Redmi Note 13R Pro
~ $260 - ₹20020
Ключови спецификации на Redmi Note 13R Pro
- Висока честота на опресняване Водоустойчива Бързо зареждане Голям капацитет на батерията
- Няма слот за SD карта 1080p видеозапис Не OIS
Пълни спецификации на Redmi Note 13R Pro
Общи характеристики
LAUNCH
| Бранд | Redman |
| оповестен | 2023 г., 20 ноември |
| Кодово име | злато |
| Номер на модела | 2311FRAFDC |
| Дата на излизане | 2023 г., 20 ноември |
| Извън Цена | Около 260 евро |
DISPLAY
| Тип | OLED |
| Съотношение на страните и PPI | 395 ppi плътност |
| Размер | 6.67 инча, 107.4 см2 (~ 88.9% съотношение на екрана към тялото) |
| Честота на опресняване | 120 Hz |
| Резолюция | 1080 х 2400 пиксела |
| Пикова яркост (nit) | 1B цветове, 120Hz, 1000 нита (пик) |
| Защита | Corning Gorilla Glass |
| Характеристики: | OLED |
ТЯЛО
| Цветове |
черно Блу ЗЛАТO |
| Размери | 161.1 x 75 x 7.7 мм (6.34 x 2.95 x 0.30 ин) |
| Тегло | 175 г (6.17 унция) |
| Материал | |
| сертифициране | IP54, устойчив на прах и пръски |
| Водоустойчив | Да |
| Сензори | Пръстов отпечатък (монтиран отстрани), акселерометър, жироскоп, близост, компас |
| 3.5mm Джак | |
| NFC | Да |
| Инфрачервен | |
| Тип USB | USB тип C 2.0 |
| Охладителна система | |
| HDMI | |
| Сила на високоговорителя (dB) |
мрежа
Честотите
| Технологии | GSM / CDMA / HSPA / LTE / 5G |
| 2G групи | GSM 850/900/1800/1900 - SIM 1 и SIM 2 |
| 3G групи | HSDPA 850 / 900 / 2100 |
| 4G групи | 1, 3, 5, 8, 34, 38, 39, 40, 41 |
| 5G групи | 1, 5, 8, 28, 41, 78 SA/NSA |
| TD-SCDMA | |
| навигация | GPS, ГЛОНАСС, ГАЛИЛЕО, БДС |
| Скорост на мрежата | HSPA, LTE-A, 5G |
Други
| Тип на SIM картата | Nano-SIM, двоен режим на готовност |
| Номер на SIM зона | Dual SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, двулентов |
| Bluetooth | 5.3, A2DP, LE |
| Volta | Да |
| FM радио | Не |
СТОЙНОСТ НА SARОграничението на FCC е 1.6 W/kg, измерено в обем от 1 грам тъкан.
| SAR за тяло (AB) | |
| SAR за глава (AB) | |
| SAR за тяло (ABD) | |
| SAR за главата (ABD) | |
Изпълнение
ПЛАТФОРМА
| Чипсет | Mediatek Dimensity 6080 (6nm) |
| процесор | Octa-core (2x2.4 GHz Cortex-A76 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Bits | |
| Цветове | 8 Core |
| Технология на процесите | 6 Нм |
| GPU | Mali-G57 MC2 |
| GPU ядра | |
| Честота на GPU | |
| Android версия | Android 13, MIUI 14 |
| Play Store |
MEMORY
| Капацитет на RAM | 12GB |
| Тип RAM | |
| Съхранение | 256GB |
| SD слот за карта | Не |
РЕЗУЛТАТИ ЗА ИЗПЪЛНЕНИЕ
Резултат от Antutu |
• AnTuTu
|
Батерия
| Капацитет | 5000 ма |
| Тип | Li-Po |
| Технология за бързо зареждане | |
| Скорост на зареждане | 33W |
| Време за възпроизвеждане на видео | |
| Бързо зареждане | Да |
| за безжично зареждане | Не |
| Обратно зареждане | Не |
Камера
ОСНОВНА КАМЕРА Следните функции може да варират в зависимост от актуализацията на софтуера.
Първа камера
| Резолюция | 108 мегапиксела |
| Sensor | |
| Отвор | F / 1.7 |
| Размер на пикселите | 0.64μm |
| Размер на сензора | |
| Optical Zoom | |
| Обектив | (широк) |
| екстра - Extra | PDAF |
Втора камера
| Резолюция | 2 мегапиксела |
| Sensor | |
| Отвор | F / 2.4 |
| Размер на пикселите | |
| Размер на сензора | |
| Optical Zoom | |
| Обектив | (дълбочина) |
| екстра - Extra |
| Резолюция на изображението | 108 мегапиксела |
| Видео резолюция и FPS | 1080p @ 30fps |
| Оптична стабилизация (OIS) | Не |
| Електронна стабилизация (EIS) | |
| Видео с бавно движение | |
| Характеристики: | LED светкавица, HDR, панорама |
DxOMark резултат
| Мобилен резултат (отзад) |
Подвижен
Снимки
Видео
|
| Резултат за селфи |
Същност
Снимки
Видео
|
СЕЛФИ КАМЕРА
Първа камера
| Резолюция | 16 мегапиксела |
| Sensor | |
| Отвор | |
| Размер на пикселите | 16 мегапиксела |
| Размер на сензора | |
| Обектив | (широк) |
| екстра - Extra |
Трета камера
| Резолюция | |
| Sensor | |
| Отвор | |
| Размер на пикселите | |
| Размер на сензора | |
| Обектив | |
| екстра - Extra |
| Видео резолюция и FPS | 1080p @ 30fps |
| Характеристики: | HDR |
Често задавани въпроси за Redmi Note 13R Pro
Колко издържа батерията на Redmi Note 13R Pro?
Батерията на Redmi Note 13R Pro е с капацитет 5000 mAh.
Redmi Note 13R Pro има ли NFC?
Да, Redmi Note 13R Pro има NFC
Каква е скоростта на опресняване на Redmi Note 13R Pro?
Redmi Note 13R Pro има 120 Hz честота на опресняване.
Каква е Android версията на Redmi Note 13R Pro?
Android версията на Redmi Note 13R Pro е Android 13, MIUI 14.
Каква е резолюцията на дисплея на Redmi Note 13R Pro?
Разделителната способност на дисплея на Redmi Note 13R Pro е 1080 x 2400 пиксела.
Redmi Note 13R Pro има ли безжично зареждане?
Не, Redmi Note 13R Pro няма безжично зареждане.
Водо- и прахоустойчив ли е Redmi Note 13R Pro?
Да, Redmi Note 13R Pro е устойчив на вода и прах.
Какви са мегапикселите на камерата на Redmi Note 13R Pro?
Redmi Note 13R Pro има 108MP камера.
Каква е цената на Redmi Note 13R Pro?
Цената на Redmi Note 13R Pro е $260.
Потребителски отзиви и мнения за Redmi Note 13R Pro
Видео ревюта на Redmi Note 13R Pro
Преглед в Youtube
Redmi Note 13R Pro
×

Ако използвате този телефон или имате опит с него, изберете тази опция.
Изберете тази опция, ако не сте използвали този телефон и просто искате да напишете коментар.
Има 0 коментари за този продукт.