Redmire Xiaomi Märkus Pro 8
Redmi Note 8 Pro tehnilised andmed olid 2019. aastal suurepärased.
Xiaomi Redmi Note 8 Pro võtmete andmed
- Kiire laadimine Suur RAM-i maht Suur aku mahutavus Kõrvaklappide pesa
- IPS-ekraan 1080p videosalvestus Vana tarkvara versioon 5G tugi puudub
Xiaomi Redmi Note 8 Pro täielikud tehnilised andmed
Üldised andmed
LAUNCH
| Tootja | Redmi |
| Kuulutatud | August 29, 2019 |
| Koodnimi | begoonia |
| Mudel | |
| Release Date | Septembris 2019 |
| Väljahind | Umbes 180 EUR |
DISPLAY
| KASUTUSALA | IPS LCD |
| Kuvasuhe ja PPI | 19.5:9 suhe – 395 ppi tihedus |
| Mõõt | 6.53 tolli, 104.7 cm2 (~ 84.9% ekraani ja keha suhe) |
| Värskendamise määr | 60 Hz |
| resolutsioon | 1080 x 2340 pikslit |
| Maksimaalne heledus (nit) | |
| Kaitsmed | Corning Gorilla Glass 5 |
| FUNKTSIOONID |
KERE
| Värvid |
Must Red Sinine Valge |
| Padjapüüri mõõt | 161.3 • 76.4 • 8.8 mm (6.35 • 3.01 • 0.35 tolli) |
| Kaal | 199 gr (7.02 untsi) |
| MATERJAL | Esi/tagumine = klaas (Gorilla Glass 5) |
| sertifikaat | |
| veekindel | Ei |
| Sensorid | Sõrmejälg (taga paigaldatud), kiirendusmõõtur, güroskoop, lähedus, kompass |
| 3.5mm Jack | Jah |
| NFC | Jah |
| Infrapuna | Jah |
| USB tüüp | 2.0, tüüp C 1.0 pööratav pistik |
| Jahutussüsteem | Jah |
| HDMI | |
| Kõlari helitugevus (dB) |
võrk
Sagedused
| Tehnoloogia | GSM / HSPA / LTE |
| 2G ribad | GSM – 850/900/1800/1900 – SIM 1 ja SIM 2 |
| 3G ribad | HSDPA – 850/900/1900/2100 |
| 4G ribad | B1 (2100), B3 (1800), B5 (850), B8 (900), B34 (TDD 2100), B38 (TDD 2600), B39 (TDD 1900), B40 (TDD 2300), B41 (TDD 2500) |
| 5G ribad | |
| TD-SCDMA | |
| NAVIGATSIOON | Jah, A-GPS, GLONASS, BDS-ga |
| Võrgukiirus | HSPA 42.2 / 5.76 Mbps, LTE-A |
Muu
| SIM-kaardi tüüp | Hübriidne kahekordne SIM (Nano-SIM, kahekordne ooterežiim) |
| SIM-kaardi piirkonna arv | 2 |
| Wi-Fi | WiFi 802.11 a / b / g / n / ac, kahe sagedusalaga, Wi-Fi Direct, leviala |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| Volta | Jah |
| FM-raadio | Jah |
SAR VÄÄRTUSFCC piirmäär on 1.6 W/kg, mõõdetuna 1 grammi koe mahus.
| Kere SAR (AB) | |
| Pea SAR (AB) | |
| Keha SAR (ABD) | |
| Pea SAR (ABD) | |
jõudlus
PLATFORM
| kiibistik | Mediatek Helio G90T |
| Protsessor | Kaheksatuumaline (2x Cortex-A76 ja 6x Cortex-A55) |
| Bitti | 64 bitti |
| Südamikud | 8 Core Core |
| Protsessi tehnoloogia | 12nm |
| GPU | Mali-G76MC4 |
| GPU tuumad | |
| GPU sagedus | |
| Android versioon | Android 11, MIUI 12.5 |
| Mängi Store |
MÄLU
| RAM-i maht | 64 / 128GB |
| RAM-tüüp | |
| Säilitamine | RAM 6GB |
| SD-kaardi pesa | microSD, kuni 256 GB (kasutab jagatud SIM-pesa) |
TULEMUSHINNAD
Antutu skoor |
282k
• Antutu v8
|
aku
| Võimsus | 4500 mAh |
| KASUTUSALA | LiPo |
| Kiirlaadimise tehnoloogia | 18 W kiirlaadimine |
| Laadimiskiirus | 18W |
| Video taasesituse aeg | |
| Kiire laadimine | Jah |
| Traadita laadimine | Ei |
| Pöördlaadimine |
kaamera
PÕHKAMERA Järgmised funktsioonid võivad olenevalt tarkvaravärskendusest erineda.
Esimene kaamera
| resolutsioon | |
| Andur | Samsung Bright GW1 |
| ava | f / 1.8 |
| Piksli suurus | |
| Anduri suurus | |
| Optiline suum | |
| KLAAS | |
| lisatasu |
| Pildi resolutsioon | 64 megapikslit |
| Video eraldusvõime ja FPS | 2160@30, 1080@30/60/120fps |
| Optiline stabiliseerimine (OIS) | Ei |
| Elektrooniline stabilisaator (EIS) | Jah |
| Aeglane video | Jah, 960 kaadrit sekundis |
| FUNKTSIOONID | Kahe LED-välklamp, HDR, panoraam |
DxOMarki skoor
| Mobiiliskoor (tagumine) |
84
Mobiilne
87
Foto
78
Video
|
| Selfie skoor |
Selfie'dega
Foto
Video
|
SELFIE KAAMERA
Esimene kaamera
| resolutsioon | 20 MP |
| Andur | |
| ava | f / 2.2 |
| Piksli suurus | |
| Anduri suurus | |
| KLAAS | |
| lisatasu |
| Video eraldusvõime ja FPS | 1080p @ 30fps |
| FUNKTSIOONID | HDR |
Xiaomi Redmi Note 8 Pro KKK
Kui kaua Xiaomi Redmi Note 8 Pro aku kestab?
Xiaomi Redmi Note 8 Pro aku mahutavus on 4500 mAh.
Kas Xiaomi Redmi Note 8 Pro-l on NFC?
Jah, Xiaomi Redmi Note 8 Pro-l on NFC
Mis on Xiaomi Redmi Note 8 Pro värskendussagedus?
Xiaomi Redmi Note 8 Pro värskendussagedus on 60 Hz.
Mis on Xiaomi Redmi Note 8 Pro Androidi versioon?
Xiaomi Redmi Note 8 Pro Androidi versioon on Android 11, MIUI 12.5.
Mis on Xiaomi Redmi Note 8 Pro ekraani eraldusvõime?
Xiaomi Redmi Note 8 Pro ekraani eraldusvõime on 1080 x 2340 pikslit.
Kas Xiaomi Redmi Note 8 Pro-l on juhtmevaba laadimine?
Ei, Xiaomi Redmi Note 8 Pro-l pole juhtmevaba laadimist.
Kas Xiaomi Redmi Note 8 Pro on vee- ja tolmukindel?
Ei, Xiaomi Redmi Note 8 Pro ei ole vee- ja tolmukindel.
Kas Xiaomi Redmi Note 8 Pro-l on 3.5 mm kõrvaklappide pesa?
Jah, Xiaomi Redmi Note 8 Pro-l on 3.5 mm kõrvaklappide pesa.
Mis on Xiaomi Redmi Note 8 Pro kaamera megapikslid?
Xiaomi Redmi Note 8 Pro kaameral on 64 MP.
Mis on Xiaomi Redmi Note 8 Pro kaamerasensor?
Xiaomi Redmi Note 8 Pro-l on Samsung Bright GW1 kaamerasensor.
Mis on Xiaomi Redmi Note 8 Pro hind?
Xiaomi Redmi Note 8 Pro hind on 220 dollarit.
Xiaomi Redmi Note 8 Pro kasutajate ülevaated ja arvamused
Xiaomi Redmi Note 8 Pro videoarvustused
Arvustus Youtube'is
Redmire Xiaomi Märkus Pro 8
×

Kui kasutate seda telefoni või teil on selle telefoniga kogemusi, valige see valik.
Valige see valik, kui te pole seda telefoni kasutanud ja soovite lihtsalt kommentaari kirjutada.
Seal on 119 kommentaare selle toote kohta.