Xiaomi Redmi 9A
Redmi 9A andmed on selle hinna kohta head.
Xiaomi Redmi 9A võtmete andmed
- Suur aku mahutavus Kõrvaklappide pesa Mitmed värvivalikud SD-kaardi ala saadaval
- IPS-ekraan 1080p videosalvestus HD+ ekraan Vana tarkvara versioon
Xiaomi Redmi 9A täielikud tehnilised andmed
| Tootja | Redmi |
| Kuulutatud | 2020, 30. juuni |
| Koodnimi | võilill |
| Mudel | M2006C3LG, M2006C3LC |
| Release Date | 2020, 07. juuli |
| Väljahind | Umbes 80 EUR |
DISPLAY
| KASUTUSALA | IPS LCD |
| Kuvasuhe ja PPI | 20:9 suhe – 269 ppi tihedus |
| Mõõt | 6.53 tolli, 102.9 cm2 |
| Värskendamise määr | 60 Hz |
| resolutsioon | 720 x 1600 pikslit |
| Maksimaalne heledus (nit) | |
| Kaitsmed | |
| FUNKTSIOONID |
KERE
| Värvid |
Hall Roheline Sinine |
| Padjapüüri mõõt | 164.9 • 77.1 • 9.0 mm |
| Kaal | 194 gr |
| MATERJAL | Plastist |
| sertifikaat | |
| veekindel | Ei |
| Sensorid | Sõrmejälg (taga paigaldatud), kiirendusmõõtur, güroskoop, lähedus |
| 3.5mm Jack | Jah |
| NFC | Ei |
| Infrapuna | Ei |
| USB tüüp | 2.0, Type-C 1.0 pöörduv pistik, USB On-The-Go |
| Jahutussüsteem | Ei |
| HDMI | |
| Kõlari helitugevus (dB) |
võrk
Sagedused
| Tehnoloogia | GSM / HSPA / LTE |
| 2G ribad | GSM – 850/900/1800/1900 – SIM 1 ja SIM 2 |
| 3G ribad | HSDPA – 850 / 900 / 1700 (AWS) / 1900 / 2100 |
| 4G ribad | B1 (2100), B2 (1900), B3 (1800), B4 (1700/2100 AWS 1), B5 (850), B7 (2600), B8 (900), B20 (800), B28 (700), B38 (TDD 2600), B40 (TDD 2300), B41 (TDD 2500) |
| 5G ribad | |
| TD-SCDMA | |
| NAVIGATSIOON | Jah, A-GPSiga |
| Võrgukiirus | HSPA 42.2 / 5.76 Mbps, LTE-A |
| SIM-kaardi tüüp | Kahekordne SIM-kaart (Nano-SIM, kahekordne ooterežiim) |
| SIM-kaardi piirkonna arv | 2 SIM |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 b / g / n, leviala |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| Volta | Jah |
| FM-raadio | Ei |
| Kere SAR (AB) | |
| Pea SAR (AB) | |
| Keha SAR (ABD) | |
| Pea SAR (ABD) | |
PLATFORM
| kiibistik | MediaTek Helio G25 |
| Protsessor | Kaheksatuumaline 2.0 GHz Cortex-A53 |
| Bitti | 64Bit |
| Südamikud | 8 Core Core |
| Protsessi tehnoloogia | 12 nm |
| GPU | PowerVR GE8320 |
| GPU tuumad | |
| GPU sagedus | 650 MHz |
| Android versioon | Android 11, MIUI 12.5 |
| Mängi Store |
MÄLU
| RAM-i maht | RAM 2GB |
| RAM-tüüp | |
| Säilitamine | 32GB ROM |
| SD-kaardi pesa | microSDXC (spetsiaalne pesa) |
TULEMUSHINNAD
Antutu skoor |
102.000
• Antutu v8
|
aku
| Võimsus | 5000 mAh |
| KASUTUSALA | LiPo |
| Kiirlaadimise tehnoloogia | |
| Laadimiskiirus | 10W |
| Video taasesituse aeg | |
| Kiire laadimine | |
| Traadita laadimine | Ei |
| Pöördlaadimine |
kaamera
| resolutsioon | 13 MP |
| Andur | |
| ava | f / 2.2 |
| Piksli suurus | |
| Anduri suurus | |
| Optiline suum | |
| KLAAS | |
| lisatasu |
| Pildi resolutsioon | 13 megapikslit |
| Video eraldusvõime ja FPS | 1080 @ 30 kaadrit / s |
| Optiline stabiliseerimine (OIS) | Ei |
| Elektrooniline stabilisaator (EIS) | Ei |
| Aeglane video | |
| FUNKTSIOONID | LED-välklamp, HDR, panoraam |
DxOMarki skoor
| Mobiiliskoor (tagumine) |
Mobiilne
Foto
Video
|
| Selfie skoor |
Selfie'dega
Foto
Video
|
SELFIE KAAMERA
| resolutsioon | 5 MP |
| Andur | |
| ava | |
| Piksli suurus | |
| Anduri suurus | |
| KLAAS | |
| lisatasu |
| Video eraldusvõime ja FPS | 1080p @ 30fps |
| FUNKTSIOONID | HDR |
Xiaomi Redmi 9A KKK
Kui kaua Xiaomi Redmi 9A aku kestab?
Xiaomi Redmi 9A aku mahutavus on 5000 mAh.
Kas Xiaomi Redmi 9A-l on NFC?
Ei, Xiaomi Redmi 9A-l pole NFC-d
Mis on Xiaomi Redmi 9A värskendussagedus?
Xiaomi Redmi 9A värskendussagedus on 60 Hz.
Mis on Xiaomi Redmi 9A Androidi versioon?
Xiaomi Redmi 9A Androidi versioon on Android 11, MIUI 12.5.
Mis on Xiaomi Redmi 9A ekraani eraldusvõime?
Xiaomi Redmi 9A ekraani eraldusvõime on 720 x 1600 pikslit.
Kas Xiaomi Redmi 9A-l on juhtmevaba laadimine?
Ei, Xiaomi Redmi 9A-l pole juhtmevaba laadimist.
Kas Xiaomi Redmi 9A on vee- ja tolmukindel?
Ei, Xiaomi Redmi 9A ei ole vee- ja tolmukindel.
Kas Xiaomi Redmi 9A-l on 3.5 mm kõrvaklappide pesa?
Jah, Xiaomi Redmi 9A-l on 3.5 mm kõrvaklappide pesa.
Mis on Xiaomi Redmi 9A kaamera megapikslid?
Xiaomi Redmi 9A kaameral on 13 MP.
Mis on Xiaomi Redmi 9A hind?
Xiaomi Redmi 9A hind on 87 dollarit.
Milline MIUI versioon on Xiaomi Redmi 9A viimane värskendus?
MIUI 13 on Xiaomi Redmi 9A viimane MIUI versioon.
Milline Androidi versioon on Xiaomi Redmi 9A viimane värskendus?
Android 11 on Xiaomi Redmi 9A viimane Androidi versioon.
Kui palju uuendusi Xiaomi Redmi 9A saab?
Xiaomi Redmi 9A saab 2 MIUI ja 3 aastat Androidi turvavärskendusi kuni MIUI 14-ni.
Mitu aastat saab Xiaomi Redmi 9A värskendusi?
Xiaomi Redmi 9A saab 3-aastase turvavärskenduse alates 2022. aastast.
Kui sageli Xiaomi Redmi 9A värskendusi saab?
Xiaomi Redmi 9A värskendatakse iga 3 kuu tagant.
Millise Androidi versiooniga on Xiaomi Redmi 9A karbist väljas?
Xiaomi Redmi 9A on karbist väljas koos MIUI 12-ga, mis põhineb Android 10-l.
Millal saab Xiaomi Redmi 9A MIUI 13 värskenduse?
Xiaomi Redmi 9A saab MIUI 13 värskenduse 3. aasta kolmandas kvartalis.
Millal saab Xiaomi Redmi 9A Android 12 värskenduse?
Xiaomi Redmi 9A ei saa Android 12 värskendust.
Millal saab Xiaomi Redmi 9A Android 13 värskenduse?
Ei, Xiaomi Redmi 9A ei saa Android 13 värskendust.
Millal Xiaomi Redmi 9A värskenduse tugi lõpeb?
Xiaomi Redmi 9A värskenduse tugi lõpeb 2023. aastal.
Xiaomi Redmi 9A kasutajate ülevaated ja arvamused
Xiaomi Redmi 9A videoarvustused
Xiaomi Redmi 9A
×

Kui kasutate seda telefoni või teil on selle telefoniga kogemusi, valige see valik.
Valige see valik, kui te pole seda telefoni kasutanud ja soovite lihtsalt kommentaari kirjutada.
Seal on 72 kommentaare selle toote kohta.