Xiaomi mi 11i
Xiaomi Mi 11i tehnilised andmed on 2021. aasta tipptelefonide spetsifikatsioonid.
Xiaomi Mi 11i võtmete andmed
- Kõrge värskendussagedus Kiire laadimine Suur RAM-i maht Suur aku mahutavus
- SD-kaardi pesa puudub Kõrvaklappide pesa puudub Vana tarkvara versioon OIS-i pole
Xiaomi Mi 11i täielikud tehnilised andmed
| Tootja | Xiaomi |
| Kuulutatud | |
| Koodnimi | Haydn |
| Mudel | M2012K11G |
| Release Date | 2021, 31. mai |
| Väljahind | 554.99 $ / 499.00 € / 502.99 £ |
DISPLAY
| KASUTUSALA | Super AMOLED |
| Kuvasuhe ja PPI | 20:9 suhe – 395 ppi tihedus |
| Mõõt | 6.67 tolli, 107.4 cm2 (~ 85.9% ekraani ja keha suhe) |
| Värskendamise määr | 120 Hz |
| resolutsioon | 1080 x 2400 pikslit |
| Maksimaalne heledus (nit) | |
| Kaitsmed | Corning Gorilla Glass 5 |
| FUNKTSIOONID |
KERE
| Värvid |
Taevane hõbe Härmas valge Kosmiline must |
| Padjapüüri mõõt | 163.7 • 76.4 • 7.8 mm (6.44 • 3.01 • 0.31 tolli) |
| Kaal | 196 gr (6.91 untsi) |
| MATERJAL | |
| sertifikaat | |
| veekindel | |
| Sensorid | Sõrmejälg (küljele paigaldatud), kiirendusmõõtur, güroskoop, lähedus, kompass, värvispekter, baromeeter |
| 3.5mm Jack | Ei |
| NFC | Ei |
| Infrapuna | |
| USB tüüp | USB Type-C 2.0, USB liikvel olles |
| Jahutussüsteem | |
| HDMI | |
| Kõlari helitugevus (dB) |
võrk
Sagedused
| Tehnoloogia | GSM/HSPA/LTE/5G |
| 2G ribad | GSM – 850/900/1800/1900 – SIM 1 ja SIM 2 |
| 3G ribad | HSDPA – 850 / 900 / 1700 (AWS) / 1900 / 2100 |
| 4G ribad | LTE (määratlemata) |
| 5G ribad | SA/NSA |
| TD-SCDMA | |
| NAVIGATSIOON | Jah, kaheribalise A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO, QZSS, NavIC-ga |
| Võrgukiirus | HSPA 42.2 / 5.76 Mbps, LTE-A, 5G |
| SIM-kaardi tüüp | Kahekordne SIM-kaart (Nano-SIM, kahekordne ooterežiim) |
| SIM-kaardi piirkonna arv | 2 SIM |
| Wi-Fi | WiFi 802.11 a/b/g/n/ac/6, kaheribaline, Wi-Fi Direct, kuumkoht |
| Bluetooth | 5.2, A2DP, LE |
| Volta | Jah |
| FM-raadio | Ei |
| Kere SAR (AB) | |
| Pea SAR (AB) | |
| Keha SAR (ABD) | |
| Pea SAR (ABD) | |
PLATFORM
| kiibistik | Qualcomm SM8350 Snapdragon 888 5G (5nm) |
| Protsessor | Kaheksatuumaline (1x2.84 GHz Kryo 680 ja 3x2.42 GHz Kryo 680 ja 4x1.80 GHz Kryo 680) |
| Bitti | |
| Südamikud | |
| Protsessi tehnoloogia | |
| GPU | Adreno 660 |
| GPU tuumad | |
| GPU sagedus | |
| Android versioon | Android 11, MIUI 12 |
| Mängi Store |
MÄLU
| RAM-i maht | 256 GB 8 GB RAM |
| RAM-tüüp | |
| Säilitamine | 128 GB 8 GB RAM |
| SD-kaardi pesa | Ei |
TULEMUSHINNAD
Antutu skoor |
• Antutu
|
aku
| Võimsus | 4520 mAh |
| KASUTUSALA | LiPo |
| Kiirlaadimise tehnoloogia | |
| Laadimiskiirus | 33W |
| Video taasesituse aeg | |
| Kiire laadimine | |
| Traadita laadimine | |
| Pöördlaadimine |
kaamera
| Pildi resolutsioon | 108 megapikslit |
| Video eraldusvõime ja FPS | 8K@30fps, 4K@30/60fps, 1080p@30/60/120/240/960fps, gyro-EIS, HDR10+ |
| Optiline stabiliseerimine (OIS) | Ei |
| Elektrooniline stabilisaator (EIS) | |
| Aeglane video | |
| FUNKTSIOONID | LED-välklamp, HDR, panoraam |
DxOMarki skoor
| Mobiiliskoor (tagumine) |
Mobiilne
Foto
Video
|
| Selfie skoor |
Selfie'dega
Foto
Video
|
SELFIE KAAMERA
| resolutsioon | 20 MP |
| Andur | |
| ava | f / 2.5 |
| Piksli suurus | |
| Anduri suurus | |
| KLAAS | |
| lisatasu |
| Video eraldusvõime ja FPS | 1080p @ 30 kaadrit sekundis, 720p @ 120 kaadrit sekundis |
| FUNKTSIOONID | HDR |
Xiaomi Mi 11i KKK
Kui kaua Xiaomi Mi 11i aku kestab?
Xiaomi Mi 11i aku mahutavus on 4520 mAh.
Kas Xiaomi Mi 11i-l on NFC?
Ei, Xiaomi Mi 11i-l pole NFC-d
Mis on Xiaomi Mi 11i värskendussagedus?
Xiaomi Mi 11i värskendussagedus on 120 Hz.
Mis on Xiaomi Mi 11i Androidi versioon?
Xiaomi Mi 11i Androidi versioon on Android 11, MIUI 12.
Mis on Xiaomi Mi 11i ekraani eraldusvõime?
Xiaomi Mi 11i ekraani eraldusvõime on 1080 x 2400 pikslit.
Kas Xiaomi Mi 11i-l on juhtmevaba laadimine?
Ei, Xiaomi Mi 11i-l pole juhtmevaba laadimist.
Kas Xiaomi Mi 11i on vee- ja tolmukindel?
Ei, Xiaomi Mi 11i ei ole vee- ja tolmukindel.
Kas Xiaomi Mi 11i-l on 3.5 mm kõrvaklappide pesa?
Ei, Xiaomi Mi 11i-l pole 3.5 mm kõrvaklappide pesa.
Mis on Xiaomi Mi 11i kaamera megapikslid?
Xiaomi Mi 11i kaameral on 108 MP.
Mis on Xiaomi Mi 11i hind?
Xiaomi Mi 11i hind on 415 dollarit.
Milline MIUI versioon on Xiaomi Mi 11i viimane värskendus?
MIUI 15 on Xiaomi Mi 11i viimane MIUI versioon.
Milline Androidi versioon on Xiaomi Mi 11i viimane värskendus?
Android 14 on Xiaomi Mi 11i viimane Androidi versioon.
Kui palju uuendusi Xiaomi Mi 11i saab?
Xiaomi Mi 11i saab 3 MIUI ja 3 aastat Androidi turvavärskendusi kuni MIUI 15-ni.
Mitu aastat saab Xiaomi Mi 11i värskendusi?
Xiaomi Mi 11i saab 3-aastase turvavärskenduse alates 2022. aastast.
Kui sageli Xiaomi Mi 11i värskendusi saab?
Xiaomi Mi 11i värskendatakse iga 3 kuu tagant.
Millise Androidi versiooniga on Xiaomi Mi 11i karbist väljas?
Xiaomi Mi 11i on karbist väljas koos MIUI 12-ga, mis põhineb Android 11-l
Millal saab Xiaomi Mi 11i MIUI 13 värskenduse?
Xiaomi Mi 11i sai juba MIUI 13 värskenduse.
Millal saab Xiaomi Mi 11i Android 12 värskenduse?
Xiaomi Mi 11i sai juba Android 12 värskenduse.
Millal saab Xiaomi Mi 11i Android 13 värskenduse?
Jah, Xiaomi Mi 11i saab Android 13 värskenduse 3. aasta kolmandas kvartalis.
Millal Xiaomi Mi 11i värskenduste tugi lõpeb?
Xiaomi Mi 11i värskenduste tugi lõpeb 2025. aastal.
Xiaomi Mi 11i kasutajate ülevaated ja arvamused
Xiaomi Mi 11i videoarvustused
Xiaomi mi 11i
×

Kui kasutate seda telefoni või teil on selle telefoniga kogemusi, valige see valik.
Valige see valik, kui te pole seda telefoni kasutanud ja soovite lihtsalt kommentaari kirjutada.
Seal on 13 kommentaare selle toote kohta.