Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G
Redmi Note 9 Pro 5G spetsifikatsioonid pakuvad kvaliteetset Qualcommi protsessorit kuni keskmise segmendini.
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G võtmete andmed
- Kõrge värskendussagedus Veekindel vastupidav Kiire laadimine Suur RAM-i maht
- IPS-ekraan OIS-i pole
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G täielikud tehnilised andmed
| Tootja | Redmi |
| Kuulutatud | 2020, 26. november |
| Koodnimi | gauguin |
| Mudel | M2007J17C |
| Release Date | 2020, 01. detsember |
| Väljahind | Umbes 200 EUR |
DISPLAY
| KASUTUSALA | IPS LCD |
| Kuvasuhe ja PPI | 20:9 suhe – 395 ppi tihedus |
| Mõõt | 6.67 tolli, 107.4 cm2 (~ 84.6% ekraani ja keha suhe) |
| Värskendamise määr | 120 Hz |
| resolutsioon | 1080 x 2400 pikslit |
| Maksimaalne heledus (nit) | |
| Kaitsmed | Corning Gorilla Glass 5 |
| FUNKTSIOONID |
KERE
| Värvid |
Hall Sinine Punane/Piparmünt |
| Padjapüüri mõõt | 165.4 • 76.8 • 9 mm (6.51 • 3.02 • 0.35 tolli) |
| Kaal | 215 gr (7.58 untsi) |
| MATERJAL | Klaasist esiosa (Gorilla Glass 5), klaasist tagakülg (Gorilla Glass 5) |
| sertifikaat | IP53 |
| veekindel | Jah |
| Sensorid | Sõrmejälg (küljele paigaldatud), kiirendusmõõtur, güroskoop, lähedus, kompass |
| 3.5mm Jack | Jah |
| NFC | Jah |
| Infrapuna | Jah |
| USB tüüp | USB tüüp C 2.0 |
| Jahutussüsteem | Jah |
| HDMI | |
| Kõlari helitugevus (dB) |
võrk
Sagedused
| Tehnoloogia | GSM/CDMA/HSPA/EVDO/LTE/5G |
| 2G ribad | GSM – 850/900/1800/1900 – SIM 1 ja SIM 2 |
| 3G ribad | HSDPA – 850/900/1900/2100 |
| 4G ribad | 1, 3, 5, 7, 8, 34, 38, 39, 40, 41 |
| 5G ribad | 1, 3, 41, 78, 79 SA/NSA/Sub6 |
| TD-SCDMA | |
| NAVIGATSIOON | Jah, kaheribalise A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO, QZSS, GNSS-iga |
| Võrgukiirus | HSPA 42.2 / 5.76 Mbps, LTE-A, 5G |
| SIM-kaardi tüüp | Hübriidne kahekordne SIM (Nano-SIM, kahekordne ooterežiim) |
| SIM-kaardi piirkonna arv | 2 SIM |
| Wi-Fi | WiFi 802.11 a / b / g / n / ac, kahe sagedusalaga, Wi-Fi Direct, leviala |
| Bluetooth | 5.1, A2DP, LE |
| Volta | Jah |
| FM-raadio | Jah |
| Kere SAR (AB) | |
| Pea SAR (AB) | |
| Keha SAR (ABD) | |
| Pea SAR (ABD) | |
PLATFORM
| kiibistik | Qualcomm Snapdragon 750G 5G (SM7225) |
| Protsessor | Kaheksatuumaline (2x2.2 GHz Kryo 570 ja 6x1.8 GHz Kryo 570) |
| Bitti | |
| Südamikud | 8 Core Core |
| Protsessi tehnoloogia | 8 nm |
| GPU | Adreno 619 |
| GPU tuumad | |
| GPU sagedus | |
| Android versioon | Android 12, MIUI 13 |
| Mängi Store |
MÄLU
| RAM-i maht | 6 GB / 8 GB RAM |
| RAM-tüüp | |
| Säilitamine | 128 GB / 256 GB ROM |
| SD-kaardi pesa | microSDXC (kasutab jagatud SIM-kaardi pesa) |
TULEMUSHINNAD
Antutu skoor |
351.000
• Antutu v8
|
aku
| Võimsus | 4820 mAh |
| KASUTUSALA | LiPo |
| Kiirlaadimise tehnoloogia | |
| Laadimiskiirus | 33W |
| Video taasesituse aeg | |
| Kiire laadimine | 33W |
| Traadita laadimine | Ei |
| Pöördlaadimine |
kaamera
| resolutsioon | 108 MP |
| Andur | Samsung S5KHM2 |
| ava | f / 1.8 |
| Piksli suurus | 0.7µm |
| Anduri suurus | 1 / 1.52 " |
| Optiline suum | |
| KLAAS | 26mm (lai) |
| lisatasu | PDAF |
| resolutsioon | 8 MP |
| Andur | Omnivision OV8856 |
| ava | f / 2.2 |
| Piksli suurus | 1.12µm |
| Anduri suurus | 1 / 4.0 " |
| Optiline suum | |
| KLAAS | 118? (ülilai) |
| lisatasu |
| resolutsioon | 2 MP |
| Andur | Omnivision OV02B10 |
| ava | f / 2.4 |
| Piksli suurus | |
| Anduri suurus | |
| Optiline suum | |
| KLAAS | Makro |
| lisatasu |
| resolutsioon | 2 MP |
| Andur | Hynix HI-259 |
| ava | f / 2.4 |
| Piksli suurus | |
| Anduri suurus | |
| Optiline suum | |
| KLAAS | Sügavus |
| lisatasu |
| Pildi resolutsioon | 108 megapikslit |
| Video eraldusvõime ja FPS | 4K@30fps, 1080p@30/60fps |
| Optiline stabiliseerimine (OIS) | Ei |
| Elektrooniline stabilisaator (EIS) | Jah |
| Aeglane video | Jah |
| FUNKTSIOONID | Kahe LED-iga kahetooniline välklamp, HDR, panoraam |
DxOMarki skoor
| Mobiiliskoor (tagumine) |
Mobiilne
Foto
Video
|
| Selfie skoor |
Selfie'dega
Foto
Video
|
SELFIE KAAMERA
| resolutsioon | 16 MP |
| Andur | Omnivision OV16A1Q |
| ava | f / 2.45 |
| Piksli suurus | 1.60 μm |
| Anduri suurus | |
| KLAAS | |
| lisatasu |
| Video eraldusvõime ja FPS | 1080p @ 30 kaadrit sekundis, güro-EIS |
| FUNKTSIOONID | HDR, panoraam |
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G KKK
Kui kaua Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G aku kestab?
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G aku mahutavus on 4820 mAh.
Kas Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G-l on NFC?
Jah, Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G-l on NFC
Mis on Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G värskendussagedus?
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G värskendussagedus on 120 Hz.
Mis on Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G Androidi versioon?
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G Androidi versioon on Android 12, MIUI 13.
Mis on Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G ekraani eraldusvõime?
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G ekraani eraldusvõime on 1080 x 2400 pikslit.
Kas Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G-l on juhtmevaba laadimine?
Ei, Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G-l pole juhtmevaba laadimist.
Kas Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G on vee- ja tolmukindel?
Jah, Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G on vee- ja tolmukindel.
Kas Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G-l on 3.5 mm kõrvaklappide pesa?
Jah, Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G-l on 3.5 mm kõrvaklappide pesa.
Mis on Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G kaamera megapikslid?
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G kaameral on 108MP kaamera.
Mis on Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G kaamerasensor?
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G-l on Samsungi S5KHM2 kaamerasensor.
Mis on Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G hind?
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G hind on 290 dollarit.
Milline MIUI versioon on Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G viimane värskendus?
MIUI 14 on Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G viimane MIUI versioon.
Milline Androidi versioon on Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G viimane värskendus?
Android 12 on Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G viimane Androidi versioon.
Kui palju uuendusi Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G saab?
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G saab 3 MIUI ja 3 aastat Androidi turvavärskendusi kuni MIUI 14-ni.
Mitu aastat saab Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G värskendusi?
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G saab 3-aastase turvavärskenduse alates 2022. aastast.
Kui sageli Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G värskendusi saab?
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G värskendatakse iga 3 kuu tagant.
Millise Androidi versiooniga on Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G karbist väljas?
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G on karbist väljas koos Android 12-l põhineva MIUI 10-ga
Millal saab Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G MIUI 13 värskenduse?
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G sai juba MIUI 13 värskenduse.
Millal saab Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G Android 12 värskenduse?
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G sai juba Android 12 värskenduse.
Millal saab Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G Android 13 värskenduse?
Ei, Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G ei saa Android 13 värskendust.
Millal Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G värskenduste tugi lõpeb?
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G värskenduse tugi lõpeb 2024. aastal.
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G kasutajate ülevaated ja arvamused
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G videoarvustused
Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G
×


Kui kasutate seda telefoni või teil on selle telefoniga kogemusi, valige see valik.
Valige see valik, kui te pole seda telefoni kasutanud ja soovite lihtsalt kommentaari kirjutada.
Seal on 10 kommentaare selle toote kohta.