Must Shark 5 Pro
Black Shark 5 pro on tipptasemel mängutelefon.
Black Shark 5 Pro võtmete andmed
- Kõrge värskendussagedus Hüperlaadimine Suur RAM-i maht Suur aku mahutavus
- SD-kaardi pesa puudub Kõrvaklappide pesa puudub OIS-i pole
Black Shark 5 Pro kokkuvõte
Black Shark 5 Pro on tipptasemel mängutelefon, mis ilmus märtsis 2022. See on seni võimsaim Black Sharki telefon, millel on Snapdragon 8 Gen 1 kiibistik, 16 GB muutmälu ja 4,650 mAh aku. Black Shark 5 Pro-l on ka 144 Hz värskendussagedusega ekraan, mis teeb sellest ühe sujuvaima välimusega telefoniekraani turul. See on suurepärane valik mängijatele, kes otsivad parimat võimalikku jõudlust. Ainus miinus on see, et see on üsna kallis.
Black Shark 5 Pro ekraan
Black Shark 5 Pro Display on turul üks populaarsemaid nutitelefoniekraane. Selle eraldusvõime on 2160x1080 pikslit ja kuvasuhe 18:9. Black Shark 5 Pro ekraanil on ka muljetavaldav 500 niti heledustase. See muudab selle ideaalseks kasutamiseks otsese päikesevalguse käes. Black Shark 5 Pro Display on ka üks kõige täpsemaid saadaolevaid ekraane, mille värvigamma on 96% DCI-P3. See tähendab, et saate nautida oma lemmikfilme, telesaateid ja mänge ehtsates värvides. Black Shark 5 Pro Display on ka HDR10+ sertifikaadiga, nii et saate nautida oma lemmikvoogesitusteenuste HDR-sisu. Kui otsite oma Black Sharkile erakordset ekraani
Black Shark 5 Pro jõudlus
Otsite telefoni, mis suudab teie aktiivse elustiiliga sammu pidada ja Black Shark 5 Pro Performance on just see seade, mida vajate. Võimsa protsessori ja rohke RAM-iga saab see hakkama ka kõige nõudlikumate rakenduste ja mängudega. Lisaks on Black Shark 5 Pro Performance'il suur aku, mis hoiab teid töös kogu päeva. Ja kui vajate lisatõuget, annab Black Shark 5 Pro Performance'i funktsioon "TurboCharge" teile kiire võimsuse. Nii et olenemata sellest, kas mängite oma lemmikmängu või voogesitate oma lemmiksaadet, pakub Black Shark 5 Pro Performance teile meelelahutust.
Black Shark 5 Pro aku
Black Shark 5 Pro Battery on suurepärane toode neile, kes otsivad usaldusväärset ja kauakestvat akut. Selle aku mahutavus on 4650 mAh, millest piisab tundideks kasutuseks. Black Shark 5 Pro toetab ka kiirlaadimist, et saaksite oma telefoni võimalikult kiiresti kasutama hakata. Lisaks ühildub Black Shark 5 Pro aku ka enamiku Black Sharki telefonidega, mistõttu on see suurepärane võimalus neile, kellel on mitu Black Sharki seadet.
Black Shark 5 Pro täielikud tehnilised andmed
| Tootja | BlackShark |
| Kuulutatud | |
| Koodnimi | patrioot |
| Mudel | SHARK PAR-A0 |
| Release Date | 2022, 30. märts |
| Väljahind | Umbes 600 EUR |
DISPLAY
| KASUTUSALA | OLED |
| Kuvasuhe ja PPI | 20:9 suhe – 395 ppi tihedus |
| Mõõt | 6.67 tolli, 107.4 cm2 (~ 85.7% ekraani ja keha suhe) |
| Värskendamise määr | 144 Hz |
| resolutsioon | 1080 x 2400 pikslit |
| Maksimaalne heledus (nit) | |
| Kaitsmed | |
| FUNKTSIOONID | Alati ekraanil |
KERE
| Värvid |
Must Valge |
| Padjapüüri mõõt | 163.9 • 76.5 • 9.5 mm (6.45 • 3.01 • 0.37 tolli) |
| Kaal | 220 gr (7.76 untsi) |
| MATERJAL | |
| sertifikaat | |
| veekindel | |
| Sensorid | Sõrmejälg (küljele paigaldatud), kiirendusmõõtur, güroskoop, lähedus, kompass, baromeeter |
| 3.5mm Jack | Ei |
| NFC | Jah |
| Infrapuna | |
| USB tüüp | USB tüüp C 2.0 |
| Jahutussüsteem | |
| HDMI | |
| Kõlari helitugevus (dB) |
võrk
Sagedused
| Tehnoloogia | GSM/CDMA/HSPA/EVDO/LTE/5G |
| 2G ribad | GSM – 850/900/1800/1900 – SIM 1 ja SIM 2 |
| 3G ribad | HSDPA – 800 / 850 / 900 / 1700 (AWS) / 1900 / 2100 |
| 4G ribad | 1; 2; 3; 4; 5; 7; 8; 12; 17; 18; 19; 26; 28; |
| 5G ribad | 1, 3, 8, 28, 41, 77, 78, 79 SA/NSA |
| TD-SCDMA | |
| NAVIGATSIOON | Jah, A-GPS, GLONASS, GALILEO, QZSS, BDS-iga |
| Võrgukiirus | HSPA 42.2/5.76 Mbps, LTE-A; 5G |
| SIM-kaardi tüüp | Kahekordne SIM-kaart (Nano-SIM, kahekordne ooterežiim) |
| SIM-kaardi piirkonna arv | 2 SIM |
| Wi-Fi | WiFi 802.11 a/b/g/n/ac/6, kaheribaline, Wi-Fi Direct, kuumkoht |
| Bluetooth | 5.2, A2DP, LE, aptX HD, aptX Adaptive |
| Volta | Jah |
| FM-raadio | Ei |
| Kere SAR (AB) | |
| Pea SAR (AB) | |
| Keha SAR (ABD) | |
| Pea SAR (ABD) | |
PLATFORM
| kiibistik | Qualcomm SM8450 Snapdragon 8 Gen 1 (4nm) |
| Protsessor | Kaheksatuumaline (1x3.00 GHz Cortex-X2 ja 3x2.40 GHz Cortex-A710 ja 4x1.70 GHz Cortex-A510) |
| Bitti | |
| Südamikud | |
| Protsessi tehnoloogia | |
| GPU | Adreno 730 |
| GPU tuumad | |
| GPU sagedus | |
| Android versioon | Android 12, Joy UI 13 |
| Mängi Store |
MÄLU
| RAM-i maht | 256 GB 12 GB RAM |
| RAM-tüüp | |
| Säilitamine | 256 GB 8 GB RAM |
| SD-kaardi pesa | Ei |
TULEMUSHINNAD
Antutu skoor |
• Antutu
|
aku
| Võimsus | 4650 mAh |
| KASUTUSALA | LiPo |
| Kiirlaadimise tehnoloogia | |
| Laadimiskiirus | 120W |
| Video taasesituse aeg | |
| Kiire laadimine | |
| Traadita laadimine | |
| Pöördlaadimine |
kaamera
| Pildi resolutsioon | 108 megapikslit |
| Video eraldusvõime ja FPS | 4K@30/60fps, 1080p@30/60/240fps, 1080p@960fps; HDR10+ |
| Optiline stabiliseerimine (OIS) | Ei |
| Elektrooniline stabilisaator (EIS) | |
| Aeglane video | |
| FUNKTSIOONID | LED-välklamp, HDR, panoraam |
DxOMarki skoor
| Mobiiliskoor (tagumine) |
Mobiilne
Foto
Video
|
| Selfie skoor |
Selfie'dega
Foto
Video
|
SELFIE KAAMERA
| resolutsioon | 16 MP |
| Andur | |
| ava | |
| Piksli suurus | |
| Anduri suurus | |
| KLAAS | |
| lisatasu |
| Video eraldusvõime ja FPS | 1080p @ 30fps |
| FUNKTSIOONID | HDR |
Black Shark 5 Pro KKK
Kui kaua Black Shark 5 Pro aku kestab?
Black Shark 5 Pro aku mahutavus on 4650 mAh.
Kas Black Shark 5 Pro-l on NFC?
Jah, Black Shark 5 Pro-l on NFC
Mis on Black Shark 5 Pro värskendussagedus?
Black Shark 5 Pro värskendussagedus on 144 Hz.
Mis on Black Shark 5 Pro Androidi versioon?
Black Shark 5 Pro Androidi versioon on Android 12, Joy UI 13.
Mis on Black Shark 5 Pro ekraani eraldusvõime?
Black Shark 5 Pro ekraani eraldusvõime on 1080 x 2400 pikslit.
Kas Black Shark 5 Pro-l on juhtmevaba laadimine?
Ei, Black Shark 5 Pro-l pole juhtmevaba laadimist.
Kas Black Shark 5 Pro on vee- ja tolmukindel?
Ei, Black Shark 5 Pro ei ole vee- ja tolmukindel.
Kas Black Shark 5 Pro-l on 3.5 mm kõrvaklappide pesa?
Ei, Black Shark 5 Pro-l pole 3.5 mm kõrvaklappide pesa.
Mis on Black Shark 5 Pro kaamera megapikslid?
Black Shark 5 Pro kaameral on 108 MP.
Mis on Black Shark 5 Pro hind?
Black Shark 5 Pro hind on 700 dollarit.
Milline MIUI versioon on Black Shark 5 Pro viimane värskendus?
JOYUI 17 on Blackshark 5 Pro viimane JOYUI versioon.
Milline Androidi versioon on Black Shark 5 Pro viimane värskendus?
Android 14 on Blackshark 5 Pro viimane Androidi versioon.
Kui palju uuendusi Black Shark 5 Pro saab?
Blackshark 5 Pro saab 3 JOYUI ja 4 aastat Androidi turvavärskendusi kuni JOYUI 17. aastani.
Mitu aastat saab Black Shark 5 Pro värskendusi?
Blackshark 5 Pro saab 4-aastase turvavärskenduse alates 2022. aastast.
Kui sageli saab Black Shark 5 Pro värskendusi?
Blackshark 5 Pro värskendatakse iga 3 kuu tagant.
Millise Androidi versiooniga on Black Shark 5 Pro karbist väljas?
Blackshark 5 Pro on karbist väljas koos Android 13-l põhineva JOYUI 12-ga.
Millal Black Shark 5 Pro saab MIUI 13 värskenduse?
Blackshark 5 Pro käivitati koos JOYUI 13-ga.
Millal saab Black Shark 5 Pro Android 12 värskenduse?
Blackshark 5 Pro käivitati koos Android 12-ga.
Millal saab Black Shark 5 Pro Android 13 värskenduse?
Jah, Blackshark 5 Pro saab Android 13 värskenduse 1. aasta I kvartalis.
Millal Black Shark 5 Pro värskenduste tugi lõpeb?
Blackshark 5 Pro värskenduse tugi lõpeb 2026. aastal.
Black Shark 5 Pro kasutajate ülevaated ja arvamused
Black Shark 5 Pro videoarvustused
Must Shark 5 Pro
×

Kui kasutate seda telefoni või teil on selle telefoniga kogemusi, valige see valik.
Valige see valik, kui te pole seda telefoni kasutanud ja soovite lihtsalt kommentaari kirjutada.
Seal on 11 kommentaare selle toote kohta.