Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A)
Redmi Note 5A и Redmi Y1 са един и същи смартфон.
Основни характеристики на Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A).
- жак за слушалки Множество цветови опции Налична област за SD карта
- IPS дисплей Няма повече продажби 1080p видеозапис HD+ екран
Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A) Пълни спецификации
Общи характеристики
LAUNCH
| Бранд | Redman |
| оповестен | |
| Кодово име | UGG |
| Номер на модела | |
| Дата на излизане | 2017, Ноември |
| Извън Цена | Около 140 евро |
DISPLAY
| Тип | IPS LCD |
| Съотношение на страните и PPI | Съотношение 16:9 - 267 ppi плътност |
| Размер | 5.5 инча, 83.4 см2 (~ 71.5% съотношение на екрана към тялото) |
| Честота на опресняване | 60 Hz |
| Резолюция | 720 х 1280 пиксела |
| Пикова яркост (nit) | |
| Защита | Corning Gorilla Glass 3 |
| Характеристики: |
ТЯЛО
| Цветове |
ЗЛАТO Тъмно сив СРЕБРO Rose Gold |
| Размери | 153 x 76.2 x 7.7 мм (6.02 x 3.00 x 0.30 ин) |
| Тегло | 153 гр (5.40 унции) |
| Материал | Алуминиева рамка, пластмасов гръб |
| сертифициране | |
| Водоустойчив | |
| Сензори | Пръстов отпечатък (монтиран отзад), акселерометър, жироскоп, близост, компас |
| 3.5mm Джак | Да |
| NFC | Не |
| Инфрачервен | |
| Тип USB | MicroUSB 2.0 |
| Охладителна система | |
| HDMI | |
| Сила на високоговорителя (dB) |
мрежа
Честотите
| Технологии | GSM / HSPA / LTE |
| 2G групи | GSM - 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 & SIM 2 |
| 3G групи | HSDPA - 850/900/1900/2100 |
| 4G групи | LTE Band - 1(2100), 3(1800), 4(1700/2100), 5(850), 7(2600), 8(900), 20(800), 38(2600), 40(2300) |
| 5G групи | |
| TD-SCDMA | |
| навигация | Да, с A-GPS, GLONASS, BDS |
| Скорост на мрежата | HSPA, LTE |
Други
| Тип на SIM картата | Двойна SIM карта (Nano-SIM, двоен режим на готовност) |
| Номер на SIM зона | 2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 b / g / n, Wi-Fi Direct, гореща точка |
| Bluetooth | 4.2, A2DP, LE |
| Volta | |
| FM радио | Да |
СТОЙНОСТ НА SARОграничението на FCC е 1.6 W/kg, измерено в обем от 1 грам тъкан.
| SAR за тяло (AB) | |
| SAR за глава (AB) | |
| SAR за тяло (ABD) | |
| SAR за главата (ABD) | |
Изпълнение
ПЛАТФОРМА
| Чипсет | Qualcomm MSM8940 Snapdragon 435 (28nm) |
| процесор | Окта-ядрен 1.4 GHz Cortex-A53 |
| Bits | |
| Цветове | |
| Технология на процесите | |
| GPU | Adreno 505 |
| GPU ядра | |
| Честота на GPU | |
| Android версия | Android 7.1.2 (Nougat); MIUI 10 |
| Play Store |
MEMORY
| Капацитет на RAM | 4 GB RAM/32 GB |
| Тип RAM | |
| Съхранение | 64 GB |
| SD слот за карта | microSD, до 256 GB (специален слот) |
РЕЗУЛТАТИ ЗА ИЗПЪЛНЕНИЕ
Резултат от Antutu |
• AnTuTu
|
Батерия
| Капацитет | 3080 ма |
| Тип | Li-Ion |
| Технология за бързо зареждане | |
| Скорост на зареждане | 10W |
| Време за възпроизвеждане на видео | |
| Бързо зареждане | |
| за безжично зареждане | |
| Обратно зареждане |
Камера
ОСНОВНА КАМЕРА Следните функции може да варират в зависимост от актуализацията на софтуера.
| Резолюция на изображението | 13 мегапиксела |
| Видео резолюция и FPS | 1080 @ 30 |
| Оптична стабилизация (OIS) | Не |
| Електронна стабилизация (EIS) | |
| Видео с бавно движение | |
| Характеристики: | LED светкавица, HDR, панорама |
DxOMark резултат
| Мобилен резултат (отзад) |
Подвижен
Снимки
Видео
|
| Резултат за селфи |
Същност
Снимки
Видео
|
СЕЛФИ КАМЕРА
Първа камера
| Резолюция | 16 MP |
| Sensor | |
| Отвор | F / 2.0 |
| Размер на пикселите | |
| Размер на сензора | |
| Обектив | |
| екстра - Extra |
| Видео резолюция и FPS | 1080p @ 30fps |
| Характеристики: |
Често задавани въпроси за Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A).
Колко издържа батерията на Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A)?
Батерията на Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A) е с капацитет 3080 mAh.
Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A) има ли NFC?
Не, Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A) няма NFC
Каква е скоростта на опресняване на Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A)?
Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A) има 60 Hz честота на опресняване.
Каква е Android версията на Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A)?
Версията на Android на Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A) е Android 7.1.2 (Nougat); MIUI 10.
Каква е резолюцията на дисплея на Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A)?
Разделителната способност на дисплея на Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A) е 720 x 1280 пиксела.
Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A) има ли безжично зареждане?
Не, Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A) няма безжично зареждане.
Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A) устойчив ли е на вода и прах?
Не, Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A) не е водо- и прахоустойчив.
Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A) идва ли с 3.5 мм жак за слушалки?
Да, Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A) има 3.5 мм жак за слушалки.
Какви са мегапикселите на камерата на Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A)?
Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A) има 13MP камера.
Каква е цената на Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A)?
Цената на Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A) е $45.
Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A) Потребителски отзиви и мнения
Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A) Видео ревюта
Преглед в Youtube
Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A)
×
Ако използвате този телефон или имате опит с него, изберете тази опция.
Изберете тази опция, ако не сте използвали този телефон и просто искате да напишете коментар.
Има 2 коментари за този продукт.