Redmi 13R
~ 130 – 10010 XNUMX ₹
Specifikace klíče Redmi 13R
- Vysoká obnovovací frekvence Rychlé nabíjení Vysoká kapacita baterie Více barevných možností
- Zobrazení IPS Záznam videa 1080p Obrazovka HD+ Bez OIS
Redmi 13R Kompletní specifikace
Obecné údaje
LAUNCH
| značka | Redmi |
| Oznámila | 2023, 08. prosince |
| Krycí jméno | vzduch |
| Číslo modelu | 23124RN87C |
| Uvolněte Datum | 2023, 08. prosince |
| Mimo cenu | O 130 EUR |
DISPLAY
| Typ | IPS LCD |
| Poměr stran a PPI | Hustota 260 ppi |
| Velikost | 6.74 palce, 109.7 cm2 (~ 83.8% poměr obrazovky k tělu) |
| Obnovovací frekvence | 90 Hz |
| Rozlišení | 720 x 1600 pixelů |
| Špičkový jas (nit) | 90 Hz, 450 nitů (typ), 600 nitů (HBM) |
| Ochrana | Corning Gorilla Glass |
| Funkce | IPS-LCD, |
BODY
| Barvy |
Černá Zelená nachový |
| Rozměry | 168.1 x 77.9 x 8.2 mm (6.62 x 3.07 x 0.32 in) |
| Hmotnost | 195 g (6.88 oz) |
| Materiál | |
| Osvědčení | |
| odolný vůči vodě | |
| Senzory | Otisk prstu (namontovaný na boku), akcelerometr, kompas |
| 3.5mm Jack | |
| NFC | Ne |
| Infračervené | |
| Typ USB | USB typu C 2.0 |
| Chlazení | |
| HDMI | |
| Hlasitost reproduktoru (dB) |
Síť
Frekvence
| Technika | GSM/CDMA/HSPA/CDMA2000/LTE/5G |
| 2G pásma | GSM 850/900/1800/1900 - SIM 1 a SIM 2 |
| 3G pásma | 850 HSDPA / 900 / 2100 |
| 4G pásma | 1, 3, 5, 8, 34, 38, 39, 40, 41 |
| 5G pásma | 1, 3, 5, 8, 28, 41, 78 SA/NSA |
| TD-SCDMA | |
| Navigace | GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| Rychlost sítě | HSPA, LTE, 5G |
jiní
| Typ karty SIM | Nano-SIM, duální pohotovostní režim |
| Číslo oblasti SIM | dual SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dvoupásmová |
| Bluetooth | 5.3, A2DP, LE |
| Volta | Ano |
| FM rádio | FM rádio |
HODNOTA SARLimit FCC je 1.6 W/kg měřeno v objemu 1 gramu tkáně.
| SAR těla (AB) | |
| SAR hlavy (AB) | |
| SAR těla (ABD) | |
| SAR hlavy (ABD) | |
Výkon
PLATFORMA
| chipset | Mediatek Dimensity 6100+ (6nm) |
| Procesor (CPU) | Osmijádrový (Cortex-A2 2.2x76 GHz a Cortex-A6 2.0x55 GHz) |
| Bity | |
| Jádra | 8 Core |
| Technologie procesů | 6 nm |
| GPU | Mali-G57 MC2 |
| GPU jádra | |
| Frekvence GPU | |
| Verze pro Android | Android 13, MIUI 14 |
| Play Store |
PAMĚŤ
| Kapacita RAM | 4GB |
| Typ RAM | |
| Skladování | 128GB |
| SD Card Slot | microSDXC (vyhrazený slot) |
HODNOTY VÝKONU
Antutu skóre |
• Antutu
|
Baterie
| Kapacita | 5000 mAh |
| Typ | |
| Technologie rychlého nabíjení | |
| Rychlost nabíjení | 18W |
| Doba přehrávání videa | |
| Rychlé nabíjení | Ano |
| Bezdrátové nabíjení | Ne |
| Zpětné nabíjení | Ne |
Fotoaparát
HLAVNÍ FOTOAPARÁT Následující funkce se mohou lišit v závislosti na aktualizaci softwaru.
První kamera
| Rozlišení | 50 megapixelů |
| Senzor | |
| Světelnost | f/1.8 |
| Velikost pixelu | |
| Velikost senzoru | |
| Optický zoom | |
| Objektiv | 28 mm (šířka) |
| extra |
Druhá kamera
| Rozlišení | 08 megapixelů |
| Senzor | |
| Světelnost | |
| Velikost pixelu | |
| Velikost senzoru | |
| Optický zoom | |
| Objektiv | (pomocná čočka) |
| extra |
| Rozlišení obrazu | 50 megapixelů |
| Rozlišení videa a FPS | 1080p @ 30fps |
| Optická stabilizace (OIS) | Ne |
| Elektronická stabilizace (EIS) | |
| Video s pomalým pohybem | |
| Funkce | LED blesk, HDR |
Skóre DxOMark
| Mobilní skóre (zadní) |
mobilní
Fotografie
Video
|
| Skóre selfie |
sám
Fotografie
Video
|
SELFIE KAMERA
První kamera
| Rozlišení | 5 megapixelů |
| Senzor | |
| Světelnost | |
| Velikost pixelu | 5 megapixelů |
| Velikost senzoru | |
| Objektiv | |
| extra |
Třetí kamera
| Rozlišení | |
| Senzor | |
| Světelnost | |
| Velikost pixelu | |
| Velikost senzoru | |
| Objektiv | |
| extra |
| Rozlišení videa a FPS | 1080p @ 30fps |
| Funkce | HDR |
Redmi 13R FAQ
Jak dlouho vydrží baterie Redmi 13R?
Baterie Redmi 13R má kapacitu 5000 mAh.
Má Redmi 13R NFC?
Ne, Redmi 13R nemá NFC
Jaká je obnovovací frekvence Redmi 13R?
Redmi 13R má obnovovací frekvenci 90 Hz.
Jaká je verze Androidu Redmi 13R?
Verze Androidu Redmi 13R je Android 13, MIUI 14.
Jaké je rozlišení displeje Redmi 13R?
Rozlišení displeje Redmi 13R je 720 x 1600 pixelů.
Má Redmi 13R bezdrátové nabíjení?
Ne, Redmi 13R nemá bezdrátové nabíjení.
Je Redmi 13R odolný vůči vodě a prachu?
Ne, Redmi 13R není odolný vůči vodě a prachu.
Jaké jsou megapixely fotoaparátu Redmi 13R?
Redmi 13R má 50MP fotoaparát.
Jaká je cena Redmi 13R?
Cena Redmi 13R je 130 $.
Redmi 13R Uživatelské recenze a názory
Redmi 13R Video recenze
Recenze na Youtube
Redmi 13R
×

Pokud používáte tento telefon nebo s ním máte zkušenosti, vyberte tuto možnost.
Tuto možnost vyberte, pokud jste tento telefon nepoužívali a chcete pouze napsat komentář.
Existují 0 komentáře k tomuto produktu.