Redmi 13C 5G
~ 120 – 9240 XNUMX ₹
Specifikace klíče Redmi 13C 5G
- Vysoká obnovovací frekvence Rychlé nabíjení Vysoká kapacita baterie Více barevných možností
- Zobrazení IPS Záznam videa 1080p Obrazovka HD+ Bez OIS
Redmi 13C 5G úplné specifikace
Obecné údaje
LAUNCH
| značka | Redmi |
| Oznámila | 2023, 06. prosince |
| Krycí jméno | vzduch |
| Číslo modelu | 23124RN87G, 23124RN87I |
| Uvolněte Datum | |
| Mimo cenu | O 120 EUR |
DISPLAY
| Typ | IPS LCD |
| Poměr stran a PPI | Hustota 260 ppi |
| Velikost | 6.74 palce, 109.7 cm2 (~ 83.7% poměr obrazovky k tělu) |
| Obnovovací frekvence | 90 Hz |
| Rozlišení | 720 x 1600 pixelů |
| Špičkový jas (nit) | 90 Hz, 450 nitů (typ), 600 nitů (HBM) |
| Ochrana | Corning Gorilla Glass |
| Funkce | IPS-LCD, |
BODY
| Barvy |
Hvězdná černá Starttrail zelená Startrail Silver |
| Rozměry | 168 x 78 x 8.1 mm (6.61 x 3.07 x 0.32 in) |
| Hmotnost | 192 g (6.77 oz) |
| Materiál | |
| Osvědčení | Odolný proti stříkající vodě a prachu |
| odolný vůči vodě | |
| Senzory | Otisk prstu (namontovaný na boku), akcelerometr, kompas |
| 3.5mm Jack | |
| NFC | Ne |
| Infračervené | |
| Typ USB | USB typu C 2.0 |
| Chlazení | |
| HDMI | |
| Hlasitost reproduktoru (dB) |
Síť
Frekvence
| Technika | GSM/HSPA/LTE/5G |
| 2G pásma | GSM 850/900/1800/1900 - SIM 1 a SIM 2 |
| 3G pásma | 850 HSDPA / 900 / 2100 |
| 4G pásma | 1, 3, 5, 8, 28, 40, 41 |
| 5G pásma | 1, 3, 5, 8, 28, 40, 78 SA/NSA |
| TD-SCDMA | |
| Navigace | GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| Rychlost sítě | HSPA, LTE, 5G |
jiní
| Typ karty SIM | Nano-SIM, duální pohotovostní režim |
| Číslo oblasti SIM | dual SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dvoupásmová |
| Bluetooth | 5.3, A2DP, LE |
| Volta | Ano |
| FM rádio | FM rádio |
HODNOTA SARLimit FCC je 1.6 W/kg měřeno v objemu 1 gramu tkáně.
| SAR těla (AB) | |
| SAR hlavy (AB) | |
| SAR těla (ABD) | |
| SAR hlavy (ABD) | |
Výkon
PLATFORMA
| chipset | Mediatek Dimensity 6100+ (6nm) |
| Procesor (CPU) | Osmijádrový (Cortex-A2 2.2x76 GHz a Cortex-A6 2.0x55 GHz) |
| Bity | |
| Jádra | 8 Core |
| Technologie procesů | 6 nm |
| GPU | Mali-G57 MC2 |
| GPU jádra | |
| Frekvence GPU | |
| Verze pro Android | Android 13, MIUI 14 |
| Play Store |
PAMĚŤ
| Kapacita RAM | 4GB 6GB 8GB |
| Typ RAM | |
| Skladování | 128GB, 256GB |
| SD Card Slot | microSDXC (vyhrazený slot) |
HODNOTY VÝKONU
Antutu skóre |
• Antutu
|
Baterie
| Kapacita | 5000 mAh |
| Typ | |
| Technologie rychlého nabíjení | |
| Rychlost nabíjení | 18W |
| Doba přehrávání videa | |
| Rychlé nabíjení | Ano |
| Bezdrátové nabíjení | Ne |
| Zpětné nabíjení | Ne |
Fotoaparát
HLAVNÍ FOTOAPARÁT Následující funkce se mohou lišit v závislosti na aktualizaci softwaru.
První kamera
| Rozlišení | 50 megapixelů |
| Senzor | |
| Světelnost | f/1.8 |
| Velikost pixelu | |
| Velikost senzoru | |
| Optický zoom | |
| Objektiv | 28 mm (šířka) |
| extra |
Druhá kamera
| Rozlišení | 08 megapixelů |
| Senzor | |
| Světelnost | |
| Velikost pixelu | |
| Velikost senzoru | |
| Optický zoom | |
| Objektiv | (pomocná čočka) |
| extra |
| Rozlišení obrazu | 50 megapixelů |
| Rozlišení videa a FPS | 1080p @ 30fps |
| Optická stabilizace (OIS) | Ne |
| Elektronická stabilizace (EIS) | |
| Video s pomalým pohybem | |
| Funkce | LED blesk, HDR |
Skóre DxOMark
| Mobilní skóre (zadní) |
mobilní
Fotografie
Video
|
| Skóre selfie |
sám
Fotografie
Video
|
SELFIE KAMERA
První kamera
| Rozlišení | 5 megapixelů |
| Senzor | |
| Světelnost | |
| Velikost pixelu | 5 megapixelů |
| Velikost senzoru | |
| Objektiv | |
| extra |
Třetí kamera
| Rozlišení | |
| Senzor | |
| Světelnost | |
| Velikost pixelu | |
| Velikost senzoru | |
| Objektiv | |
| extra |
| Rozlišení videa a FPS | 1080p @ 30fps |
| Funkce | HDR |
Redmi 13C 5G FAQ
Jak dlouho vydrží baterie Redmi 13C 5G?
Baterie Redmi 13C 5G má kapacitu 5000 mAh.
Má Redmi 13C 5G NFC?
Ne, Redmi 13C 5G nemá NFC
Jaká je obnovovací frekvence Redmi 13C 5G?
Redmi 13C 5G má obnovovací frekvenci 90 Hz.
Jaká je verze Androidu Redmi 13C 5G?
Verze Androidu Redmi 13C 5G je Android 13, MIUI 14.
Jaké je rozlišení displeje Redmi 13C 5G?
Rozlišení displeje Redmi 13C 5G je 720 x 1600 pixelů.
Má Redmi 13C 5G bezdrátové nabíjení?
Ne, Redmi 13C 5G nemá bezdrátové nabíjení.
Je Redmi 13C 5G odolný vůči vodě a prachu?
Ne, Redmi 13C 5G není odolný vůči vodě a prachu.
Jaké jsou megapixely fotoaparátu Redmi 13C 5G?
Redmi 13C 5G má 50MP fotoaparát.
Jaká je cena Redmi 13C 5G?
Cena Redmi 13C 5G je 120 $.
Redmi 13C 5G uživatelské recenze a názory
Recenze videa Redmi 13C 5G
Recenze na Youtube
Redmi 13C 5G
×

Pokud používáte tento telefon nebo s ním máte zkušenosti, vyberte tuto možnost.
Tuto možnost vyberte, pokud jste tento telefon nepoužívali a chcete pouze napsat komentář.
Existují 1 komentáře k tomuto produktu.