Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G
Specifikace Redmi Note 9 Pro 5G nabízí vysoce kvalitní procesor Qualcomm pro střední segment.
Klíčové specifikace Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G
- Vysoká obnovovací frekvence Voděodolný Rychlé nabíjení Vysoká kapacita RAM
- Zobrazení IPS Bez OIS
Úplné specifikace Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G
| značka | Redmi |
| Oznámila | 2020, listopad 26 |
| Krycí jméno | gauguin |
| Číslo modelu | M2007J17C |
| Uvolněte Datum | 2020, 01. prosince |
| Mimo cenu | O 200 EUR |
DISPLAY
| Typ | IPS LCD |
| Poměr stran a PPI | Poměr 20:9 - hustota 395 ppi |
| Velikost | 6.67 palce, 107.4 cm2 (~ 84.6% poměr obrazovky k tělu) |
| Obnovovací frekvence | 120 Hz |
| Rozlišení | 1080 x 2400 pixelů |
| Špičkový jas (nit) | |
| Ochrana | Corning Gorilla Glass 5 |
| Funkce |
BODY
| Barvy |
Šedá Modrý Červená/Mátová |
| Rozměry | 165.4 • 76.8 • 9 mm (6.51 • 3.02 • 0.35 palce) |
| Hmotnost | 215 g (7.58 oz) |
| Materiál | Skleněná přední strana (Gorilla Glass 5), skleněná zadní strana (Gorilla Glass 5) |
| Osvědčení | IP53 |
| odolný vůči vodě | Ano |
| Senzory | Otisk prstu (namontovaný na boku), akcelerometr, gyroskop, blízkost, kompas |
| 3.5mm Jack | Ano |
| NFC | Ano |
| Infračervené | Ano |
| Typ USB | USB typu C 2.0 |
| Chlazení | Ano |
| HDMI | |
| Hlasitost reproduktoru (dB) |
Síť
Frekvence
| Technika | GSM/CDMA/HSPA/EVDO/LTE/5G |
| 2G pásma | GSM – 850/900/1800/1900 – SIM 1 a SIM 2 |
| 3G pásma | HSDPA – 850/900/1900/2100 |
| 4G pásma | 1, 3, 5, 7, 8, 34, 38, 39, 40, 41 |
| 5G pásma | 1, 3, 41, 78, 79 SA/NSA/Sub6 |
| TD-SCDMA | |
| Navigace | Ano, s dvoupásmovým A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO, QZSS, GNSS |
| Rychlost sítě | HSPA 42.2 / 5.76 Mbps, LTE-A, 5G |
| Typ karty SIM | Hybridní duální SIM (Nano-SIM, duální pohotovostní režim) |
| Číslo oblasti SIM | 2 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac, duální pásmo, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 5.1, A2DP, LE |
| Volta | Ano |
| FM rádio | Ano |
| SAR těla (AB) | |
| SAR hlavy (AB) | |
| SAR těla (ABD) | |
| SAR hlavy (ABD) | |
PLATFORMA
| chipset | Qualcomm Snapdragon 750G 5G (SM7225) |
| Procesor (CPU) | Osmijádrový (2x2.2 GHz Kryo 570 & 6x1.8 GHz Kryo 570) |
| Bity | |
| Jádra | 8 jádrové jádro |
| Technologie procesů | 8 nm |
| GPU | Adreno 619 |
| GPU jádra | |
| Frekvence GPU | |
| Verze pro Android | Android 12, MIUI 13 |
| Play Store |
PAMĚŤ
| Kapacita RAM | 6 GB / 8 GB RAM |
| Typ RAM | |
| Skladování | 128GB / 256GB ROM |
| SD Card Slot | microSDXC (používá sdílený slot SIM) |
HODNOTY VÝKONU
Antutu skóre |
351.000
• antutu v8
|
Baterie
| Kapacita | 4820 mAh |
| Typ | Li-Po |
| Technologie rychlého nabíjení | |
| Rychlost nabíjení | 33W |
| Doba přehrávání videa | |
| Rychlé nabíjení | 33W |
| Bezdrátové nabíjení | Ne |
| Zpětné nabíjení |
Fotoaparát
| Rozlišení | 108 MP |
| Senzor | Samsung S5KHM2 |
| Světelnost | f/1.8 |
| Velikost pixelu | 0.7μm |
| Velikost senzoru | 1 / 1.52 " |
| Optický zoom | |
| Objektiv | 26 mm (šířka) |
| extra | PDAF |
| Rozlišení | 8 MP |
| Senzor | Omnivision OV8856 |
| Světelnost | f/2.2 |
| Velikost pixelu | 1.12μm |
| Velikost senzoru | 1 / 4.0 " |
| Optický zoom | |
| Objektiv | 118? (ultrawide) |
| extra |
| Rozlišení | 2 MP |
| Senzor | Omnivision OV02B10 |
| Světelnost | f/2.4 |
| Velikost pixelu | |
| Velikost senzoru | |
| Optický zoom | |
| Objektiv | Makro |
| extra |
| Rozlišení | 2 MP |
| Senzor | Hynix HI-259 |
| Světelnost | f/2.4 |
| Velikost pixelu | |
| Velikost senzoru | |
| Optický zoom | |
| Objektiv | Hloubka |
| extra |
| Rozlišení obrazu | 108 megapixelů |
| Rozlišení videa a FPS | 4K@30fps, 1080p@30/60fps |
| Optická stabilizace (OIS) | Ne |
| Elektronická stabilizace (EIS) | Ano |
| Video s pomalým pohybem | Ano |
| Funkce | Dvoubarevný dvoubarevný blesk, HDR, panoráma |
Skóre DxOMark
| Mobilní skóre (zadní) |
mobilní
Fotografie
Video
|
| Skóre selfie |
sám
Fotografie
Video
|
SELFIE KAMERA
| Rozlišení | 16 MP |
| Senzor | Omnivision OV16A1Q |
| Světelnost | f/2.45 |
| Velikost pixelu | 1.60 μm |
| Velikost senzoru | |
| Objektiv | |
| extra |
| Rozlišení videa a FPS | 1080p @ 30fps, gyro-EIS |
| Funkce | HDR, panorama |
Nejčastější dotazy k Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G
Jak dlouho vydrží baterie v Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G?
Baterie Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G má kapacitu 4820 mAh.
Má Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G NFC?
Ano, Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G má NFC
Jaká je obnovovací frekvence Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G?
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G má obnovovací frekvenci 120 Hz.
Jaká je verze Androidu Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G?
Verze Androidu Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G je Android 12, MIUI 13.
Jaké je rozlišení displeje Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G?
Rozlišení displeje Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G je 1080 x 2400 pixelů.
Má Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G bezdrátové nabíjení?
Ne, Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G nemá bezdrátové nabíjení.
Je Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G odolný vůči vodě a prachu?
Ano, Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G jsou odolné vůči vodě a prachu.
Má Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G 3.5 mm konektor pro sluchátka?
Ano, Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G má 3.5 mm konektor pro sluchátka.
Jaké jsou megapixely fotoaparátu Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G?
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G má 108MP fotoaparát.
Jaký je snímač fotoaparátu Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G?
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G má snímač fotoaparátu Samsung S5KHM2.
Jaká je cena Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G?
Cena Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G je 290 $.
Která verze MIUI bude poslední aktualizací Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G?
MIUI 14 bude poslední MIUI verzí Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G.
Která verze Androidu bude poslední aktualizací Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G?
Android 12 bude poslední verzí Androidu Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G.
Kolik aktualizací získá Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G?
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G získá 3 MIUI a 3 roky bezpečnostních aktualizací Androidu až do MIUI 14.
Za kolik let bude Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G dostávat aktualizace?
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G dostane od roku 3 2022 roky bezpečnostní aktualizace.
Jak často bude Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G dostávat aktualizace?
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G se aktualizuje každé 3 měsíce.
S jakou verzí Androidu je Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G po rozbalení?
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G po vybalení s MIUI 12 na bázi Androidu 10
Kdy dostane Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G aktualizaci MIUI 13?
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G již dostal aktualizaci MIUI 13.
Kdy dostane Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G aktualizaci na Android 12?
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G již má aktualizaci na Android 12.
Kdy dostane Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G aktualizaci na Android 13?
Ne, Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G nedostane aktualizaci na Android 13.
Kdy skončí podpora aktualizací Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G?
Podpora aktualizace Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G skončí v roce 2024.
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G uživatelské recenze a názory
Video recenze Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G
×


Pokud používáte tento telefon nebo s ním máte zkušenosti, vyberte tuto možnost.
Tuto možnost vyberte, pokud jste tento telefon nepoužívali a chcete pouze napsat komentář.
Existují 10 komentáře k tomuto produktu.