Redmi K70
~ 320 – 24640 XNUMX ₹
Klíčové specifikace Redmi K70
- podpora OIS Vysoká obnovovací frekvence HyperCharge Vysoká kapacita baterie
- Žádný slot pro SD kartu Stará verze softwaru
Redmi K70 Kompletní specifikace
Obecné údaje
LAUNCH
| značka | Redmi |
| Oznámila | 2023, listopad 29 |
| Krycí jméno | vermeer |
| Číslo modelu | 23113RKC6C |
| Uvolněte Datum | 2023, listopad 29 |
| Mimo cenu | O 320 EUR |
DISPLAY
| Typ | OLED |
| Poměr stran a PPI | Hustota 526 ppi |
| Velikost | 6.67 palce, 107.4 cm2 (~ 89.0% poměr obrazovky k tělu) |
| Obnovovací frekvence | 120 Hz |
| Rozlišení | 1440 x 3200 pixelů |
| Špičkový jas (nit) | 68B barev, 120Hz, Dolby Vision, HDR10+, 4000 nitů (špička) |
| Ochrana | |
| Funkce | OLED |
BODY
| Barvy |
Černá Stříbro Modrá zelená nachový |
| Rozměry | 160.9 x 75 x 8.2 mm (6.33 x 2.95 x 0.32 in) |
| Hmotnost | 209 g (7.37 oz) |
| Materiál | |
| Osvědčení | |
| odolný vůči vodě | |
| Senzory | Otisk prstu (pod displejem, optický), akcelerometr, blízkost, gyroskop, kompas, barevné spektrum |
| 3.5mm Jack | |
| NFC | Ano |
| Infračervené | |
| Typ USB | USB Type-C, OTG |
| Chlazení | |
| HDMI | |
| Hlasitost reproduktoru (dB) |
Síť
Frekvence
| Technika | GSM/CDMA/HSPA/CDMA2000/LTE/5G |
| 2G pásma | GSM 850/900/1800/1900 - SIM 1 a SIM 2 |
| 3G pásma | HSDPA 800 / 850 / 900 / 1700 (AWS) / 2100 |
| 4G pásma | 1, 3, 4, 5, 8, 18, 19, 26, 28, 34, 38, 39, 40, 41, 42, 48, 66, XNUMX |
| 5G pásma | 1, 3, 5, 8, 28, 38, 41, 48, 66, 77, 78 SA/NSA |
| TD-SCDMA | |
| Navigace | GPS (L1+L5), GLONASS (G1), BDS (B1I+B1c+B2a), GALILEO (E1+E5a), QZSS (L1+L5), NavIC (L5) |
| Rychlost sítě | HSPA, LTE-A, 5G |
jiní
| Typ karty SIM | Nano-SIM, duální pohotovostní režim |
| Číslo oblasti SIM | dual SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e/7, dvoupásmová, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.3, A2DP, LE |
| Volta | Ano |
| FM rádio | Ne |
HODNOTA SARLimit FCC je 1.6 W/kg měřeno v objemu 1 gramu tkáně.
| SAR těla (AB) | |
| SAR hlavy (AB) | |
| SAR těla (ABD) | |
| SAR hlavy (ABD) | |
Výkon
PLATFORMA
| chipset | Qualcomm SM8550-AB Snapdragon 8 Gen 2 (4nm) |
| Procesor (CPU) | Osmijádrový (1x3.2 GHz Cortex-X3 & 2x2.8 GHz Cortex-A715 & 2x2.8 GHz Cortex-A710 & 3x2.0 GHz Cortex-A510) |
| Bity | |
| Jádra | 8 Core |
| Technologie procesů | 4 nm |
| GPU | Adreno 740 |
| GPU jádra | |
| Frekvence GPU | |
| Verze pro Android | Android 14, HyperOS |
| Play Store |
PAMĚŤ
| Kapacita RAM | 12GB 16GB |
| Typ RAM | |
| Skladování | 256GB, 512GB |
| SD Card Slot | Ne |
HODNOTY VÝKONU
Antutu skóre |
• Antutu
|
Baterie
| Kapacita | 5000 mAh |
| Typ | Li-Po |
| Technologie rychlého nabíjení | |
| Rychlost nabíjení | 120W |
| Doba přehrávání videa | |
| Rychlé nabíjení | Ano |
| Bezdrátové nabíjení | Ne |
| Zpětné nabíjení | Ne |
Fotoaparát
HLAVNÍ FOTOAPARÁT Následující funkce se mohou lišit v závislosti na aktualizaci softwaru.
První kamera
| Rozlišení | 50 megapixelů |
| Senzor | |
| Světelnost | f/1.6 |
| Velikost pixelu | 1.0μm |
| Velikost senzoru | 1 / 1.55 " |
| Optický zoom | |
| Objektiv | (široký) |
| extra | PDAF, OIS |
Druhá kamera
| Rozlišení | 8 megapixelů |
| Senzor | |
| Světelnost | |
| Velikost pixelu | |
| Velikost senzoru | |
| Optický zoom | |
| Objektiv | (ultrawide) |
| extra |
Třetí kamera
| Rozlišení | 2 megapixelů |
| Senzor | |
| Světelnost | |
| Velikost pixelu | |
| Velikost senzoru | |
| Optický zoom | |
| Objektiv | (makro) |
| extra |
| Rozlišení obrazu | 50 megapixelů |
| Rozlišení videa a FPS | 8K@24fps, 4K@24/30/60fps, 1080p@30/60/120/240/960fps, 720p@1920fps, gyro-EIS |
| Optická stabilizace (OIS) | Ano |
| Elektronická stabilizace (EIS) | |
| Video s pomalým pohybem | |
| Funkce | LED blesk, HDR, panorama |
Skóre DxOMark
| Mobilní skóre (zadní) |
mobilní
Fotografie
Video
|
| Skóre selfie |
sám
Fotografie
Video
|
SELFIE KAMERA
První kamera
| Rozlišení | 16 megapixelů |
| Senzor | |
| Světelnost | |
| Velikost pixelu | 16 megapixelů |
| Velikost senzoru | |
| Objektiv | (široký) |
| extra |
Třetí kamera
| Rozlišení | |
| Senzor | |
| Světelnost | |
| Velikost pixelu | |
| Velikost senzoru | |
| Objektiv | |
| extra |
| Rozlišení videa a FPS | 1080p@30/60fps, gyro-EIS |
| Funkce | HDR |
Redmi K70 FAQ
Jak dlouho vydrží baterie Redmi K70?
Baterie Redmi K70 má kapacitu 5000 mAh.
Má Redmi K70 NFC?
Ano, Redmi K70 má NFC
Jaká je obnovovací frekvence Redmi K70?
Redmi K70 má obnovovací frekvenci 120 Hz.
Jaká je verze Androidu Redmi K70?
Verze Androidu Redmi K70 je Android 14, HyperOS.
Jaké je rozlišení displeje Redmi K70?
Rozlišení displeje Redmi K70 je 1440 x 3200 pixelů.
Má Redmi K70 bezdrátové nabíjení?
Ne, Redmi K70 nemá bezdrátové nabíjení.
Je Redmi K70 odolný vůči vodě a prachu?
Ne, Redmi K70 není odolný vůči vodě a prachu.
Jaké jsou megapixely fotoaparátu Redmi K70?
Redmi K70 má 50MP fotoaparát.
Jaká je cena Redmi K70?
Cena Redmi K70 je 320 $.
Redmi K70 Uživatelské recenze a názory
Redmi K70 Video recenze
Recenze na Youtube
Redmi K70
×
Pokud používáte tento telefon nebo s ním máte zkušenosti, vyberte tuto možnost.
Tuto možnost vyberte, pokud jste tento telefon nepoužívali a chcete pouze napsat komentář.
Existují 0 komentáře k tomuto produktu.