Сяоми Редми
Xiaomi Redmi 5 е висококачествен смартфон с метален корпус на ниска цена.
Ключови спецификации на Xiaomi Redmi
- жак за слушалки Множество цветови опции Налична област за SD карта
- IPS дисплей Няма повече продажби 1080p видеозапис Нисък капацитет на батерията
Xiaomi Redmi Пълни спецификации
Общи характеристики
LAUNCH
| Бранд | Redman |
| оповестен | |
| Кодово име | HM2013023 |
| Номер на модела | 2013023 |
| Дата на излизане | Издаден 2013, август |
| Извън Цена | Около 100 евро |
DISPLAY
| Тип | IPS LCD |
| Съотношение на страните и PPI | Съотношение 16:9 - 312 ppi плътност |
| Размер | 4.7 инча, 60.9 см2 (~ 64.4% съотношение на екрана към тялото) |
| Честота на опресняване | 60 Hz |
| Резолюция | 720 х 1280 пиксела |
| Пикова яркост (nit) | |
| Защита | Corning Gorilla Glass 2 |
| Характеристики: |
ТЯЛО
| Цветове |
черно Китайски червен Зелена Жълти панели |
| Размери | 137 x 69 x 9.9 мм (5.39 x 2.72 x 0.39 ин) |
| Тегло | 158 гр (5.57 унции) |
| Материал | |
| сертифициране | |
| Водоустойчив | |
| Сензори | Акселерометър, жироскоп, близост, компас |
| 3.5mm Джак | Да |
| NFC | Не |
| Инфрачервен | |
| Тип USB | microUSB 2.0, USB хост |
| Охладителна система | |
| HDMI | |
| Сила на високоговорителя (dB) |
мрежа
Честотите
| Технологии | GSM/HSPA |
| 2G групи | GSM - 900 / 1800 / 1900 |
| 3G групи | HSDPA - 900 / 2100 |
| 4G групи | |
| 5G групи | |
| TD-SCDMA | |
| навигация | Да, с A-GPS |
| Скорост на мрежата | HSPA |
Други
| Тип на SIM картата | Dual SIM |
| Номер на SIM зона | 2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 b / g / n, Wi-Fi Direct, гореща точка |
| Bluetooth | 4.0, A2DP, LE |
| Volta | |
| FM радио | Да |
СТОЙНОСТ НА SARОграничението на FCC е 1.6 W/kg, измерено в обем от 1 грам тъкан.
| SAR за тяло (AB) | |
| SAR за глава (AB) | |
| SAR за тяло (ABD) | |
| SAR за главата (ABD) | |
Изпълнение
ПЛАТФОРМА
| Чипсет | Mediatek MT6589T (28 nm) |
| процесор | 1.5 GHz четириядрен Cortex-A7 |
| Bits | |
| Цветове | |
| Технология на процесите | |
| GPU | PowerVR SGX544MP2 |
| GPU ядра | |
| Честота на GPU | |
| Android версия | Android 4.2 (Jelly Bean) |
| Play Store |
MEMORY
| Капацитет на RAM | 1 GB RAM |
| Тип RAM | |
| Съхранение | 4 GB |
| SD слот за карта | microSD, до 32 GB (специален слот) |
РЕЗУЛТАТИ ЗА ИЗПЪЛНЕНИЕ
Резултат от Antutu |
• AnTuTu
|
Батерия
| Капацитет | 2000 ма |
| Тип | Li-Po |
| Технология за бързо зареждане | |
| Скорост на зареждане | 5W |
| Време за възпроизвеждане на видео | |
| Бързо зареждане | |
| за безжично зареждане | |
| Обратно зареждане |
Камера
ОСНОВНА КАМЕРА Следните функции може да варират в зависимост от актуализацията на софтуера.
| Резолюция на изображението | 8 мегапиксела |
| Видео резолюция и FPS | 1080 @ 30 |
| Оптична стабилизация (OIS) | Не |
| Електронна стабилизация (EIS) | |
| Видео с бавно движение | |
| Характеристики: | Двойна LED светкавица, HDR |
DxOMark резултат
| Мобилен резултат (отзад) |
Подвижен
Снимки
Видео
|
| Резултат за селфи |
Същност
Снимки
Видео
|
СЕЛФИ КАМЕРА
Първа камера
| Резолюция | 1.3 MP |
| Sensor | |
| Отвор | |
| Размер на пикселите | |
| Размер на сензора | |
| Обектив | |
| екстра - Extra |
| Видео резолюция и FPS | 720p @ 30fps |
| Характеристики: |
ЧЗВ за Xiaomi Redmi
Колко издържа батерията на Xiaomi Redmi?
Батерията на Xiaomi Redmi е с капацитет 2000 mAh.
Xiaomi Redmi има ли NFC?
Не, Xiaomi Redmi няма NFC
Каква е скоростта на опресняване на Xiaomi Redmi?
Xiaomi Redmi има 60 Hz честота на опресняване.
Каква е Android версията на Xiaomi Redmi?
Версията на Xiaomi Redmi Android е Android 4.2 (Jelly Bean).
Каква е резолюцията на дисплея на Xiaomi Redmi?
Разделителната способност на дисплея на Xiaomi Redmi е 720 x 1280 пиксела.
Xiaomi Redmi има ли безжично зареждане?
Не, Xiaomi Redmi няма безжично зареждане.
Xiaomi Redmi устойчив ли е на вода и прах?
Не, Xiaomi Redmi няма водо- и прахоустойчивост.
Xiaomi Redmi идва ли с 3.5 мм жак за слушалки?
Да, Xiaomi Redmi има 3.5 мм жак за слушалки.
Какви са мегапикселите на камерата на Xiaomi Redmi?
Xiaomi Redmi има 8MP камера.
Каква е цената на Xiaomi Redmi?
Цената на Xiaomi Redmi е $15.
Потребителски отзиви и мнения на Xiaomi Redmi
Видео ревюта на Xiaomi Redmi
Преглед в Youtube
Сяоми Редми
×
Ако използвате този телефон или имате опит с него, изберете тази опция.
Изберете тази опция, ако не сте използвали този телефон и просто искате да напишете коментар.
Има 0 коментари за този продукт.