Redmi 10A
Redmi 10A spetsifikatsioonid pakuvad pikka aku kasutusaega ja väiksemat jõudlust ning funktsioonidega nutitelefoni, millel on kõik kiireks elustiiliks vajalik.
Redmi 10A võtmeandmed
- Suur aku mahutavus Kõrvaklappide pesa Mitmed värvivalikud SD-kaardi ala saadaval
- IPS-ekraan 1080p videosalvestus HD+ ekraan Vana tarkvara versioon
Redmi 10A kokkuvõte
Redmi 10A on taskukohane nutitelefon, mis ilmus märtsis 2022. Telefonil on 6.53-tolline ekraan, MediaTek Helio G25 protsessor ja 5,000 mAh aku. Redmi 10A-l on ka tagumine sõrmejäljeandur ja see toetab kahte SIM-kaarti. Telefon töötab operatsioonisüsteemil Android 12.5 põhineval MIUI 11-l ja on saadaval kolmes värvitoonis: Midnight Black, Sea Blue ja Sky Blue. Redmi 10A on taskukohane valik kasutajatele, kes otsivad hea aku kestvusega lihtsat nutitelefoni.
Redmi 10A aku
Redmi 10A aku jõudlus on hämmastav. Telefonil on mitte-eemaldatav Li-Po 5000 mAh aku. Redmi 10A aku vastupidavusreiting on 105 tundi. See tähendab, et saate Redmi 10A ühe laadimisega kasutada rohkem kui neli päeva. Kui olete suur kasutaja, saate Redmi 10A-st siiski kaks päeva kasutada. Redmi 10A toetab ka kiirlaadimist 10 W laadijaga. Kaasasoleva laadijaga kulub Redmi 2A laadimiseks 37 kuni 9% 0 tundi ja 100 minutit. Redmi 10A toetab ka pöördlaadimist, nii et saate seda kasutada teiste seadmete laadimiseks.
Redmi 10A jõudlus
Redmi 10A on suurepärane telefon põhitoimingute, sotsiaalmeedia ja ülikergete mängude jaoks. See saab probleemideta hakkama enamiku rakendustega ja suudab isegi mõnda mängu kõrgete seadetega käivitada. Aku eluiga on samuti väga hea, ühe laadimisega peab vastu üle päeva. Ainus miinus on see, et kaamera pole eriti hea, eriti hämaras. Üldiselt on Redmi 10A suurepärane soodsa jõudlusega telefon.
Redmi 10A täielikud tehnilised andmed
| Tootja | Redmi |
| Kuulutatud | |
| Koodnimi | võilill |
| Mudel | 220233L2G, 220233L2I, 220233L2C |
| Release Date | 2022, 31. märts |
| Väljahind | Umbes 90 EUR |
DISPLAY
| KASUTUSALA | IPS LCD |
| Kuvasuhe ja PPI | 20:9 suhe – 269 ppi tihedus |
| Mõõt | 6.53 tolli, 102.9 cm2 (~ 81.1% ekraani ja keha suhe) |
| Värskendamise määr | 60 Hz |
| resolutsioon | 720 x 1600 pikslit |
| Maksimaalne heledus (nit) | |
| Kaitsmed | |
| FUNKTSIOONID |
KERE
| Värvid |
Must Silver Sinine |
| Padjapüüri mõõt | 164.9 • 77 • 9 mm (6.49 • 3.03 • 0.35 tolli) |
| Kaal | 194 gr (6.84 untsi) |
| MATERJAL | |
| sertifikaat | |
| veekindel | |
| Sensorid | Sõrmejälg (tagaküljel), kiirendusmõõtur, lähedus |
| 3.5mm Jack | Jah |
| NFC | Ei |
| Infrapuna | |
| USB tüüp | microUSB 2.0 |
| Jahutussüsteem | |
| HDMI | |
| Kõlari helitugevus (dB) |
võrk
Sagedused
| Tehnoloogia | GSM / HSPA / CDMA2000 / LTE |
| 2G ribad | GSM – 850/900/1800/1900 – SIM 1 ja SIM 2 |
| 3G ribad | HSDPA – 850/900/2100 |
| 4G ribad | 1, 3, 5, 8, 34, 38, 39, 40, 41 |
| 5G ribad | |
| TD-SCDMA | |
| NAVIGATSIOON | Jah, A-GPS, GLONASS, BDS-ga |
| Võrgukiirus | HSPA 42.2/5.76 Mbps, LTE |
| SIM-kaardi tüüp | Kahekordne SIM-kaart (Nano-SIM, kahekordne ooterežiim) |
| SIM-kaardi piirkonna arv | 2 SIM |
| Wi-Fi | WiFi 802.11 b / g / n, Wi-Fi Direct, leviala |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| Volta | |
| FM-raadio | Ei |
| Kere SAR (AB) | |
| Pea SAR (AB) | |
| Keha SAR (ABD) | |
| Pea SAR (ABD) | |
PLATFORM
| kiibistik | MediaTek MT6762G Helio G25 (12 nm) |
| Protsessor | Kaheksatuumaline (4x2.0 GHz Cortex-A53 ja 4x1.5 GHz Cortex-A53) |
| Bitti | |
| Südamikud | |
| Protsessi tehnoloogia | |
| GPU | PowerVR GE8320 |
| GPU tuumad | |
| GPU sagedus | |
| Android versioon | Android 11, MIUI 12.5 |
| Mängi Store |
MÄLU
| RAM-i maht | 128 GB 4 GB RAM |
| RAM-tüüp | |
| Säilitamine | 64 GB 4 GB RAM |
| SD-kaardi pesa | microSDXC |
TULEMUSHINNAD
Antutu skoor |
• Antutu
|
aku
| Võimsus | 5000 mAh |
| KASUTUSALA | Li-Ion |
| Kiirlaadimise tehnoloogia | |
| Laadimiskiirus | 10W |
| Video taasesituse aeg | |
| Kiire laadimine | |
| Traadita laadimine | |
| Pöördlaadimine |
kaamera
| Pildi resolutsioon | 13 megapikslit |
| Video eraldusvõime ja FPS | 1080p @ 30fps |
| Optiline stabiliseerimine (OIS) | Ei |
| Elektrooniline stabilisaator (EIS) | |
| Aeglane video | |
| FUNKTSIOONID | LED-välklamp |
DxOMarki skoor
| Mobiiliskoor (tagumine) |
Mobiilne
Foto
Video
|
| Selfie skoor |
Selfie'dega
Foto
Video
|
SELFIE KAAMERA
| resolutsioon | 5 MP |
| Andur | |
| ava | |
| Piksli suurus | |
| Anduri suurus | |
| KLAAS | |
| lisatasu |
| Video eraldusvõime ja FPS | 1080p @ 30fps |
| FUNKTSIOONID | HDR |
Redmi 10A KKK
Kui kaua Redmi 10A aku kestab?
Redmi 10A aku mahutavus on 5000 mAh.
Kas Redmi 10A-l on NFC?
Ei, Redmi 10A-l pole NFC-d
Mis on Redmi 10A värskendussagedus?
Redmi 10A värskendussagedus on 60 Hz.
Mis on Redmi 10A Androidi versioon?
Redmi 10A Androidi versioon on Android 11, MIUI 12.5.
Mis on Redmi 10A ekraani eraldusvõime?
Redmi 10A ekraani eraldusvõime on 720 x 1600 pikslit.
Kas Redmi 10A-l on juhtmevaba laadimine?
Ei, Redmi 10A-l pole juhtmevaba laadimist.
Kas Redmi 10A on vee- ja tolmukindel?
Ei, Redmi 10A ei ole vee- ja tolmukindel.
Kas Redmi 10A-l on 3.5 mm kõrvaklappide pesa?
Jah, Redmi 10A-l on 3.5 mm kõrvaklappide pesa.
Mis on Redmi 10A kaamera megapikslid?
Redmi 10A kaameral on 13 MP.
Mis on Redmi 10A hind?
Redmi 10A hind on 105 dollarit.
Milline MIUI versioon on Redmi 10A viimane värskendus?
MIUI 14 on Redmi 10A viimane MIUI versioon.
Milline Androidi versioon on Redmi 10A viimane värskendus?
Android 12 on Redmi 10A viimane Androidi versioon.
Kui palju uuendusi Redmi 10A saab?
Redmi 10A saab 2 MIUI ja 3 aastat Androidi turvavärskendusi kuni MIUI 14-ni.
Mitu aastat saab Redmi 10A värskendusi?
Redmi 10A saab 3-aastase turvavärskenduse alates 2022. aastast.
Kui sageli Redmi 10A värskendusi saab?
Redmi 10A värskendatakse iga 3 kuu tagant.
Millise Androidi versiooniga on Redmi 10A karbist väljas?
Redmi 10A karbist välja koos MIUI 12.5-ga, mis põhineb Android 11-l.
Millal saab Redmi 10A MIUI 13 värskenduse?
Redmi 10A saab MIUI 13 värskenduse 3. aasta kolmandas kvartalis.
Millal Redmi 10A Android 12 värskenduse saab?
Redmi 10A saab Android 12 värskenduse 3. aasta kolmandas kvartalis.
Millal Redmi 10A Android 13 värskenduse saab?
Ei, Redmi 10A ei saa Android 13 värskendust.
Millal Redmi 10A värskenduse tugi lõpeb?
Redmi 10A värskenduse tugi lõpeb 2025. aastal.
Redmi 10A kasutajate ülevaated ja arvamused
Redmi 10A video ülevaated
Redmi 10A
×

Kui kasutate seda telefoni või teil on selle telefoniga kogemusi, valige see valik.
Valige see valik, kui te pole seda telefoni kasutanud ja soovite lihtsalt kommentaari kirjutada.
Seal on 27 kommentaare selle toote kohta.