Xiaomi Redmi Забележка
Redmi Note беше най-добрият смартфон от среден клас за 2014 г.
Ключови спецификации на Xiaomi Redmi Note
- Ниска стойност на sar (САЩ) жак за слушалки Налична област за SD карта
- IPS дисплей Няма повече продажби 1080p видеозапис HD+ екран
Пълни спецификации на Xiaomi Redmi Note
Общи характеристики
LAUNCH
| Бранд | Redman |
| оповестен | Mar 20, 2014 |
| Кодово име | lcsh92_wet_jb9 |
| Номер на модела | |
| Дата на излизане | 2014, март |
| Извън Цена | Около 120 евро |
DISPLAY
| Тип | IPS LCD |
| Съотношение на страните и PPI | Съотношение 16:9 - 267 ppi плътност |
| Размер | 5.5 инча, 83.4 см2 (~ 68.8% съотношение на екрана към тялото) |
| Честота на опресняване | 60 Hz |
| Резолюция | 720 х 1280 пиксела |
| Пикова яркост (nit) | |
| Защита | Corning Gorilla Glass 3 |
| Характеристики: |
ТЯЛО
| Цветове |
черно Бял |
| Размери | 154 x 78.7 x 9.5 мм (6.06 x 3.10 x 0.37 ин) |
| Тегло | 199 гр (7.02 унции) |
| Материал | Пластмаса |
| сертифициране | |
| Водоустойчив | |
| Сензори | Акселерометър, жироскоп, близост, компас |
| 3.5mm Джак | Да |
| NFC | Не |
| Инфрачервен | |
| Тип USB | microUSB 2.0, USB хост |
| Охладителна система | |
| HDMI | |
| Сила на високоговорителя (dB) |
мрежа
Честотите
| Технологии | GSM/HSPA |
| 2G групи | GSM - 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 & SIM 2 |
| 3G групи | HSDPA - 900 / 2100 |
| 4G групи | |
| 5G групи | |
| TD-SCDMA | TD-SCDMA 1880-1920 MHz TD-SCDMA 2010-2025 MHz |
| навигация | Да, с A-GPS, GLONASS |
| Скорост на мрежата | HSPA |
Други
| Тип на SIM картата | Dual SIM |
| Номер на SIM зона | 2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 b / g / n, Wi-Fi Direct, гореща точка |
| Bluetooth | 4.0, A2DP, LE |
| Volta | |
| FM радио | Да |
СТОЙНОСТ НА SARОграничението на FCC е 1.6 W/kg, измерено в обем от 1 грам тъкан.
| SAR за тяло (AB) | |
| SAR за глава (AB) | |
| SAR за тяло (ABD) | 0.579 W / kg |
| SAR за главата (ABD) | 0.875 W / kg |
Изпълнение
ПЛАТФОРМА
| Чипсет | MediaTek MTK6592 |
| процесор | Осемядрен 1.4/1.7 GHz Cortex-A7 |
| Bits | 32Bit |
| Цветове | 8 Core |
| Технология на процесите | 28 Нм |
| GPU | Mali-450MP4 |
| GPU ядра | 4 |
| Честота на GPU | 700 MHz |
| Android версия | Android 4.2 (Jelly Bean), с надстройка до 4.4.4 (KitKat); MIUI 9.2 |
| Play Store |
MEMORY
| Капацитет на RAM | 2GB |
| Тип RAM | |
| Съхранение | 8GB |
| SD слот за карта | microSD, до 32 GB (специален слот) |
РЕЗУЛТАТИ ЗА ИЗПЪЛНЕНИЕ
Резултат от Antutu |
• AnTuTu
|
Батерия
| Капацитет | 3200 mAh |
| Тип | Li-Po |
| Технология за бързо зареждане | |
| Скорост на зареждане | 10W |
| Време за възпроизвеждане на видео | |
| Бързо зареждане | |
| за безжично зареждане | |
| Обратно зареждане |
Камера
ОСНОВНА КАМЕРА Следните функции може да варират в зависимост от актуализацията на софтуера.
Първа камера
| Резолюция | |
| Sensor | Q13S01B SUNNY N1404 |
| Отвор | F / 2.2 |
| Размер на пикселите | |
| Размер на сензора | |
| Optical Zoom | |
| Обектив | |
| екстра - Extra |
| Резолюция на изображението | 4208 x 3120 пиксела, 13.13 MP |
| Видео резолюция и FPS | 1920x1080 (Пълен) - (30 fps) |
| Оптична стабилизация (OIS) | Не |
| Електронна стабилизация (EIS) | |
| Видео с бавно движение | |
| Характеристики: | LED светкавица, HDR |
DxOMark резултат
| Мобилен резултат (отзад) |
Подвижен
Снимки
Видео
|
| Резултат за селфи |
Същност
Снимки
Видео
|
СЕЛФИ КАМЕРА
Първа камера
| Резолюция | 5 MP |
| Sensor | P5V40A SUNNY F1405 |
| Отвор | |
| Размер на пикселите | |
| Размер на сензора | |
| Обектив | |
| екстра - Extra |
| Видео резолюция и FPS | нула |
| Характеристики: |
ЧЗВ за Xiaomi Redmi Note
Колко издържа батерията на Xiaomi Redmi Note?
Батерията на Xiaomi Redmi Note е с капацитет 3200 mAh.
Xiaomi Redmi Note има ли NFC?
Не, Xiaomi Redmi Note няма NFC
Каква е скоростта на опресняване на Xiaomi Redmi Note?
Xiaomi Redmi Note има 60 Hz честота на опресняване.
Каква е Android версията на Xiaomi Redmi Note?
Android версията на Xiaomi Redmi Note е Android 4.2 (Jelly Bean), с възможност за надграждане до 4.4.4 (KitKat); MIUI 9.2.
Каква е резолюцията на дисплея на Xiaomi Redmi Note?
Разделителната способност на дисплея на Xiaomi Redmi Note е 720 x 1280 пиксела.
Xiaomi Redmi Note има ли безжично зареждане?
Не, Xiaomi Redmi Note няма безжично зареждане.
Xiaomi Redmi Note устойчив ли е на вода и прах?
Не, Xiaomi Redmi Note не е устойчив на вода и прах.
Xiaomi Redmi Note идва ли с 3.5 мм жак за слушалки?
Да, Xiaomi Redmi Note има 3.5 мм жак за слушалки.
Какво представлява мегапикселът на камерата на Xiaomi Redmi Note?
Xiaomi Redmi Note има 13MP камера.
Какъв е сензорът на камерата на Xiaomi Redmi Note?
Xiaomi Redmi Note има Q13S01B SUNNY N1404 сензор за камера.
Каква е цената на Xiaomi Redmi Note?
Цената на Xiaomi Redmi Note е $50.
Потребителски отзиви и мнения на Xiaomi Redmi Note
Видео ревюта на Xiaomi Redmi Note
Преглед в Youtube
Xiaomi Redmi Забележка
×
Ако използвате този телефон или имате опит с него, изберете тази опция.
Изберете тази опция, ако не сте използвали този телефон и просто искате да напишете коментар.
Има 1 коментари за този продукт.