Redmi 13C 5G
~ 120–9240 ₹
Redmi 13C 5G võtmete spetsifikatsioonid
- Kõrge värskendussagedus Kiire laadimine Suur aku mahutavus Mitmed värvivalikud
- IPS-ekraan 1080p videosalvestus HD+ ekraan OIS-i pole
Redmi 13C 5G täielikud tehnilised andmed
Üldised andmed
LAUNCH
| Tootja | Redmi |
| Kuulutatud | 2023, 06. detsember |
| Koodnimi | õhk |
| Mudel | 23124RN87G, 23124RN87I |
| Release Date | |
| Väljahind | Umbes 120 EUR |
DISPLAY
| KASUTUSALA | IPS LCD |
| Kuvasuhe ja PPI | Tihedus 260 ppi |
| Mõõt | 6.74 tolli, 109.7 cm2 (~ 83.7% ekraani ja keha suhe) |
| Värskendamise määr | 90 Hz |
| resolutsioon | 720 x 1600 pikslit |
| Maksimaalne heledus (nit) | 90 Hz, 450 niti (tüüp), 600 niti (HBM) |
| Kaitsmed | Corning Gorilla Glass |
| FUNKTSIOONID | IPS-LCD, |
KERE
| Värvid |
Tähehele must Startrail roheline Startrail hõbe |
| Padjapüüri mõõt | 168 x 78 x 8.1 mm (6.61 x 3.07 x 0.32) |
| Kaal | 192 g (6.77 oz) |
| MATERJAL | |
| sertifikaat | Pritsme- ja tolmukindel |
| veekindel | |
| Sensorid | Sõrmejälg (küljele paigaldatud), kiirendusmõõtur, kompass |
| 3.5mm Jack | |
| NFC | Ei |
| Infrapuna | |
| USB tüüp | USB tüüp C 2.0 |
| Jahutussüsteem | |
| HDMI | |
| Kõlari helitugevus (dB) |
võrk
Sagedused
| Tehnoloogia | GSM/HSPA/LTE/5G |
| 2G ribad | GSM 850/900/1800/1900 - SIM 1 ja SIM 2 |
| 3G ribad | HSDPA 850 / 900 / 2100 |
| 4G ribad | 1, 3, 5, 8, 28, 40, 41 |
| 5G ribad | 1, 3, 5, 8, 28, 40, 78 SA/NSA |
| TD-SCDMA | |
| NAVIGATSIOON | GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| Võrgukiirus | HSPA, LTE, 5G |
Muu
| SIM-kaardi tüüp | Nano-SIM, kahekordne ooterežiim |
| SIM-kaardi piirkonna arv | dual SIM |
| Wi-Fi | WiFi 802.11 a/b/g/n/ac, kaheribaline |
| Bluetooth | 5.3, A2DP, LE |
| Volta | Jah |
| FM-raadio | FM-raadio |
SAR VÄÄRTUSFCC piirmäär on 1.6 W/kg, mõõdetuna 1 grammi koe mahus.
| Kere SAR (AB) | |
| Pea SAR (AB) | |
| Keha SAR (ABD) | |
| Pea SAR (ABD) | |
jõudlus
PLATFORM
| kiibistik | Mediatek Dimensity 6100+ (6nm) |
| Protsessor | Kaheksatuumaline (2x2.2 GHz Cortex-A76 ja 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Bitti | |
| Südamikud | 8 Core |
| Protsessi tehnoloogia | 6 nm |
| GPU | Mali-G57 MC2 |
| GPU tuumad | |
| GPU sagedus | |
| Android versioon | Android 13, MIUI 14 |
| Mängi Store |
MÄLU
| RAM-i maht | 4GB 6GB 8GB |
| RAM-tüüp | |
| Säilitamine | 128GB, 256GB |
| SD-kaardi pesa | microSDXC (spetsiaalne pesa) |
TULEMUSHINNAD
Antutu skoor |
• Antutu
|
aku
| Võimsus | 5000 mAh |
| KASUTUSALA | |
| Kiirlaadimise tehnoloogia | |
| Laadimiskiirus | 18W |
| Video taasesituse aeg | |
| Kiire laadimine | Jah |
| Traadita laadimine | Ei |
| Pöördlaadimine | Ei |
kaamera
PÕHKAMERA Järgmised funktsioonid võivad olenevalt tarkvaravärskendusest erineda.
Esimene kaamera
| resolutsioon | 50 megapikslit |
| Andur | |
| ava | f / 1.8 |
| Piksli suurus | |
| Anduri suurus | |
| Optiline suum | |
| KLAAS | 28mm (lai) |
| lisatasu |
Teine kaamera
| resolutsioon | 08 megapikslit |
| Andur | |
| ava | |
| Piksli suurus | |
| Anduri suurus | |
| Optiline suum | |
| KLAAS | (abiobjektiiv) |
| lisatasu |
| Pildi resolutsioon | 50 megapikslit |
| Video eraldusvõime ja FPS | 1080p @ 30fps |
| Optiline stabiliseerimine (OIS) | Ei |
| Elektrooniline stabilisaator (EIS) | |
| Aeglane video | |
| FUNKTSIOONID | LED-välklamp, HDR |
DxOMarki skoor
| Mobiiliskoor (tagumine) |
Mobiilne
Foto
Video
|
| Selfie skoor |
Selfie'dega
Foto
Video
|
SELFIE KAAMERA
Esimene kaamera
| resolutsioon | 5 megapikslit |
| Andur | |
| ava | |
| Piksli suurus | 5 megapikslit |
| Anduri suurus | |
| KLAAS | |
| lisatasu |
Kolmas kaamera
| resolutsioon | |
| Andur | |
| ava | |
| Piksli suurus | |
| Anduri suurus | |
| KLAAS | |
| lisatasu |
| Video eraldusvõime ja FPS | 1080p @ 30fps |
| FUNKTSIOONID | HDR |
Redmi 13C 5G KKK
Kui kaua Redmi 13C 5G aku kestab?
Redmi 13C 5G aku mahutavus on 5000 mAh.
Kas Redmi 13C 5G-l on NFC?
Ei, Redmi 13C 5G-l pole NFC-d
Mis on Redmi 13C 5G värskendussagedus?
Redmi 13C 5G värskendussagedus on 90 Hz.
Mis on Redmi 13C 5G Androidi versioon?
Redmi 13C 5G Androidi versioon on Android 13, MIUI 14.
Mis on Redmi 13C 5G ekraani eraldusvõime?
Redmi 13C 5G ekraani eraldusvõime on 720 x 1600 pikslit.
Kas Redmi 13C 5G-l on juhtmevaba laadimine?
Ei, Redmi 13C 5G-l pole juhtmevaba laadimist.
Kas Redmi 13C 5G on vee- ja tolmukindel?
Ei, Redmi 13C 5G ei ole vee- ja tolmukindel.
Mis on Redmi 13C 5G kaamera megapikslid?
Redmi 13C 5G kaameral on 50 MP.
Mis on Redmi 13C 5G hind?
Redmi 13C 5G hind on 120 dollarit.
Redmi 13C 5G kasutajate ülevaated ja arvamused
Redmi 13C 5G video ülevaated
Arvustus Youtube'is
Redmi 13C 5G
×

Kui kasutate seda telefoni või teil on selle telefoniga kogemusi, valige see valik.
Valige see valik, kui te pole seda telefoni kasutanud ja soovite lihtsalt kommentaari kirjutada.
Seal on 1 kommentaare selle toote kohta.