xiaomi pad 6 pro
Xiaomi Pad 6 Pro е мощният таблет на Xiaomi.
Основни характеристики на Xiaomi Pad 6 Pro
- Висока честота на опресняване Бързо зареждане Висока сила на звука на високоговорителя Висок RAM капацитет
- IPS дисплей Няма слот за SD карта Без жак за слушалки Няма поддръжка за 5G
Пълни спецификации на Xiaomi Pad 6 Pro
| Бранд | Xiaomi |
| оповестен | |
| Кодово име | Лючин |
| Номер на модела | 23046RP50C |
| Дата на излизане | 2023 г., 18 април |
| Извън Цена | Около 350 евро |
DISPLAY
| Тип | IPS LCD |
| Съотношение на страните и PPI | Съотношение 16:10 - 309 ppi плътност |
| Размер | 11.0 инча, 350.9 см2 (~ 82.8% съотношение на екрана към тялото) |
| Честота на опресняване | 144 Hz |
| Резолюция | 2880 х 1800 пиксела |
| Пикова яркост (nit) | |
| Защита | Gorilla Glass 3 |
| Характеристики: | 30/48/50/60/90/120/144 Hz, 240 Hz сензорно семплиране, 1400:1 контраст, DCI-P3 |
ТЯЛО
| Цветове |
ЗЛАТO черно Блу |
| Размери | 253.95 • 165.18 • 6.51 мм (10.03 • 6.55 • 0.27 инча |
| Тегло | 490 гр |
| Материал | Стъкло отпред, алуминиев корпус |
| сертифициране | |
| Водоустойчив | Не |
| Сензори | Акселерометър, жироскоп, близост, компас, зала |
| 3.5mm Джак | Не |
| NFC | Не |
| Инфрачервен | Не |
| Тип USB | USB Type-C, 3.2 Gen 1, OTG |
| Охладителна система | |
| HDMI | |
| Сила на високоговорителя (dB) | Да, 4 високоговорителя |
мрежа
Честотите
| Технологии | Няма клетъчна връзка |
| 2G групи | N / A |
| 3G групи | |
| 4G групи | |
| 5G групи | |
| TD-SCDMA | |
| навигация | Не |
| Скорост на мрежата |
| Тип на SIM картата | Не |
| Номер на SIM зона | |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, двулентов, Wi-Fi Direct, гореща точка, Wi-Fi 6, Wi-Fi 5 |
| Bluetooth | 5.2, AAC, LDAC, LHDC3.0 |
| Volta | |
| FM радио | Не |
| SAR за тяло (AB) | |
| SAR за глава (AB) | |
| SAR за тяло (ABD) | |
| SAR за главата (ABD) | |
ПЛАТФОРМА
| Чипсет | Qualcomm Snapdragon 8+ Gen1 (4 nm) |
| процесор | Осемядрен (1x3.20 GHz Cortex-X2 и 3x2.80 GHz Cortex-A710 и 4x2.00 GHz Cortex-A510) |
| Bits | |
| Цветове | |
| Технология на процесите | |
| GPU | Adreno 730 |
| GPU ядра | |
| Честота на GPU | |
| Android версия | Android 13, MIUI 14 |
| Play Store | Да |
MEMORY
| Капацитет на RAM | 8GB, 12GB |
| Тип RAM | |
| Съхранение | 256 GB, 512 GB |
| SD слот за карта | Не |
РЕЗУЛТАТИ ЗА ИЗПЪЛНЕНИЕ
Резултат от Antutu |
• AnTuTu
|
Батерия
| Капацитет | 8600 ма |
| Тип | Li-Po |
| Технология за бързо зареждане | QC 4.0+, QC 3.0+, QC 3.0, QC 2.0, PD 3.0, PD 2.0, Mi Turbo Charging |
| Скорост на зареждане | 67W |
| Време за възпроизвеждане на видео | |
| Бързо зареждане | |
| за безжично зареждане | Не |
| Обратно зареждане | Не |
Камера
| Резолюция на изображението | 50 мегапиксела |
| Видео резолюция и FPS | 4K@30fps, 4K@60fps, 1080p@30fps, 1080p@60fps, 720p@30fps |
| Оптична стабилизация (OIS) | Не |
| Електронна стабилизация (EIS) | |
| Видео с бавно движение | |
| Характеристики: | Двойна LED светкавица, HDR, панорама, супер нощен изглед 2.0, двойна камера за преглед, воден знак |
DxOMark резултат
| Мобилен резултат (отзад) |
Подвижен
Снимки
Видео
|
| Резултат за селфи |
Същност
Снимки
Видео
|
СЕЛФИ КАМЕРА
| Резолюция | 20 MP |
| Sensor | IMX596 |
| Отвор | F / 2.2 |
| Размер на пикселите | 1 / 3.4 " |
| Размер на сензора | |
| Обектив | |
| екстра - Extra |
| Видео резолюция и FPS | 1080p@60fps, 1080p@30fps |
| Характеристики: |
ЧЗВ за Xiaomi Pad 6 Pro
Колко издържа батерията на Xiaomi Pad 6 Pro?
Батерията на Xiaomi Pad 6 Pro е с капацитет 8600 mAh.
Xiaomi Pad 6 Pro има ли NFC?
Не, Xiaomi Pad 6 Pro няма NFC
Каква е скоростта на опресняване на Xiaomi Pad 6 Pro?
Xiaomi Pad 6 Pro има 144 Hz честота на опресняване.
Каква е Android версията на Xiaomi Pad 6 Pro?
Android версията на Xiaomi Pad 6 Pro е Android 13, MIUI 14.
Каква е резолюцията на дисплея на Xiaomi Pad 6 Pro?
Разделителната способност на дисплея на Xiaomi Pad 6 Pro е 2880 x 1800 пиксела.
Xiaomi Pad 6 Pro има ли безжично зареждане?
Не, Xiaomi Pad 6 Pro няма безжично зареждане.
Xiaomi Pad 6 Pro устойчив ли е на вода и прах?
Не, Xiaomi Pad 6 Pro не е водо- и прахоустойчив.
Xiaomi Pad 6 Pro предлага ли се с 3.5 мм жак за слушалки?
Не, Xiaomi Pad 6 Pro няма 3.5 мм жак за слушалки.
Какви са мегапикселите на камерата на Xiaomi Pad 6 Pro?
Xiaomi Pad 6 Pro има 13MP камера.
Каква е цената на Xiaomi Pad 6 Pro?
Цената на Xiaomi Pad 6 Pro е $380.
Коя версия на MIUI ще бъде последната актуализация на Xiaomi Pad 6 Pro?
MIUI 15 ще бъде последната MIUI версия на Xiaomi Pad 5.
Коя версия на Android ще бъде последната актуализация на Xiaomi Pad 6 Pro?
Android 13 ще бъде последната версия на Android на Xiaomi Pad 5.
Колко актуализации ще получи Xiaomi Pad 6 Pro?
Xiaomi Pad 5 ще получи 3 MIUI и 3 години актуализации за сигурност на Android до MIUI 15.
След колко години Xiaomi Pad 6 Pro ще получава актуализации?
Xiaomi Pad 5 ще получи 3 години актуализация на сигурността от 2022 г.
Колко често Xiaomi Pad 6 Pro ще получава актуализации?
Xiaomi Pad 5 се актуализира на всеки 3 месеца.
Xiaomi Pad 6 Pro извън кутията с коя версия на Android?
Xiaomi Pad 5 извън кутията с MIUI 12.5, базиран на Android 11
Кога Xiaomi Pad 6 Pro ще получи актуализация на MIUI 13?
Xiaomi Pad 5 вече получи актуализация на MIUI 13.
Кога Xiaomi Pad 6 Pro ще получи актуализацията на Android 12?
Xiaomi Pad 5 ще получи актуализация на Android 12L през Q3 на 2022 г
Кога Xiaomi Pad 6 Pro ще получи актуализацията на Android 13?
Да, Xiaomi Pad 5 ще получи актуализация на Android 13 през Q3 на 2023 г.
Кога ще приключи поддръжката за актуализация на Xiaomi Pad 6 Pro?
Поддръжката за актуализация на Xiaomi Pad 5 ще приключи през 2024 г.
Потребителски отзиви и мнения за Xiaomi Pad 6 Pro
Видео ревюта на Xiaomi Pad 6 Pro
xiaomi pad 6 pro
×

Ако използвате този телефон или имате опит с него, изберете тази опция.
Изберете тази опция, ако не сте използвали този телефон и просто искате да напишете коментар.
Има 1 коментари за този продукт.