Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A)
Redmi Note 5A a Redmi Y1 jsou stejný smartphone.
Klíčové specifikace Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A)
- Konektor pro sluchátka Více barevných možností Oblast pro SD kartu je k dispozici
- Zobrazení IPS Žádné další prodeje Záznam videa 1080p Obrazovka HD+
Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A) Kompletní specifikace
Obecné údaje
LAUNCH
| značka | Redmi |
| Oznámila | |
| Krycí jméno | Ugg |
| Číslo modelu | |
| Uvolněte Datum | 2017, listopad |
| Mimo cenu | O 140 EUR |
DISPLAY
| Typ | IPS LCD |
| Poměr stran a PPI | Poměr 16:9 - hustota 267 ppi |
| Velikost | 5.5 palce, 83.4 cm2 (~ 71.5% poměr obrazovky k tělu) |
| Obnovovací frekvence | 60 Hz |
| Rozlišení | 720 x 1280 pixelů |
| Špičkový jas (nit) | |
| Ochrana | Corning Gorilla Glass 3 |
| Funkce |
BODY
| Barvy |
Zlato Tmavošedý Stříbro Rose Gold |
| Rozměry | 153 x 76.2 x 7.7 mm (6.02 x 3.00 x 0.30 in) |
| Hmotnost | 153 g (5.40 oz) |
| Materiál | Hliníkový rám, plastová záda |
| Osvědčení | |
| odolný vůči vodě | |
| Senzory | Otisk prstu (zadní montáž), akcelerometr, gyroskop, blízkost, kompas |
| 3.5mm Jack | Ano |
| NFC | Ne |
| Infračervené | |
| Typ USB | microUSB 2.0 |
| Chlazení | |
| HDMI | |
| Hlasitost reproduktoru (dB) |
Síť
Frekvence
| Technika | GSM / HSPA / LTE |
| 2G pásma | GSM – 850/900/1800/1900 – SIM 1 a SIM 2 |
| 3G pásma | HSDPA – 850/900/1900/2100 |
| 4G pásma | Pásmo LTE – 1(2100), 3(1800), 4(1700/2100), 5(850), 7(2600), 8(900), 20(800), 38(2600), 40(2300) |
| 5G pásma | |
| TD-SCDMA | |
| Navigace | Ano, s A-GPS, GLONASS, BDS |
| Rychlost sítě | HSPA, LTE |
jiní
| Typ karty SIM | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Číslo oblasti SIM | 2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 b / g / n, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 4.2, A2DP, LE |
| Volta | |
| FM rádio | Ano |
HODNOTA SARLimit FCC je 1.6 W/kg měřeno v objemu 1 gramu tkáně.
| SAR těla (AB) | |
| SAR hlavy (AB) | |
| SAR těla (ABD) | |
| SAR hlavy (ABD) | |
Výkon
PLATFORMA
| chipset | Qualcomm MSM8940 Snapdragon 435 (28 nm) |
| Procesor (CPU) | Osmijádrový procesor Cortex-A1.4 o frekvenci 53 GHz |
| Bity | |
| Jádra | |
| Technologie procesů | |
| GPU | Adreno 505 |
| GPU jádra | |
| Frekvence GPU | |
| Verze pro Android | Android 7.1.2 (Nougat); MIUI 10 |
| Play Store |
PAMĚŤ
| Kapacita RAM | 4 GB RAM/32 GB |
| Typ RAM | |
| Skladování | 64 GB |
| SD Card Slot | microSD, až do 256 GB (vyhrazený slot) |
HODNOTY VÝKONU
Antutu skóre |
• Antutu
|
Baterie
| Kapacita | 3080 mAh |
| Typ | Li-Ion |
| Technologie rychlého nabíjení | |
| Rychlost nabíjení | 10W |
| Doba přehrávání videa | |
| Rychlé nabíjení | |
| Bezdrátové nabíjení | |
| Zpětné nabíjení |
Fotoaparát
HLAVNÍ FOTOAPARÁT Následující funkce se mohou lišit v závislosti na aktualizaci softwaru.
| Rozlišení obrazu | 13 megapixelů |
| Rozlišení videa a FPS | 1080 @ 30 |
| Optická stabilizace (OIS) | Ne |
| Elektronická stabilizace (EIS) | |
| Video s pomalým pohybem | |
| Funkce | LED blesk, HDR, panorama |
Skóre DxOMark
| Mobilní skóre (zadní) |
mobilní
Fotografie
Video
|
| Skóre selfie |
sám
Fotografie
Video
|
SELFIE KAMERA
První kamera
| Rozlišení | 16 MP |
| Senzor | |
| Světelnost | f/2.0 |
| Velikost pixelu | |
| Velikost senzoru | |
| Objektiv | |
| extra |
| Rozlišení videa a FPS | 1080p @ 30fps |
| Funkce |
Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A) FAQ
Jak dlouho vydrží baterie v Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A)?
Baterie Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A) má kapacitu 3080 mAh.
Má Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A) NFC?
Ne, Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A) nemá NFC
Jaká je obnovovací frekvence Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A)?
Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A) má obnovovací frekvenci 60 Hz.
Jaká je verze Androidu Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A)?
Verze Androidu Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A) je Android 7.1.2 (Nougat); MIUI 10.
Jaké je rozlišení displeje Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A)?
Rozlišení displeje Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A) je 720 x 1280 pixelů.
Má Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A) bezdrátové nabíjení?
Ne, Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A) nemá bezdrátové nabíjení.
Je Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A) odolný vůči vodě a prachu?
Ne, Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A) není odolný vůči vodě a prachu.
Má Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A) 3.5mm konektor pro sluchátka?
Ano, Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A) má 3.5 mm konektor pro sluchátka.
Jaké jsou megapixely fotoaparátu Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A)?
Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A) má 13MP fotoaparát.
Jaká je cena Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A)?
Cena Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A) je 45 dolarů.
Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A) Uživatelské recenze a názory
Video recenze Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A).
Recenze na Youtube
Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A)
×
Pokud používáte tento telefon nebo s ním máte zkušenosti, vyberte tuto možnost.
Tuto možnost vyberte, pokud jste tento telefon nepoužívali a chcete pouze napsat komentář.
Existují 2 komentáře k tomuto produktu.