Redmire Xiaomi Poznámka: Pro 8
Specifikace Redmi Note 8 Pro byly pro rok 2019 úžasné.
Klíčové specifikace Xiaomi Redmi Note 8 Pro
- Rychlé nabíjení Vysoká kapacita RAM Vysoká kapacita baterie Konektor pro sluchátka
- Zobrazení IPS Záznam videa 1080p Stará verze softwaru Žádná podpora 5G
Kompletní specifikace Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Obecné údaje
LAUNCH
| značka | Redmi |
| Oznámila | August 29, 2019 |
| Krycí jméno | begónie |
| Číslo modelu | |
| Uvolněte Datum | Září 2019 |
| Mimo cenu | O 180 EUR |
DISPLAY
| Typ | IPS LCD |
| Poměr stran a PPI | Poměr 19.5:9 - hustota 395 ppi |
| Velikost | 6.53 palce, 104.7 cm2 (~ 84.9% poměr obrazovky k tělu) |
| Obnovovací frekvence | 60 Hz |
| Rozlišení | 1080 x 2340 pixelů |
| Špičkový jas (nit) | |
| Ochrana | Corning Gorilla Glass 5 |
| Funkce |
BODY
| Barvy |
Černá červená Modrý Bílý |
| Rozměry | 161.3 • 76.4 • 8.8 mm (6.35 • 3.01 • 0.35 palce) |
| Hmotnost | 199 g (7.02 oz) |
| Materiál | Přední/zadní = sklo (Gorilla Glass 5) |
| Osvědčení | |
| odolný vůči vodě | Ne |
| Senzory | Otisk prstu (zadní montáž), akcelerometr, gyroskop, blízkost, kompas |
| 3.5mm Jack | Ano |
| NFC | Ano |
| Infračervené | Ano |
| Typ USB | 2.0, reverzibilní konektor typu C-1.0 |
| Chlazení | Ano |
| HDMI | |
| Hlasitost reproduktoru (dB) |
Síť
Frekvence
| Technika | GSM / HSPA / LTE |
| 2G pásma | GSM – 850/900/1800/1900 – SIM 1 a SIM 2 |
| 3G pásma | HSDPA – 850/900/1900/2100 |
| 4G pásma | B1 (2100), B3 (1800), B5 (850), B8 (900), B34 (2100 TDD), B38 (2600 TDD), B39 (1900 TDD), B40 (2300 TDD), B41 (2500 TDD) |
| 5G pásma | |
| TD-SCDMA | |
| Navigace | Ano, s A-GPS, GLONASS, BDS |
| Rychlost sítě | HSPA 42.2 / 5.76 Mbps, LTE-A |
jiní
| Typ karty SIM | Hybridní duální SIM (Nano-SIM, duální pohotovostní režim) |
| Číslo oblasti SIM | 2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac, duální pásmo, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| Volta | Ano |
| FM rádio | Ano |
HODNOTA SARLimit FCC je 1.6 W/kg měřeno v objemu 1 gramu tkáně.
| SAR těla (AB) | |
| SAR hlavy (AB) | |
| SAR těla (ABD) | |
| SAR hlavy (ABD) | |
Výkon
PLATFORMA
| chipset | Mediatek Helio G90T |
| Procesor (CPU) | Osmijádro (2x Cortex-A76 & 6x Cortex-A55) |
| Bity | 64 bitů |
| Jádra | 8 jádrové jádro |
| Technologie procesů | 12nm |
| GPU | Mali-G76MC4 |
| GPU jádra | |
| Frekvence GPU | |
| Verze pro Android | Android 11, MIUI 12.5 |
| Play Store |
PAMĚŤ
| Kapacita RAM | 64 / 128GB |
| Typ RAM | |
| Skladování | RAM 6GB |
| SD Card Slot | microSD, až 256 GB (používá sdílený slot SIM) |
HODNOTY VÝKONU
Antutu skóre |
282
• antutu v8
|
Baterie
| Kapacita | 4500 mAh |
| Typ | Li-Po |
| Technologie rychlého nabíjení | Rychlé nabíjení 18 W |
| Rychlost nabíjení | 18W |
| Doba přehrávání videa | |
| Rychlé nabíjení | Ano |
| Bezdrátové nabíjení | Ne |
| Zpětné nabíjení |
Fotoaparát
HLAVNÍ FOTOAPARÁT Následující funkce se mohou lišit v závislosti na aktualizaci softwaru.
První kamera
| Rozlišení | |
| Senzor | Samsung Bright GW1 |
| Světelnost | f/1.8 |
| Velikost pixelu | |
| Velikost senzoru | |
| Optický zoom | |
| Objektiv | |
| extra |
| Rozlišení obrazu | 64 megapixelů |
| Rozlišení videa a FPS | 2160@30, 1080@30/60/120fps |
| Optická stabilizace (OIS) | Ne |
| Elektronická stabilizace (EIS) | Ano |
| Video s pomalým pohybem | Ano, 960 fps |
| Funkce | Dvoubarevný blesk, HDR, panoráma |
Skóre DxOMark
| Mobilní skóre (zadní) |
84
mobilní
87
Fotografie
78
Video
|
| Skóre selfie |
sám
Fotografie
Video
|
SELFIE KAMERA
První kamera
| Rozlišení | 20 MP |
| Senzor | |
| Světelnost | f/2.2 |
| Velikost pixelu | |
| Velikost senzoru | |
| Objektiv | |
| extra |
| Rozlišení videa a FPS | 1080p @ 30fps |
| Funkce | HDR |
Nejčastější dotazy k Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Jak dlouho vydrží baterie v Xiaomi Redmi Note 8 Pro?
Baterie Xiaomi Redmi Note 8 Pro má kapacitu 4500 mAh.
Má Xiaomi Redmi Note 8 Pro NFC?
Ano, Xiaomi Redmi Note 8 Pro má NFC
Jaká je obnovovací frekvence Xiaomi Redmi Note 8 Pro?
Xiaomi Redmi Note 8 Pro má obnovovací frekvenci 60 Hz.
Jaká je verze Androidu Xiaomi Redmi Note 8 Pro?
Verze pro Android Xiaomi Redmi Note 8 Pro je Android 11, MIUI 12.5.
Jaké je rozlišení displeje Xiaomi Redmi Note 8 Pro?
Rozlišení displeje Xiaomi Redmi Note 8 Pro je 1080 x 2340 pixelů.
Má Xiaomi Redmi Note 8 Pro bezdrátové nabíjení?
Ne, Xiaomi Redmi Note 8 Pro nemá bezdrátové nabíjení.
Je Xiaomi Redmi Note 8 Pro odolný vůči vodě a prachu?
Ne, Xiaomi Redmi Note 8 Pro není odolný vůči vodě a prachu.
Má Xiaomi Redmi Note 8 Pro 3.5 mm konektor pro sluchátka?
Ano, Xiaomi Redmi Note 8 Pro má 3.5 mm konektor pro sluchátka.
Jaké jsou megapixely fotoaparátu Xiaomi Redmi Note 8 Pro?
Xiaomi Redmi Note 8 Pro má 64MP fotoaparát.
Jaký je snímač fotoaparátu Xiaomi Redmi Note 8 Pro?
Xiaomi Redmi Note 8 Pro má snímač fotoaparátu Samsung Bright GW1.
Jaká je cena Xiaomi Redmi Note 8 Pro?
Cena Xiaomi Redmi Note 8 Pro je 220 $.
Uživatelské recenze a názory Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Video recenze Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Recenze na Youtube
Redmire Xiaomi Poznámka: Pro 8
×

Pokud používáte tento telefon nebo s ním máte zkušenosti, vyberte tuto možnost.
Tuto možnost vyberte, pokud jste tento telefon nepoužívali a chcete pouze napsat komentář.
Existují 119 komentáře k tomuto produktu.