Xiaomi Redmi 7
Specifikace Redmi 7 jsou dobré pro typické uživatele.
Klíčové specifikace Xiaomi Redmi 7
- Voděodolný Vysoká kapacita baterie Konektor pro sluchátka Infračervené
- Zobrazení IPS Žádné další prodeje Záznam videa 1080p Obrazovka HD+
Kompletní specifikace Xiaomi Redmi 7
Obecné údaje
LAUNCH
| značka | Redmi |
| Oznámila | |
| Krycí jméno | onclite |
| Číslo modelu | |
| Uvolněte Datum | 2019, March |
| Mimo cenu | O 130 EUR |
DISPLAY
| Typ | IPS LCD |
| Poměr stran a PPI | Poměr 19:9 - hustota 269 ppi |
| Velikost | 6.26 palce, 97.8 cm2 (~ 81.5% poměr obrazovky k tělu) |
| Obnovovací frekvence | 60 Hz |
| Rozlišení | 720 x 1520 pixelů |
| Špičkový jas (nit) | |
| Ochrana | Corning Gorilla Glass 5 |
| Funkce |
BODY
| Barvy |
Lunární červená Eclipse Black Kometa modrá |
| Rozměry | 158.7 x 75.6 x 8.5 mm (6.25 x 2.98 x 0.33 in) |
| Hmotnost | 180 g (6.35 oz) |
| Materiál | Plastová |
| Osvědčení | |
| odolný vůči vodě | Ano |
| Senzory | Otisk prstu (na zadní straně), akcelerometr, blízkost, kompas |
| 3.5mm Jack | Ano |
| NFC | Ne |
| Infračervené | Ano |
| Typ USB | microUSB 2.0, USB On-The-Go |
| Chlazení | |
| HDMI | |
| Hlasitost reproduktoru (dB) |
Síť
Frekvence
| Technika | GSM/CDMA/HSPA/LTE |
| 2G pásma | GSM – 850/900/1800/1900 – SIM 1 a SIM 2 |
| 3G pásma | HSDPA – 850/900/1700(AWS)/1900/2100 – celosvětově |
| 4G pásma | B1 (2100), B3 (1800), B4 (1700/2100 AWS 1), B5 (850), B7 (2600), B8 (900), B20 (800), B38 (2600 TDD), B40 (2300 TDD) |
| 5G pásma | |
| TD-SCDMA | TD-SCDMA 1900 MHz TD-SCDMA 2000 MHz |
| Navigace | Ano, s A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| Rychlost sítě | HSPA, LTE-A |
jiní
| Typ karty SIM | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Číslo oblasti SIM | 2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 b / g / n, WiFi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 4.2, A2DP, LE, aptX HD |
| Volta | Ano |
| FM rádio | Ano |
HODNOTA SARLimit FCC je 1.6 W/kg měřeno v objemu 1 gramu tkáně.
| SAR těla (AB) | 1.251 W / kg |
| SAR hlavy (AB) | 0.577 W / kg |
| SAR těla (ABD) | 1.02 W / kg |
| SAR hlavy (ABD) | 1.1 W / kg |
| M1810F6LI – SAR Indie: hlava – 1.031 W/kg – tělo: 0.573 W/kg P2i nano-povlak |
Výkon
PLATFORMA
| chipset | Qualcomm SDM632 Snapdragon 632 (14 nm) |
| Procesor (CPU) | Osmijádrový (4x1.8 GHz Kryo 250 Gold & 4x1.8 GHz Kryo 250 Silver) |
| Bity | 64Bit |
| Jádra | 8 Core |
| Technologie procesů | 14 nm |
| GPU | Adreno 506 |
| GPU jádra | |
| Frekvence GPU | |
| Verze pro Android | Android 10, MIUI 12.5 |
| Play Store |
PAMĚŤ
| Kapacita RAM | 2GB / 3GB / 4GB |
| Typ RAM | LPDDR3 |
| Skladování | 16GB / 32GB / 64GB |
| SD Card Slot | microSD, až 1 TB (vyhrazený slot) |
HODNOTY VÝKONU
Antutu skóre |
105
• Antutu v7
|
Baterie
| Kapacita | 4000 mAh |
| Typ | Li-Po |
| Technologie rychlého nabíjení | |
| Rychlost nabíjení | 10W |
| Doba přehrávání videa | |
| Rychlé nabíjení | Ano |
| Bezdrátové nabíjení | |
| Zpětné nabíjení |
Fotoaparát
HLAVNÍ FOTOAPARÁT Následující funkce se mohou lišit v závislosti na aktualizaci softwaru.
| Rozlišení obrazu | 4032 x 3024 pixelů, 12.19 MP |
| Rozlišení videa a FPS | 1080 @ 3060 |
| Optická stabilizace (OIS) | Ne |
| Elektronická stabilizace (EIS) | |
| Video s pomalým pohybem | Ano |
| Funkce | LED blesk, HDR, panorama |
Skóre DxOMark
| Mobilní skóre (zadní) |
mobilní
Fotografie
Video
|
| Skóre selfie |
sám
Fotografie
Video
|
SELFIE KAMERA
První kamera
| Rozlišení | 8 MP |
| Senzor | |
| Světelnost | f/2.0 |
| Velikost pixelu | |
| Velikost senzoru | |
| Objektiv | |
| extra |
| Rozlišení videa a FPS | 1080p @ 30fps |
| Funkce | HDR |
Xiaomi Redmi 7 FAQ
Jak dlouho vydrží baterie Xiaomi Redmi 7?
Baterie Xiaomi Redmi 7 má kapacitu 4000 mAh.
Má Xiaomi Redmi 7 NFC?
Ne, Xiaomi Redmi 7 nemá NFC
Jaká je obnovovací frekvence Xiaomi Redmi 7?
Xiaomi Redmi 7 má obnovovací frekvenci 60 Hz.
Jaká je verze Androidu Xiaomi Redmi 7?
Verze Androidu Xiaomi Redmi 7 je Android 10, MIUI 12.5.
Jaké je rozlišení displeje Xiaomi Redmi 7?
Rozlišení displeje Xiaomi Redmi 7 je 720 x 1520 pixelů.
Má Xiaomi Redmi 7 bezdrátové nabíjení?
Ne, Xiaomi Redmi 7 nemá bezdrátové nabíjení.
Je Xiaomi Redmi 7 odolný vůči vodě a prachu?
Ano, Xiaomi Redmi 7 jsou odolné vůči vodě a prachu.
Má Xiaomi Redmi 7 3.5mm konektor pro sluchátka?
Ano, Xiaomi Redmi 7 má 3.5mm jack pro sluchátka.
Jaký je 7megapixelový fotoaparát Xiaomi Redmi?
Xiaomi Redmi 7 má 12MP fotoaparát.
Jaká je cena Xiaomi Redmi 7?
Cena Xiaomi Redmi 7 je 60 $.
Xiaomi Redmi 7 Uživatelské recenze a názory
Video recenze Xiaomi Redmi 7
Recenze na Youtube
Xiaomi Redmi 7
×

Pokud používáte tento telefon nebo s ním máte zkušenosti, vyberte tuto možnost.
Tuto možnost vyberte, pokud jste tento telefon nepoužívali a chcete pouze napsat komentář.
Existují 9 komentáře k tomuto produktu.