Xiaomi POCO X3 NFC
Спецификациите на POCO X3 NFC са едни от най-търсените смартфони на пазара днес.
Ключови спецификации на Xiaomi POCO X3 NFC
- Висока честота на опресняване Бързо зареждане Висок RAM капацитет Голям капацитет на батерията
- IPS дисплей Стара версия на софтуера Няма поддръжка за 5G Не OIS
Xiaomi POCO X3 NFC Резюме
POCO X3 NFC е страхотен телефон, ако търсите устройство, което няма да разбие банката. Има голям 6.67-инчов дисплей, мощен процесор Snapdragon 732G и батерия от 5160 mAh. Освен това той идва с NFC поддръжка, така че можете да го използвате за мобилни плащания и други бързи действия. Ако търсите телефон с всички предимства, POCO X3 NFC може да не е за вас. Но ако просто търсите солидна и достъпна опция, определено си струва да я обмислите.
POCO X3 NFC дисплей
Ще харесате потапянето на дисплея на Xiaomi POCO X3 NFC. Със своя 6.67-инчов размер и Full HD+ резолюция всичко ще изглежда страхотно на този телефон. Освен това честотата на опресняване от 120 Hz означава, че никога няма да се налага да пропускате нито един ритъм. А с вградения NFC чип ще можете да се възползвате максимално от вашите мобилни плащания. Независимо дали плащате за хранителни стоки или се възползвате от мобилното банкиране, NFC го прави лесно и удобно. Така че давайте напред и се насладете на функциите на дисплея Xiaomi POCO X3 NFC. Няма да останете разочаровани.
POCO X3 NFC игрова производителност
Когато става въпрос за смартфони за игри, POCO X3 NFC има какво да предложи. Той се захранва от процесор Qualcomm Snapdragon 732G и се предлага с 6 GB RAM, което го прави чудесен избор за геймъри, които искат бърз и отзивчив телефон. POCO X3 NFC също има голям 6.67-инчов дисплей, който е идеален за игри. И ако търсите телефон със страхотен живот на батерията, POCO X3 NFC ви покрива и там - той идва с масивна батерия от 5160 mAh, която може да издържи до два дни с едно зареждане. Така че, ако търсите смартфон за игри, който няма да ви разочарова, POCO X3 NFC определено си заслужава да бъде разгледан.
Xiaomi POCO X3 NFC Пълни спецификации
| Бранд | Poco |
| оповестен | |
| Кодово име | Сурия |
| Номер на модела | M2007J20CG, M2007J20CT, M2007J20CI |
| Дата на излизане | 2020, септември 08 г. |
| Извън Цена | 209.00 $ / 196.00 € / 190.00 £ |
DISPLAY
| Тип | IPS LCD |
| Съотношение на страните и PPI | Съотношение 20:9 - 395 ppi плътност |
| Размер | 6.67 инча, 107.4 см2 (~ 84.6% съотношение на екрана към тялото) |
| Честота на опресняване | 120 Hz |
| Резолюция | 1080 х 2400 пиксела |
| Пикова яркост (nit) | |
| Защита | Corning Gorilla Glass 5 |
| Характеристики: |
ТЯЛО
| Цветове |
Кобалтово синьо Сянка сива |
| Размери | 165.3 • 76.8 • 9.4 мм (6.51 • 3.02 • 0.37 инча |
| Тегло | 215 гр (7.58 унции) |
| Материал | Предно стъкло (Gorilla Glass 5), алуминиева рамка, пластмасов гръб |
| сертифициране | |
| Водоустойчив | |
| Сензори | Пръстов отпечатък (монтиран отстрани), акселерометър, жироскоп, близост, компас |
| 3.5mm Джак | Да |
| NFC | Да |
| Инфрачервен | |
| Тип USB | USB Type-C 2.0, USB On-The-Go |
| Охладителна система | |
| HDMI | |
| Сила на високоговорителя (dB) |
мрежа
Честотите
| Технологии | GSM / HSPA / LTE |
| 2G групи | GSM - 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 & SIM 2 |
| 3G групи | HSDPA - 850 / 900 / 1700 (AWS) / 1900 / 2100 |
| 4G групи | 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 20, 28, 38, 40, 41 |
| 5G групи | |
| TD-SCDMA | |
| навигация | Да, с A-GPS, GLONASS, BDS |
| Скорост на мрежата | HSPA 42.2 / 5.76 Mbps, LTE-A |
| Тип на SIM картата | Хибридна двойна SIM (Nano-SIM, двойна готовност) |
| Номер на SIM зона | 2 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac, двойна лента, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 5.1, A2DP, LE |
| Volta | |
| FM радио | Да |
| SAR за тяло (AB) | |
| SAR за глава (AB) | |
| SAR за тяло (ABD) | |
| SAR за главата (ABD) | |
ПЛАТФОРМА
| Чипсет | Qualcomm SM7150-AC Snapdragon 732G (8 nm) |
| процесор | Осем ядрен (2x2.3 GHz Kryo 470 Gold & 6x1.8 GHz Kryo 470 Silver) |
| Bits | |
| Цветове | |
| Технология на процесите | |
| GPU | Adreno 618 |
| GPU ядра | |
| Честота на GPU | |
| Android версия | Android 11, MIUI 12.5 |
| Play Store |
MEMORY
| Капацитет на RAM | 128GB 6GB RAM |
| Тип RAM | |
| Съхранение | 64GB 6GB RAM |
| SD слот за карта | microSDXC (използва споделен слот за SIM) |
РЕЗУЛТАТИ ЗА ИЗПЪЛНЕНИЕ
Резултат от Antutu |
• AnTuTu
|
Батерия
| Капацитет | 5160 ма |
| Тип | Li-Po |
| Технология за бързо зареждане | |
| Скорост на зареждане | 33W |
| Време за възпроизвеждане на видео | |
| Бързо зареждане | |
| за безжично зареждане | |
| Обратно зареждане |
Камера
| Резолюция на изображението | 64 мегапиксела |
| Видео резолюция и FPS | 4K@30fps, 1080p@30/120fps, 720p@960fps; gyro-EIS |
| Оптична стабилизация (OIS) | Не |
| Електронна стабилизация (EIS) | |
| Видео с бавно движение | |
| Характеристики: | Двойна LED светкавица, HDR, панорама |
DxOMark резултат
| Мобилен резултат (отзад) |
Подвижен
Снимки
Видео
|
| Резултат за селфи |
Същност
Снимки
Видео
|
СЕЛФИ КАМЕРА
| Резолюция | 20 MP |
| Sensor | |
| Отвор | F / 2.2 |
| Размер на пикселите | |
| Размер на сензора | |
| Обектив | |
| екстра - Extra |
| Видео резолюция и FPS | 1080p @ 30fps |
| Характеристики: | HDR, панорама |
ЧЗВ за Xiaomi POCO X3 NFC
Колко издържа батерията на Xiaomi POCO X3 NFC?
Батерията Xiaomi POCO X3 NFC е с капацитет 5160 mAh.
Xiaomi POCO X3 NFC има ли NFC?
Да, Xiaomi POCO X3 NFC има NFC
Каква е скоростта на опресняване на Xiaomi POCO X3 NFC?
Xiaomi POCO X3 NFC има 120 Hz честота на опресняване.
Каква е Android версията на Xiaomi POCO X3 NFC?
Android версията на Xiaomi POCO X3 NFC е Android 11, MIUI 12.5.
Каква е резолюцията на дисплея на Xiaomi POCO X3 NFC?
Разделителната способност на дисплея на Xiaomi POCO X3 NFC е 1080 x 2400 пиксела.
Xiaomi POCO X3 NFC има ли безжично зареждане?
Не, Xiaomi POCO X3 NFC няма безжично зареждане.
Xiaomi POCO X3 NFC устойчив ли е на вода и прах?
Не, Xiaomi POCO X3 NFC не е устойчив на вода и прах.
Xiaomi POCO X3 NFC предлага ли се с 3.5 мм жак за слушалки?
Да, Xiaomi POCO X3 NFC има 3.5 мм жак за слушалки.
Какви са мегапикселите на NFC камерата на Xiaomi POCO X3?
Xiaomi POCO X3 NFC има 64MP камера.
Каква е цената на Xiaomi POCO X3 NFC?
Цената на Xiaomi POCO X3 NFC е $275.
Коя версия на MIUI ще бъде последната актуализация на Xiaomi POCO X3 NFC?
MIUI 14 ще бъде последната MIUI версия на POCO X3 NFC.
Коя версия на Android ще бъде последната актуализация на Xiaomi POCO X3 NFC?
Android 12 ще бъде последната Android версия на POCO X3 NFC.
Колко актуализации ще получи Xiaomi POCO X3 NFC?
POCO X3 NFC ще получи 3 MIUI и 3 години актуализации за сигурност на Android до MIUI 14.
След колко години Xiaomi POCO X3 NFC ще получава актуализации?
POCO X3 NFC ще получи 3 години актуализация на сигурността от 2022 г.
Колко често Xiaomi POCO X3 NFC ще получава актуализации?
POCO X3 NFC се актуализира на всеки 3 месеца.
Xiaomi POCO X3 NFC извън кутията с коя версия на Android?
POCO X3 NFC готов с MIUI 12, базиран на Android 10
Кога Xiaomi POCO X3 NFC ще получи актуализацията на MIUI 13?
POCO X3 NFC ще получи актуализация на MIUI 13 през Q3 на 2022 г.
Кога Xiaomi POCO X3 NFC ще получи актуализацията на Android 12?
POCO X3 NFC ще получи актуализация на Android 12 през Q3 на 2022 г.
Кога Xiaomi POCO X3 NFC ще получи актуализацията на Android 13?
Не, POCO X3 NFC няма да получи актуализация на Android 13.
Кога ще приключи поддръжката за актуализация на Xiaomi POCO X3 NFC?
Поддръжката за актуализация на POCO X3 NFC ще приключи на 2024 г.
Xiaomi POCO X3 NFC потребителски отзиви и мнения
Xiaomi POCO X3 NFC видео ревюта
Xiaomi POCO X3 NFC
×

Ако използвате този телефон или имате опит с него, изберете тази опция.
Изберете тази опция, ако не сте използвали този телефон и просто искате да напишете коментар.
Има 137 коментари за този продукт.