Xiaomi Redmi 7
Redmi 7 spetsifikatsioonid sobivad tavakasutajatele.
Xiaomi Redmi 7 võtmeomadused
- Veekindel vastupidav Suur aku mahutavus Kõrvaklappide pesa Infrapuna
- IPS-ekraan Enam müüki pole 1080p videosalvestus HD+ ekraan
Xiaomi Redmi 7 täielikud tehnilised andmed
Üldised andmed
LAUNCH
| Tootja | Redmi |
| Kuulutatud | |
| Koodnimi | kohapeal |
| Mudel | |
| Release Date | 2019, märts |
| Väljahind | Umbes 130 EUR |
DISPLAY
| KASUTUSALA | IPS LCD |
| Kuvasuhe ja PPI | 19:9 suhe – 269 ppi tihedus |
| Mõõt | 6.26 tolli, 97.8 cm2 (~ 81.5% ekraani ja keha suhe) |
| Värskendamise määr | 60 Hz |
| resolutsioon | 720 x 1520 pikslit |
| Maksimaalne heledus (nit) | |
| Kaitsmed | Corning Gorilla Glass 5 |
| FUNKTSIOONID |
KERE
| Värvid |
Kuu punane Eclipse must Komeet Sinine |
| Padjapüüri mõõt | 158.7 x 75.6 x 8.5 mm (6.25 x 2.98 x 0.33) |
| Kaal | 180 gr (6.35 untsi) |
| MATERJAL | Plastist |
| sertifikaat | |
| veekindel | Jah |
| Sensorid | Sõrmejälg (tagaküljel), kiirendusmõõtur, lähedus, kompass |
| 3.5mm Jack | Jah |
| NFC | Ei |
| Infrapuna | Jah |
| USB tüüp | microUSB 2.0, USB On-The-Go |
| Jahutussüsteem | |
| HDMI | |
| Kõlari helitugevus (dB) |
võrk
Sagedused
| Tehnoloogia | GSM / CDMA / HSPA / LTE |
| 2G ribad | GSM – 850/900/1800/1900 – SIM 1 ja SIM 2 |
| 3G ribad | HSDPA – 850/900/1700(AWS)/1900/2100 – ülemaailmne |
| 4G ribad | B1 (2100), B3 (1800), B4 (1700/2100 AWS 1), B5 (850), B7 (2600), B8 (900), B20 (800), B38 (TDD 2600), B40 (TDD 2300) |
| 5G ribad | |
| TD-SCDMA | TD-SCDMA 1900 MHz TD-SCDMA 2000 MHz |
| NAVIGATSIOON | Jah, A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS-ga |
| Võrgukiirus | HSPA, LTE-A |
Muu
| SIM-kaardi tüüp | Kahekordne SIM-kaart (Nano-SIM, kahekordne ooterežiim) |
| SIM-kaardi piirkonna arv | 2 |
| Wi-Fi | WiFi 802.11 b / g / n, WiFi Direct, leviala |
| Bluetooth | 4.2, A2DP, LE, aptX HD |
| Volta | Jah |
| FM-raadio | Jah |
SAR VÄÄRTUSFCC piirmäär on 1.6 W/kg, mõõdetuna 1 grammi koe mahus.
| Kere SAR (AB) | 1.251 W / kg |
| Pea SAR (AB) | 0.577 W / kg |
| Keha SAR (ABD) | 1.02 W / kg |
| Pea SAR (ABD) | 1.1 W / kg |
| M1810F6LI – SAR India: pea – 1.031 W/kg – kere: 0.573 W/kg P2i nanokate |
jõudlus
PLATFORM
| kiibistik | Qualcomm SDM632 Snapdragon 632 (14nm) |
| Protsessor | Kaheksatuumaline (4x1.8 GHz Kryo 250 Gold ja 4x1.8 GHz Kryo 250 Silver) |
| Bitti | 64Bit |
| Südamikud | 8 Core |
| Protsessi tehnoloogia | 14 nm |
| GPU | Adreno 506 |
| GPU tuumad | |
| GPU sagedus | |
| Android versioon | Android 10, MIUI 12.5 |
| Mängi Store |
MÄLU
| RAM-i maht | 2GB / 3GB / 4GB |
| RAM-tüüp | LPDDR3 |
| Säilitamine | 16GB / 32GB / 64GB |
| SD-kaardi pesa | microSD, kuni 1 TB (spetsiaalne pesa) |
TULEMUSHINNAD
Antutu skoor |
105k
• Antutu v7
|
aku
| Võimsus | 4000 mAh |
| KASUTUSALA | LiPo |
| Kiirlaadimise tehnoloogia | |
| Laadimiskiirus | 10W |
| Video taasesituse aeg | |
| Kiire laadimine | Jah |
| Traadita laadimine | |
| Pöördlaadimine |
kaamera
PÕHKAMERA Järgmised funktsioonid võivad olenevalt tarkvaravärskendusest erineda.
| Pildi resolutsioon | 4032 x 3024 pikslit, 12.19 MP |
| Video eraldusvõime ja FPS | 1080 @ 3060 |
| Optiline stabiliseerimine (OIS) | Ei |
| Elektrooniline stabilisaator (EIS) | |
| Aeglane video | Jah |
| FUNKTSIOONID | LED-välklamp, HDR, panoraam |
DxOMarki skoor
| Mobiiliskoor (tagumine) |
Mobiilne
Foto
Video
|
| Selfie skoor |
Selfie'dega
Foto
Video
|
SELFIE KAAMERA
Esimene kaamera
| resolutsioon | 8 MP |
| Andur | |
| ava | f / 2.0 |
| Piksli suurus | |
| Anduri suurus | |
| KLAAS | |
| lisatasu |
| Video eraldusvõime ja FPS | 1080p @ 30fps |
| FUNKTSIOONID | HDR |
Xiaomi Redmi 7 KKK
Kui kaua Xiaomi Redmi 7 aku kestab?
Xiaomi Redmi 7 aku mahutavus on 4000 mAh.
Kas Xiaomi Redmi 7-l on NFC?
Ei, Xiaomi Redmi 7-l pole NFC-d
Mis on Xiaomi Redmi 7 värskendussagedus?
Xiaomi Redmi 7 värskendussagedus on 60 Hz.
Mis on Xiaomi Redmi 7 Androidi versioon?
Xiaomi Redmi 7 Androidi versioon on Android 10, MIUI 12.5.
Mis on Xiaomi Redmi 7 ekraani eraldusvõime?
Xiaomi Redmi 7 ekraani eraldusvõime on 720 x 1520 pikslit.
Kas Xiaomi Redmi 7-l on juhtmevaba laadimine?
Ei, Xiaomi Redmi 7-l pole juhtmevaba laadimist.
Kas Xiaomi Redmi 7 on vee- ja tolmukindel?
Jah, Xiaomi Redmi 7 on vee- ja tolmukindel.
Kas Xiaomi Redmi 7-l on 3.5 mm kõrvaklappide pesa?
Jah, Xiaomi Redmi 7-l on 3.5 mm kõrvaklappide pesa.
Mis on Xiaomi Redmi 7 megapiksline kaamera?
Xiaomi Redmi 7 kaameral on 12 MP.
Mis on Xiaomi Redmi 7 hind?
Xiaomi Redmi 7 hind on 60 dollarit.
Xiaomi Redmi 7 kasutajate ülevaated ja arvamused
Xiaomi Redmi 7 videoarvustused
Arvustus Youtube'is
Xiaomi Redmi 7
×

Kui kasutate seda telefoni või teil on selle telefoniga kogemusi, valige see valik.
Valige see valik, kui te pole seda telefoni kasutanud ja soovite lihtsalt kommentaari kirjutada.
Seal on 9 kommentaare selle toote kohta.