Black Shark 5 Pro
Black Shark 5 pro je špičkový herní telefon.
Specifikace klíče Black Shark 5 Pro
- Vysoká obnovovací frekvence HyperCharge Vysoká kapacita RAM Vysoká kapacita baterie
- Žádný slot pro SD kartu Žádný konektor pro sluchátka Bez OIS
Shrnutí Black Shark 5 Pro
Black Shark 5 Pro je špičkový herní telefon vydaný v březnu 2022. Je to dosud nejvýkonnější telefon Black Shark s čipovou sadou Snapdragon 8 Gen 1, 16 GB RAM a 4,650 5 mAh baterií. Black Shark 144 Pro má také displej s obnovovací frekvencí XNUMX Hz, což z něj dělá jednu z nejhladších obrazovek telefonu na trhu. Je to skvělá volba pro hráče, kteří hledají co nejlepší výkon. Jedinou nevýhodou je, že je to docela drahé.
Displej Black Shark 5 Pro
Black Shark 5 Pro Display je jedním z nejoblíbenějších displejů smartphonů na trhu. Nabízí rozlišení 2160x1080 pixelů a poměr stran 18:9. Black Shark 5 Pro Display má také působivou úroveň jasu 500 nitů. Díky tomu je ideální pro použití na přímém slunci. Black Shark 5 Pro Display je také jedním z barevně nejpřesnějších dostupných displejů s barevným gamutem 96 % DCI-P3. To znamená, že si můžete vychutnat své oblíbené filmy, televizní pořady a hry v věrných barvách. Black Shark 5 Pro Display má také certifikaci HDR10+, takže si můžete užívat HDR obsah z vašich oblíbených streamovacích služeb. Pokud hledáte výjimečný displej pro váš Black Shark
Výkon Black Shark 5 Pro
Hledáte telefon, který dokáže držet krok s vaším aktivním životním stylem, a Black Shark 5 Pro Performance je přesně to zařízení, které potřebujete. S výkonným procesorem a dostatkem paměti RAM zvládne i ty nejnáročnější aplikace a hry. Black Shark 5 Pro Performance má navíc velkou baterii, která vás udrží v chodu celý den. A pokud potřebujete extra podporu, funkce „TurboCharge“ Black Shark 5 Pro Performance vám poskytne rychlou dávku energie. Ať už tedy hrajete svou oblíbenou hru nebo streamujete svůj oblíbený pořad, Black Shark 5 Pro Performance vás bude bavit.
Baterie Black Shark 5 Pro
Baterie Black Shark 5 Pro je skvělý produkt pro ty, kteří hledají spolehlivou baterii s dlouhou výdrží. Tato baterie má kapacitu 4650 mAh, což vystačí na hodiny používání. Black Shark 5 Pro také podporuje rychlé nabíjení, takže se můžete co nejdříve vrátit k používání telefonu. Baterie Black Shark 5 Pro je navíc kompatibilní s většinou telefonů Black Shark, takže je skvělou volbou pro ty, kteří mají více zařízení Black Shark.
Kompletní specifikace Black Shark 5 Pro
| značka | Blackshark |
| Oznámila | |
| Krycí jméno | vlastenec |
| Číslo modelu | SHARK PAR-A0 |
| Uvolněte Datum | 2022, 30. března |
| Mimo cenu | O 600 EUR |
DISPLAY
| Typ | OLED |
| Poměr stran a PPI | Poměr 20:9 - hustota 395 ppi |
| Velikost | 6.67 palce, 107.4 cm2 (~ 85.7% poměr obrazovky k tělu) |
| Obnovovací frekvence | 144 Hz |
| Rozlišení | 1080 x 2400 pixelů |
| Špičkový jas (nit) | |
| Ochrana | |
| Funkce | Vždy zapnutý displej |
BODY
| Barvy |
Černá Bílý |
| Rozměry | 163.9 • 76.5 • 9.5 mm (6.45 • 3.01 • 0.37 palce) |
| Hmotnost | 220 g (7.76 oz) |
| Materiál | |
| Osvědčení | |
| odolný vůči vodě | |
| Senzory | Otisk prstu (namontovaný na boku), akcelerometr, gyroskop, přiblížení, kompas, barometr |
| 3.5mm Jack | Ne |
| NFC | Ano |
| Infračervené | |
| Typ USB | USB typu C 2.0 |
| Chlazení | |
| HDMI | |
| Hlasitost reproduktoru (dB) |
Síť
Frekvence
| Technika | GSM/CDMA/HSPA/EVDO/LTE/5G |
| 2G pásma | GSM – 850/900/1800/1900 – SIM 1 a SIM 2 |
| 3G pásma | HSDPA – 800 / 850 / 900 / 1700 (AWS) / 1900 / 2100 |
| 4G pásma | 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 17, 18, 19, 26, 28, 34, 38, 39, 40, 41, XNUMX, XNUMX, XNUMX, XNUMX |
| 5G pásma | 1, 3, 8, 28, 41, 77, 78, 79 SA/NSA |
| TD-SCDMA | |
| Navigace | Ano, s A-GPS, GLONASS, GALILEO, QZSS, BDS |
| Rychlost sítě | HSPA 42.2/5.76 Mbps, LTE-A; 5G |
| Typ karty SIM | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Číslo oblasti SIM | 2 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dvoupásmová, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 5.2, A2DP, LE, aptX HD, aptX Adaptivní |
| Volta | Ano |
| FM rádio | Ne |
| SAR těla (AB) | |
| SAR hlavy (AB) | |
| SAR těla (ABD) | |
| SAR hlavy (ABD) | |
PLATFORMA
| chipset | Qualcomm SM8450 Snapdragon 8 Gen 1 (4nm) |
| Procesor (CPU) | Osmijádrový (1x3.00 GHz Cortex-X2 & 3x2.40 GHz Cortex-A710 & 4x1.70 GHz Cortex-A510) |
| Bity | |
| Jádra | |
| Technologie procesů | |
| GPU | Adreno 730 |
| GPU jádra | |
| Frekvence GPU | |
| Verze pro Android | Android 12, Joy UI 13 |
| Play Store |
PAMĚŤ
| Kapacita RAM | 256 GB 12 GB RAM |
| Typ RAM | |
| Skladování | 256 GB 8 GB RAM |
| SD Card Slot | Ne |
HODNOTY VÝKONU
Antutu skóre |
• Antutu
|
Baterie
| Kapacita | 4650 mAh |
| Typ | Li-Po |
| Technologie rychlého nabíjení | |
| Rychlost nabíjení | 120W |
| Doba přehrávání videa | |
| Rychlé nabíjení | |
| Bezdrátové nabíjení | |
| Zpětné nabíjení |
Fotoaparát
| Rozlišení obrazu | 108 megapixelů |
| Rozlišení videa a FPS | 4K@30/60fps, 1080p@30/60/240fps, 1080p@960fps; HDR10+ |
| Optická stabilizace (OIS) | Ne |
| Elektronická stabilizace (EIS) | |
| Video s pomalým pohybem | |
| Funkce | LED blesk, HDR, panorama |
Skóre DxOMark
| Mobilní skóre (zadní) |
mobilní
Fotografie
Video
|
| Skóre selfie |
sám
Fotografie
Video
|
SELFIE KAMERA
| Rozlišení | 16 MP |
| Senzor | |
| Světelnost | |
| Velikost pixelu | |
| Velikost senzoru | |
| Objektiv | |
| extra |
| Rozlišení videa a FPS | 1080p @ 30fps |
| Funkce | HDR |
Black Shark 5 Pro FAQ
Jak dlouho vydrží baterie Black Shark 5 Pro?
Baterie Black Shark 5 Pro má kapacitu 4650 mAh.
Má Black Shark 5 Pro NFC?
Ano, Black Shark 5 Pro má NFC
Jaká je obnovovací frekvence Black Shark 5 Pro?
Black Shark 5 Pro má obnovovací frekvenci 144 Hz.
Jaká je verze Black Shark 5 Pro pro Android?
Verze pro Android Black Shark 5 Pro je Android 12, Joy UI 13.
Jaké je rozlišení displeje Black Shark 5 Pro?
Rozlišení displeje Black Shark 5 Pro je 1080 x 2400 pixelů.
Má Black Shark 5 Pro bezdrátové nabíjení?
Ne, Black Shark 5 Pro nemá bezdrátové nabíjení.
Je Black Shark 5 Pro odolný vůči vodě a prachu?
Ne, Black Shark 5 Pro není odolný vůči vodě a prachu.
Má Black Shark 5 Pro 3.5mm jack pro sluchátka?
Ne, Black Shark 5 Pro nemá 3.5mm konektor pro sluchátka.
Jaké jsou megapixely fotoaparátu Black Shark 5 Pro?
Black Shark 5 Pro má 108MP fotoaparát.
Jaká je cena Black Shark 5 Pro?
Cena Black Shark 5 Pro je 700 $.
Která verze MIUI bude poslední aktualizací Black Shark 5 Pro?
JOYUI 17 bude poslední JOYUI verzí Blackshark 5 Pro.
Která verze Androidu bude poslední aktualizací Black Shark 5 Pro?
Android 14 bude poslední Android verzí Blackshark 5 Pro.
Kolik aktualizací získá Black Shark 5 Pro?
Blackshark 5 Pro získá 3 JOYUI a 4 roky bezpečnostních aktualizací Androidu do JOYUI 17.
Za kolik let bude Black Shark 5 Pro dostávat aktualizace?
Blackshark 5 Pro dostane od roku 4 2022 roky bezpečnostní aktualizace.
Jak často bude Black Shark 5 Pro dostávat aktualizace?
Blackshark 5 Pro se aktualizuje každé 3 měsíce.
S jakou verzí Androidu je Black Shark 5 Pro po vybalení?
Blackshark 5 Pro je po vybalení s JOYUI 13 založený na Androidu 12.
Kdy dostane Black Shark 5 Pro aktualizaci MIUI 13?
Blackshark 5 Pro byl uveden na trh s JOYUI 13 ihned po vybalení.
Kdy dostane Black Shark 5 Pro aktualizaci na Android 12?
Blackshark 5 Pro byl uveden na trh s Androidem 12 ihned po vybalení.
Kdy dostane Black Shark 5 Pro aktualizaci na Android 13?
Ano, Blackshark 5 Pro dostane aktualizaci na Android 13 v Q1 2023.
Kdy skončí podpora aktualizací Black Shark 5 Pro?
Podpora aktualizace Blackshark 5 Pro skončí v roce 2026.
Uživatelské recenze a názory na Black Shark 5 Pro
Video recenze Black Shark 5 Pro
Black Shark 5 Pro
×

Pokud používáte tento telefon nebo s ním máte zkušenosti, vyberte tuto možnost.
Tuto možnost vyberte, pokud jste tento telefon nepoužívali a chcete pouze napsat komentář.
Existují 11 komentáře k tomuto produktu.