за възпроизвеждане на видео | |
| Бързо зареждане | Да |
| за безжично зареждане | Не |
| Обратно зареждане | Не |
Камера
ОСНОВНА КАМЕРА Следните функции може да варират в зависимост от актуализацията на софтуера.
Първа камера
| Резолюция | 50 мегапиксела |
| Sensor | S5KJN1/OV50D |
| Отвор | F / 1.8 |
| Размер на пикселите | |
| Размер на сензора | |
| Optical Zoom | |
| Обектив | Широк |
| екстра - Extra |
Втора камера
| Резолюция | 8 мегапиксела |
| Sensor | |
| Отвор | |
| Размер на пикселите | |
| Размер на сензора | |
| Optical Zoom | |
| Обектив | Ултраширок |
| екстра - Extra |
| Резолюция на изображението | 50 мегапиксела |
| Видео резолюция и FPS | 1080p @ 30fps |
| Оптична стабилизация (OIS) | Не |
| Електронна стабилизация (EIS) | |
| Видео с бавно движение | |
| Характеристики: | LED светкавица, HDR |
DxOMark резултат
| Мобилен резултат (отзад) |
Подвижен
Снимки
Видео
|
| Резултат за селфи |
Същност
Снимки
Видео
|
СЕЛФИ КАМЕРА
Първа камера
| Резолюция | 5 мегапиксела |
| Sensor | |
| Отвор | |
| Размер на пикселите | 5 мегапиксела |
| Размер на сензора | |
| Обектив | Широк |
| екстра - Extra |
Трета камера
| Резолюция | |
| Sensor | |
| Отвор | |
| Размер на пикселите | |
| Размер на сензора | |
| Обектив | |
| екстра - Extra |
| Видео резолюция и FPS | 1080p @ 30fps |
| Характеристики: |
Често задавани въпроси за Redmi 12 5G
Колко издържа батерията на Redmi 12 5G?
Батерията на Redmi 12 5G е с капацитет 5000 mAh.
Redmi 12 5G има ли NFC?
Да, Redmi 12 5G има NFC
Каква е скоростта на опресняване на Redmi 12 5G?
Redmi 12 5G има 90 Hz честота на опресняване.
Каква е Android версията на Redmi 12 5G?
Версията на Redmi 12 5G Android е Android 13, MIUI 14.
Каква е разделителната способност на дисплея на Redmi 12 5G?
Разделителната способност на дисплея на Redmi 12 5G е 1080 x 2460 пиксела.
Redmi 12 5G има ли безжично зареждане?
Не, Redmi 12 5G няма безжично зареждане.
Redmi 12 5G устойчив ли е на вода и прах?
Да, Redmi 12 5G е устойчив на вода и прах.
Redmi 12 5G идва ли с 3.5 мм жак за слушалки?
Да, Redmi 12 5G има 3.5 мм жак за слушалки.
Какви са мегапикселите на камерата Redmi 12 5G?
Redmi 12 5G има 50MP камера.
Какъв е сензорът на камерата на Redmi 12 5G?
Redmi 12 5G има сензор за камера S5KJN1/OV50D.
Каква е цената на Redmi 12 5G?
Цената на Redmi 12 5G е $150.
Потребителски отзиви и мнения за Redmi 12 5G
Ревюта на видео Redmi 12 5G
Преглед в Youtube
Redmi 12 5G
×


Ако използвате този телефон или имате опит с него, изберете тази опция.
Изберете тази опция, ако не сте използвали този телефон и просто искате да напишете коментар.
Има 9 коментари за този продукт.