Xiaomi Redmi K20
Xiaomi Redmi K20 предлага AMOLED панел и изскачаща камера система на добра цена.
Основни характеристики на Xiaomi Redmi K20
- Бързо зареждане Висок RAM капацитет Голям капацитет на батерията жак за слушалки
- Няма повече продажби Няма слот за SD карта 1080p видеозапис Стара версия на софтуера
Пълни спецификации на Xiaomi Redmi K20
Общи характеристики
LAUNCH
| Бранд | Redman |
| оповестен | |
| Кодово име | Да Винчи |
| Номер на модела | |
| Дата на излизане | 2019 юни |
| Извън Цена | Около 260 евро |
DISPLAY
| Тип | AMOLED |
| Съотношение на страните и PPI | Съотношение 19.5:9 - 403 ppi плътност |
| Размер | 6.39 инча, 100.2 см2 (~ 86.1% съотношение на екрана към тялото) |
| Честота на опресняване | 60 Hz |
| Резолюция | 1080 х 2340 пиксела |
| Пикова яркост (nit) | |
| Защита | Corning Gorilla Glass 5 |
| Характеристики: | HDR |
ТЯЛО
| Цветове |
Карбоново черно Пламък Червен Ледник Синьо |
| Размери | 156.7 x 74.3 x 8.8 мм (6.17 x 2.93 x 0.35 ин) |
| Тегло | 191 гр (6.74 унции) |
| Материал | Алуминиева сплав, стъкло |
| сертифициране | |
| Водоустойчив | Не |
| Сензори | Пръстов отпечатък (под дисплея), акселерометър, жироскоп, близост, компас |
| 3.5mm Джак | Да |
| NFC | Да |
| Инфрачервен | |
| Тип USB | 2.0, реверсивен конектор Type-C 1.0, USB в движение |
| Охладителна система | |
| HDMI | |
| Сила на високоговорителя (dB) |
мрежа
Честотите
| Технологии | GSM / HSPA / LTE |
| 2G групи | GSM - 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 & SIM 2 |
| 3G групи | HSDPA - 850/900/1900/2100 |
| 4G групи | LTE Band - 1(2100), 3(1800), 5(850), 7(2600), 8(900), 34(2000), 38(2600), 39(1900), 40(2300), 41( 2500) |
| 5G групи | |
| TD-SCDMA | TD-SCDMA 1900 MHz TD-SCDMA 2000 MHz |
| навигация | Да, с A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| Скорост на мрежата | HSPA 42.2 / 5.76 Mbps, LTE-A |
Други
| Тип на SIM картата | Двойна SIM карта (Nano-SIM, двоен режим на готовност) |
| Номер на SIM зона | 2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac, двойна лента, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE, aptX HD |
| Volta | Да |
| FM радио | Да |
СТОЙНОСТ НА SARОграничението на FCC е 1.6 W/kg, измерено в обем от 1 грам тъкан.
| SAR за тяло (AB) | |
| SAR за глава (AB) | |
| SAR за тяло (ABD) | |
| SAR за главата (ABD) | |
Изпълнение
ПЛАТФОРМА
| Чипсет | Qualcomm SDM730 Snapdragon 730 (8nm) |
| процесор | Осем ядрен (2x2.2 GHz Kryo 470 Gold & 6x1.8 GHz Kryo 470 Silver) |
| Bits | 64Bit |
| Цветове | 8 Core |
| Технология на процесите | 8 Нм |
| GPU | Adreno 618 |
| GPU ядра | |
| Честота на GPU | |
| Android версия | Android 11, MIUI 12.5 |
| Play Store |
MEMORY
| Капацитет на RAM | 6GB / 8GB |
| Тип RAM | LPDDR4X |
| Съхранение | 64GB / 128GB / 256GB |
| SD слот за карта | Не |
РЕЗУЛТАТИ ЗА ИЗПЪЛНЕНИЕ
Резултат от Antutu |
• AnTuTu
|
Батерия
| Капацитет | 4000 mAh |
| Тип | Li-Po |
| Технология за бързо зареждане | Qualcomm QuickCharge 4+ |
| Скорост на зареждане | 18W |
| Време за възпроизвеждане на видео | |
| Бързо зареждане | |
| за безжично зареждане | |
| Обратно зареждане |
Камера
ОСНОВНА КАМЕРА Следните функции може да варират в зависимост от актуализацията на софтуера.
Първа камера
| Резолюция | |
| Sensor | Sony IMX582 Exmor RS |
| Отвор | F / 1.75 |
| Размер на пикселите | |
| Размер на сензора | |
| Optical Zoom | |
| Обектив | |
| екстра - Extra |
| Резолюция на изображението | 8000 x 6000 пиксела, 48 MP |
| Видео резолюция и FPS | 2160@30, 1080@30120240, 1080@960 |
| Оптична стабилизация (OIS) | Не |
| Електронна стабилизация (EIS) | |
| Видео с бавно движение | |
| Характеристики: | Двойна LED светкавица, HDR, панорама |
DxOMark резултат
| Мобилен резултат (отзад) |
Подвижен
Снимки
Видео
|
| Резултат за селфи |
Същност
Снимки
Видео
|
СЕЛФИ КАМЕРА
Първа камера
| Резолюция | Моторизиран изскачащ 20 MP |
| Sensor | |
| Отвор | F / 2.2 |
| Размер на пикселите | |
| Размер на сензора | |
| Обектив | |
| екстра - Extra |
| Видео резолюция и FPS | 1080p @ 30fps |
| Характеристики: | HDR |
ЧЗВ за Xiaomi Redmi K20
Колко издържа батерията на Xiaomi Redmi K20?
Батерията на Xiaomi Redmi K20 е с капацитет 4000 mAh.
Xiaomi Redmi K20 има ли NFC?
Да, Xiaomi Redmi K20 има NFC
Каква е скоростта на опресняване на Xiaomi Redmi K20?
Xiaomi Redmi K20 има 60 Hz честота на опресняване.
Каква е Android версията на Xiaomi Redmi K20?
Android версията на Xiaomi Redmi K20 е Android 11, MIUI 12.5.
Каква е резолюцията на дисплея на Xiaomi Redmi K20?
Разделителната способност на дисплея на Xiaomi Redmi K20 е 1080 x 2340 пиксела.
Xiaomi Redmi K20 има ли безжично зареждане?
Не, Xiaomi Redmi K20 няма безжично зареждане.
Xiaomi Redmi K20 устойчив ли е на вода и прах?
Не, Xiaomi Redmi K20 не е водо- и прахоустойчив.
Xiaomi Redmi K20 идва ли с 3.5 мм жак за слушалки?
Да, Xiaomi Redmi K20 има 3.5 мм жак за слушалки.
Какви са мегапикселите на камерата на Xiaomi Redmi K20?
Xiaomi Redmi K20 има 48MP камера.
Какъв е сензорът на камерата на Xiaomi Redmi K20?
Xiaomi Redmi K20 има Sony IMX582 Exmor RS сензор за камера.
Каква е цената на Xiaomi Redmi K20?
Цената на Xiaomi Redmi K20 е $240.
Xiaomi Redmi K20 потребителски рецензии и мнения
Видео ревюта на Xiaomi Redmi K20
Преглед в Youtube
Xiaomi Redmi K20
×

Ако използвате този телефон или имате опит с него, изберете тази опция.
Изберете тази опция, ако не сте използвали този телефон и просто искате да напишете коментар.
Има 7 коментари за този продукт.