Xiaomi Черно акула 2
Спецификациите на Xiaomi Black Shark 2 предлагат страхотна игрова производителност за 2019 г.
Основни характеристики на Xiaomi Black Shark 2
- Бързо зареждане Висок RAM капацитет Голям капацитет на батерията Множество цветови опции
- Няма повече продажби Няма слот за SD карта Без жак за слушалки Стара версия на софтуера
Пълни спецификации на Xiaomi Black Shark 2
Общи характеристики
LAUNCH
| Бранд | BlackShark |
| оповестен | Mar 18, 2019 |
| Кодово име | |
| Номер на модела | |
| Дата на излизане | Mar 28, 2019 |
| Извън Цена | Около 450 евро |
DISPLAY
| Тип | AMOLED |
| Съотношение на страните и PPI | Съотношение 19.5:9 - 403 ppi плътност |
| Размер | 6.39 инча, 100.2 см2 (~ 81.7% съотношение на екрана към тялото) |
| Честота на опресняване | 60 Hz |
| Резолюция | 1080 х 2340 пиксела |
| Пикова яркост (nit) | 430 cd/m² |
| Защита | |
| Характеристики: | DCI-P3 100% Винаги включен дисплей |
ТЯЛО
| Цветове |
черно СРЕБРO Блу |
| Размери | 163.6 x 75 x 8.8 мм (6.44 x 2.95 x 0.35 ин) |
| Тегло | 205 гр (7.23 унции) |
| Материал | Алуминиева сплав |
| сертифициране | |
| Водоустойчив | |
| Сензори | Пръстов отпечатък (под дисплея), акселерометър, жироскоп, близост, компас |
| 3.5mm Джак | Не |
| NFC | Не |
| Инфрачервен | |
| Тип USB | 2.0, реверсивен съединител 1.0 тип-C |
| Охладителна система | |
| HDMI | |
| Сила на високоговорителя (dB) |
мрежа
Честотите
| Технологии | GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE |
| 2G групи | GSM - 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 & SIM 2 |
| 3G групи | HSDPA - 850/900/1900/2100 |
| 4G групи | B1 S, B3 S, B4 (1700/2100 AWS 1), B5 S, B7 S, B8 S, B20 S, B34 (TDD 2100), B38 (TDD 2600), B39 (TDD 1900), B40 (TDD 2300), B41 (TDD 2500) |
| 5G групи | |
| TD-SCDMA | TD-SCDMA 1900 MHz TD-SCDMA 2000 MHz |
| навигация | Да, с A-GPS, GLONASS, BDS |
| Скорост на мрежата | HSPA 42.2 / 5.76 Mbps, LTE-A (5CA) Cat18 1200/150 Mbps |
Други
| Тип на SIM картата | Двойна SIM карта (Nano-SIM, двоен режим на готовност) |
| Номер на SIM зона | 2 |
| Wi-Fi | 802.11 Wi-Fi a / b / g / n / ac, двубандова, WiFi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, aptX HD, LE |
| Volta | Да |
| FM радио | Не |
СТОЙНОСТ НА SARОграничението на FCC е 1.6 W/kg, измерено в обем от 1 грам тъкан.
| SAR за тяло (AB) | |
| SAR за глава (AB) | |
| SAR за тяло (ABD) | |
| SAR за главата (ABD) | |
Изпълнение
ПЛАТФОРМА
| Чипсет | Qualcomm Snapdragon 855 |
| процесор | Осемядрен (1x2.84 GHz Kryo 485 и 3x2.41 GHz Kryo 485 и 4x1.78 GHz Kryo 485) |
| Bits | 64Bit |
| Цветове | 8 Core |
| Технология на процесите | 7 Нм |
| GPU | 640 |
| GPU ядра | |
| Честота на GPU | |
| Android версия | Android 9.0 (Foot) |
| Play Store |
MEMORY
| Капацитет на RAM | 6GB / 8GB / 12GB |
| Тип RAM | LPDDR4X |
| Съхранение | 64GB / 128GB / 256GB |
| SD слот за карта | Не |
РЕЗУЛТАТИ ЗА ИЗПЪЛНЕНИЕ
Резултат от Antutu |
395k
• Antutu v7
|
Батерия
| Капацитет | 4000 mAh |
| Тип | Li-Ion |
| Технология за бързо зареждане | Qualcomm бърза такса 4.0 |
| Скорост на зареждане | 27W |
| Време за възпроизвеждане на видео | |
| Бързо зареждане | Да |
| за безжично зареждане | |
| Обратно зареждане |
Камера
ОСНОВНА КАМЕРА Следните функции може да варират в зависимост от актуализацията на софтуера.
Първа камера
| Резолюция | |
| Sensor | Sony IMX586 Exmor RS |
| Отвор | F / 1.75 |
| Размер на пикселите | |
| Размер на сензора | |
| Optical Zoom | |
| Обектив | |
| екстра - Extra |
| Резолюция на изображението | 8000 x 6000 пиксела, 48 MP |
| Видео резолюция и FPS | 3840x2160 (4K UHD) - (30 fps) 1920x1080 (Пълен) - (30 fps) 1280x720 (HD) - (120 fps) |
| Оптична стабилизация (OIS) | Не |
| Електронна стабилизация (EIS) | |
| Видео с бавно движение | Да |
| Характеристики: | LED светкавица, HDR, панорама |
DxOMark резултат
| Мобилен резултат (отзад) |
84
Подвижен
84
Снимки
85
Видео
|
| Резултат за селфи |
Същност
Снимки
Видео
|
СЕЛФИ КАМЕРА
Първа камера
| Резолюция | 20 MP |
| Sensor | |
| Отвор | F / 2.0 |
| Размер на пикселите | |
| Размер на сензора | |
| Обектив | |
| екстра - Extra |
| Видео резолюция и FPS | 1080p @ 30fps |
| Характеристики: | HDR |
ЧЗВ за Xiaomi Black Shark 2
Колко издържа батерията на Xiaomi Black Shark 2?
Батерията на Xiaomi Black Shark 2 е с капацитет 4000 mAh.
Xiaomi Black Shark 2 има ли NFC?
Не, Xiaomi Black Shark 2 няма NFC
Каква е скоростта на опресняване на Xiaomi Black Shark 2?
Xiaomi Black Shark 2 има 60 Hz честота на опресняване.
Каква е Android версията на Xiaomi Black Shark 2?
Android версията на Xiaomi Black Shark 2 е Android 9.0 (Pie).
Каква е резолюцията на дисплея на Xiaomi Black Shark 2?
Разделителната способност на дисплея на Xiaomi Black Shark 2 е 1080 x 2340 пиксела.
Xiaomi Black Shark 2 има ли безжично зареждане?
Не, Xiaomi Black Shark 2 няма безжично зареждане.
Xiaomi Black Shark 2 устойчив ли е на вода и прах?
Не, Xiaomi Black Shark 2 не е водо- и прахоустойчив.
Xiaomi Black Shark 2 идва ли с 3.5 мм жак за слушалки?
Не, Xiaomi Black Shark 2 няма 3.5 мм жак за слушалки.
Какво представлява камерата Xiaomi Black Shark 2 мегапиксела?
Xiaomi Black Shark 2 има 48MP камера.
Какъв е сензорът на камерата на Xiaomi Black Shark 2?
Xiaomi Black Shark 2 има Sony IMX586 Exmor RS сензор за камера.
Каква е цената на Xiaomi Black Shark 2?
Цената на Xiaomi Black Shark 2 е $130.
Потребителски отзиви и мнения за Xiaomi Black Shark 2
Видео ревюта на Xiaomi Black Shark 2
Преглед в Youtube
Xiaomi Черно акула 2
×

Ако използвате този телефон или имате опит с него, изберете тази опция.
Изберете тази опция, ако не сте използвали този телефон и просто искате да напишете коментар.
Има 0 коментари за този продукт.