Xiaomi Redmi Забележка 9 4G
Спецификациите на Redmi Note 9 4G са добри за стари хора.
Основни характеристики на Xiaomi Redmi Note 9 4G
- Водоустойчива Бързо зареждане Голям капацитет на батерията жак за слушалки
- IPS дисплей 1080p видеозапис Стара версия на софтуера Няма поддръжка за 5G
Пълни спецификации на Xiaomi Redmi Note 9 4G
| Бранд | Redman |
| оповестен | 2020 г., 26 ноември |
| Кодово име | вар |
| Номер на модела | |
| Дата на излизане | 2020 г., 26 ноември |
| Извън Цена | Около 130 евро |
DISPLAY
| Тип | IPS LCD |
| Съотношение на страните и PPI | Съотношение 19.5:9 - 395 ppi плътност |
| Размер | 6.53 инча, 104.7 см2 (~ 83.4% съотношение на екрана към тялото) |
| Честота на опресняване | 60 Hz |
| Резолюция | 1080 х 2340 пиксела |
| Пикова яркост (nit) | |
| Защита | Corning Gorilla Glass 3 |
| Характеристики: |
ТЯЛО
| Цветове |
Сив Зелена Блу оранжев |
| Размери | 162.3 • 77.3 • 9.6 мм (6.39 • 3.04 • 0.38 инча |
| Тегло | 198 гр (6.98 унции) |
| Материал | Стъклена предна част (Gorilla Glass 3), пластмасова рамка, пластмасов гръб |
| сертифициране | IP52 |
| Водоустойчив | Да |
| Сензори | Пръстов отпечатък (монтиран отстрани), акселерометър, близост, компас |
| 3.5mm Джак | Да |
| NFC | Не |
| Инфрачервен | Да |
| Тип USB | USB Type-C 2.0, USB On-The-Go |
| Охладителна система | Не |
| HDMI | |
| Сила на високоговорителя (dB) |
мрежа
Честотите
| Технологии | GSM / CDMA / HSPA / LTE |
| 2G групи | GSM - 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 & SIM 2 |
| 3G групи | HSDPA - 850/900/2100 |
| 4G групи | 1, 3, 5, 8, 34, 38, 39, 40, 41 |
| 5G групи | |
| TD-SCDMA | |
| навигация | Да, с A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| Скорост на мрежата | HSPA 42.2 / 5.76 Mbps, LTE-A |
| Тип на SIM картата | Двойна SIM карта (Nano-SIM, двоен режим на готовност) |
| Номер на SIM зона | 2 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac, двойна лента, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 4.2, A2DP |
| Volta | Да |
| FM радио | Да |
| SAR за тяло (AB) | |
| SAR за глава (AB) | |
| SAR за тяло (ABD) | |
| SAR за главата (ABD) | |
ПЛАТФОРМА
| Чипсет | Qualcomm Snapdragon 662 (SM6115) |
| процесор | Осем ядрен (4x2.0 GHz Kryo 260 Gold & 4x1.8 GHz Kryo 260 Silver) |
| Bits | |
| Цветове | 8 Core Core |
| Технология на процесите | 11 Нм |
| GPU | Adreno 610 |
| GPU ядра | |
| Честота на GPU | |
| Android версия | Android 11, MIUI 12.5 |
| Play Store |
MEMORY
| Капацитет на RAM | 4GB / 6GB / 8GB RAM |
| Тип RAM | |
| Съхранение | 128GB / 256GB ROM |
| SD слот за карта | microSDXC (специален слот) |
РЕЗУЛТАТИ ЗА ИЗПЪЛНЕНИЕ
Резултат от Antutu |
184.000
• Antutu v8
|
Батерия
| Капацитет | 6000 ма |
| Тип | Li-Po |
| Технология за бързо зареждане | |
| Скорост на зареждане | 18W |
| Време за възпроизвеждане на видео | |
| Бързо зареждане | 18W |
| за безжично зареждане | Не |
| Обратно зареждане |
Камера
| Резолюция | 48 MP |
| Sensor | Samsung S5KGM1 |
| Отвор | F / 1.8 |
| Размер на пикселите | 0.8μm |
| Размер на сензора | 1 / 2.0 " |
| Optical Zoom | |
| Обектив | 26 мм (широк) |
| екстра - Extra | PDAF |
| Резолюция | 8 MP |
| Sensor | Omnivision OV8856 |
| Отвор | F / 2.2 |
| Размер на пикселите | 1.12μm |
| Размер на сензора | 1 / 4.0 " |
| Optical Zoom | |
| Обектив | 120? (ултраширок) |
| екстра - Extra |
| Резолюция | 2 MP |
| Sensor | Omnivision OV02B10 |
| Отвор | F / 2.4 |
| Размер на пикселите | |
| Размер на сензора | |
| Optical Zoom | |
| Обектив | Дълбочина |
| екстра - Extra |
| Резолюция на изображението | 48 мегапиксела |
| Видео резолюция и FPS | 1080 @ 30fps |
| Оптична стабилизация (OIS) | Не |
| Електронна стабилизация (EIS) | Да |
| Видео с бавно движение | Да |
| Характеристики: | LED светкавица, HDR, панорама |
DxOMark резултат
| Мобилен резултат (отзад) |
Подвижен
Снимки
Видео
|
| Резултат за селфи |
Същност
Снимки
Видео
|
СЕЛФИ КАМЕРА
| Резолюция | 8 MP |
| Sensor | |
| Отвор | F / 2.0 |
| Размер на пикселите | 1.12μm |
| Размер на сензора | 1 / 4.0 " |
| Обектив | |
| екстра - Extra |
| Видео резолюция и FPS | 1080p @ 30fps |
| Характеристики: |
Често задавани въпроси за Xiaomi Redmi Note 9 4G
Колко издържа батерията на Xiaomi Redmi Note 9 4G?
Батерията на Xiaomi Redmi Note 9 4G е с капацитет 6000 mAh.
Xiaomi Redmi Note 9 4G има ли NFC?
Не, Xiaomi Redmi Note 9 4G няма NFC
Каква е скоростта на опресняване на Xiaomi Redmi Note 9 4G?
Xiaomi Redmi Note 9 4G има 60 Hz честота на опресняване.
Каква е Android версията на Xiaomi Redmi Note 9 4G?
Android версията на Xiaomi Redmi Note 9 4G е Android 11, MIUI 12.5.
Каква е резолюцията на дисплея на Xiaomi Redmi Note 9 4G?
Разделителната способност на дисплея на Xiaomi Redmi Note 9 4G е 1080 x 2340 пиксела.
Xiaomi Redmi Note 9 4G има ли безжично зареждане?
Не, Xiaomi Redmi Note 9 4G няма безжично зареждане.
Xiaomi Redmi Note 9 4G устойчив ли е на вода и прах?
Да, Xiaomi Redmi Note 9 4G е устойчив на вода и прах.
Xiaomi Redmi Note 9 4G идва ли с 3.5 мм жак за слушалки?
Да, Xiaomi Redmi Note 9 4G има 3.5 мм жак за слушалки.
Какви са мегапикселите на камерата на Xiaomi Redmi Note 9 4G?
Xiaomi Redmi Note 9 4G има 48MP камера.
Какъв е сензорът на камерата на Xiaomi Redmi Note 9 4G?
Xiaomi Redmi Note 9 4G има сензор за камера Samsung S5KGM1.
Каква е цената на Xiaomi Redmi Note 9 4G?
Цената на Xiaomi Redmi Note 9 4G е $170.
Коя версия на MIUI ще бъде последната актуализация на Xiaomi Redmi Note 9 4G?
MIUI 14 ще бъде последната MIUI версия на Xiaomi Redmi Note 9 4G.
Коя версия на Android ще бъде последната актуализация на Xiaomi Redmi Note 9 4G?
Android 12 ще бъде последната версия на Android на Xiaomi Redmi Note 9 4G.
Колко актуализации ще получи Xiaomi Redmi Note 9 4G?
Xiaomi Redmi Note 9 4G ще получи 3 MIUI и 3 години актуализации за сигурност на Android до MIUI 14.
Колко години ще получава актуализации за Xiaomi Redmi Note 9 4G?
Xiaomi Redmi Note 9 4G ще получи 3 години актуализация на сигурността от 2022 г.
Колко често Xiaomi Redmi Note 9 4G ще получава актуализации?
Xiaomi Redmi Note 9 4G се актуализира на всеки 3 месеца.
Xiaomi Redmi Note 9 4G извън кутията с коя версия на Android?
Xiaomi Redmi Note 9 4G готов с MIUI 12, базиран на Android 10
Кога Xiaomi Redmi Note 9 4G ще получи актуализация на MIUI 13?
Xiaomi Redmi Note 9 4G ще получи актуализация на MIUI 13 през третото тримесечие на 3 г.
Кога Xiaomi Redmi Note 9 4G ще получи актуализацията на Android 12?
Xiaomi Redmi Note 9 4G ще получи актуализация на Android 12 през третото тримесечие на 3 г.
Кога Xiaomi Redmi Note 9 4G ще получи актуализацията на Android 13?
Не, Xiaomi Redmi Note 9 4G няма да получи актуализация на Android 13.
Кога ще приключи поддръжката за актуализиране на Xiaomi Redmi Note 9 4G?
Поддръжката за актуализиране на Xiaomi Redmi Note 9 4G ще приключи на 2023 г.
Xiaomi Redmi Note 9 4G потребителски рецензии и мнения
Xiaomi Redmi Note 9 4G Видео ревюта
Xiaomi Redmi Забележка 9 4G
×


Ако използвате този телефон или имате опит с него, изберете тази опция.
Изберете тази опция, ако не сте използвали този телефон и просто искате да напишете коментар.
Има 12 коментари за този продукт.