Xiaomi Redmi 7
Спецификациите на Redmi 7 са добри за типичните потребители.
Основни характеристики на Xiaomi Redmi 7
- Водоустойчива Голям капацитет на батерията жак за слушалки Инфрачервен
- IPS дисплей Няма повече продажби 1080p видеозапис HD+ екран
Xiaomi Redmi 7 Пълни спецификации
Общи характеристики
LAUNCH
| Бранд | Redman |
| оповестен | |
| Кодово име | онклит |
| Номер на модела | |
| Дата на излизане | 2019, март |
| Извън Цена | Около 130 евро |
DISPLAY
| Тип | IPS LCD |
| Съотношение на страните и PPI | Съотношение 19:9 - 269 ppi плътност |
| Размер | 6.26 инча, 97.8 см2 (~ 81.5% съотношение на екрана към тялото) |
| Честота на опресняване | 60 Hz |
| Резолюция | 720 х 1520 пиксела |
| Пикова яркост (nit) | |
| Защита | Corning Gorilla Glass 5 |
| Характеристики: |
ТЯЛО
| Цветове |
Лунно червено Черно затъмнение Комета Синьо |
| Размери | 158.7 x 75.6 x 8.5 мм (6.25 x 2.98 x 0.33 ин) |
| Тегло | 180 гр (6.35 унции) |
| Материал | Пластмаса |
| сертифициране | |
| Водоустойчив | Да |
| Сензори | Пръстов отпечатък (монтиран отзад), акселерометър, близост, компас |
| 3.5mm Джак | Да |
| NFC | Не |
| Инфрачервен | Да |
| Тип USB | microUSB 2.0, USB On-The-Go |
| Охладителна система | |
| HDMI | |
| Сила на високоговорителя (dB) |
мрежа
Честотите
| Технологии | GSM / CDMA / HSPA / LTE |
| 2G групи | GSM - 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 & SIM 2 |
| 3G групи | HSDPA - 850 / 900 / 1700 (AWS) / 1900 / 2100 - Глобален |
| 4G групи | B1 S, B3 S, B4 (1700/2100 AWS 1), B5 S, B7 S, B8 S, B20 S, B38 (TDD 2600), B40 (TDD 2300) |
| 5G групи | |
| TD-SCDMA | TD-SCDMA 1900 MHz TD-SCDMA 2000 MHz |
| навигация | Да, с A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| Скорост на мрежата | HSPA, LTE-A |
Други
| Тип на SIM картата | Двойна SIM карта (Nano-SIM, двоен режим на готовност) |
| Номер на SIM зона | 2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 b / g / n, WiFi Direct, точка за достъп |
| Bluetooth | 4.2, A2DP, LE, aptX HD |
| Volta | Да |
| FM радио | Да |
СТОЙНОСТ НА SARОграничението на FCC е 1.6 W/kg, измерено в обем от 1 грам тъкан.
| SAR за тяло (AB) | 1.251 W / kg |
| SAR за глава (AB) | 0.577 W / kg |
| SAR за тяло (ABD) | 1.02 W / kg |
| SAR за главата (ABD) | 1.1 W / kg |
| M1810F6LI - SAR Индия: глава - 1.031 W/kg - Тяло: 0.573 W/kg P2i нано покритие |
Изпълнение
ПЛАТФОРМА
| Чипсет | Qualcomm SDM632 Snapdragon 632 (14nm) |
| процесор | Осем ядрен (4x1.8 GHz Kryo 250 Gold & 4x1.8 GHz Kryo 250 Silver) |
| Bits | 64Bit |
| Цветове | 8 Core |
| Технология на процесите | 14 Нм |
| GPU | Adreno 506 |
| GPU ядра | |
| Честота на GPU | |
| Android версия | Android 10, MIUI 12.5 |
| Play Store |
MEMORY
| Капацитет на RAM | 2GB / 3GB / 4GB |
| Тип RAM | LPDDR3 |
| Съхранение | 16GB / 32GB / 64GB |
| SD слот за карта | microSD, до 1 TB (специален слот) |
РЕЗУЛТАТИ ЗА ИЗПЪЛНЕНИЕ
Резултат от Antutu |
105k
• Antutu v7
|
Батерия
| Капацитет | 4000 mAh |
| Тип | Li-Po |
| Технология за бързо зареждане | |
| Скорост на зареждане | 10W |
| Време за възпроизвеждане на видео | |
| Бързо зареждане | Да |
| за безжично зареждане | |
| Обратно зареждане |
Камера
ОСНОВНА КАМЕРА Следните функции може да варират в зависимост от актуализацията на софтуера.
| Резолюция на изображението | 4032 x 3024 пиксела, 12.19 MP |
| Видео резолюция и FPS | 1080 @ 3060 |
| Оптична стабилизация (OIS) | Не |
| Електронна стабилизация (EIS) | |
| Видео с бавно движение | Да |
| Характеристики: | LED светкавица, HDR, панорама |
DxOMark резултат
| Мобилен резултат (отзад) |
Подвижен
Снимки
Видео
|
| Резултат за селфи |
Същност
Снимки
Видео
|
СЕЛФИ КАМЕРА
Първа камера
| Резолюция | 8 MP |
| Sensor | |
| Отвор | F / 2.0 |
| Размер на пикселите | |
| Размер на сензора | |
| Обектив | |
| екстра - Extra |
| Видео резолюция и FPS | 1080p @ 30fps |
| Характеристики: | HDR |
ЧЗВ за Xiaomi Redmi 7
Колко издържа батерията на Xiaomi Redmi 7?
Батерията на Xiaomi Redmi 7 е с капацитет 4000 mAh.
Xiaomi Redmi 7 има ли NFC?
Не, Xiaomi Redmi 7 няма NFC
Каква е скоростта на опресняване на Xiaomi Redmi 7?
Xiaomi Redmi 7 има 60 Hz честота на опресняване.
Каква е Android версията на Xiaomi Redmi 7?
Android версията на Xiaomi Redmi 7 е Android 10, MIUI 12.5.
Каква е резолюцията на дисплея на Xiaomi Redmi 7?
Разделителната способност на дисплея на Xiaomi Redmi 7 е 720 x 1520 пиксела.
Xiaomi Redmi 7 има ли безжично зареждане?
Не, Xiaomi Redmi 7 няма безжично зареждане.
Xiaomi Redmi 7 устойчив ли е на вода и прах?
Да, Xiaomi Redmi 7 е устойчив на вода и прах.
Xiaomi Redmi 7 идва ли с 3.5 мм жак за слушалки?
Да, Xiaomi Redmi 7 има 3.5 мм жак за слушалки.
Какви са мегапикселите на камерата на Xiaomi Redmi 7?
Xiaomi Redmi 7 има 12MP камера.
Каква е цената на Xiaomi Redmi 7?
Цената на Xiaomi Redmi 7 е $60.
Xiaomi Redmi 7 потребителски рецензии и мнения
Видео ревюта на Xiaomi Redmi 7
Преглед в Youtube
Xiaomi Redmi 7
×

Ако използвате този телефон или имате опит с него, изберете тази опция.
Изберете тази опция, ако не сте използвали този телефон и просто искате да напишете коментар.
Има 9 коментари за този продукт.