Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A)
Redmi Note 5A ja Redmi Y1 on sama nutitelefon.
Xiaomi Redmi Y1 (märkus 5A) võtmete andmed
- Kõrvaklappide pesa Mitmed värvivalikud SD-kaardi ala saadaval
- IPS-ekraan Enam müüki pole 1080p videosalvestus HD+ ekraan
Xiaomi Redmi Y1 (märkus 5A) täielikud tehnilised andmed
Üldised andmed
LAUNCH
| Tootja | Redmi |
| Kuulutatud | |
| Koodnimi | UGG |
| Mudel | |
| Release Date | 2017, November |
| Väljahind | Umbes 140 EUR |
DISPLAY
| KASUTUSALA | IPS LCD |
| Kuvasuhe ja PPI | 16:9 suhe – 267 ppi tihedus |
| Mõõt | 5.5 tolli, 83.4 cm2 (~ 71.5% ekraani ja keha suhe) |
| Värskendamise määr | 60 Hz |
| resolutsioon | 720 x 1280 pikslit |
| Maksimaalne heledus (nit) | |
| Kaitsmed | Corning Gorilla Glass 3 |
| FUNKTSIOONID |
KERE
| Värvid |
Kuldne Dark Grey Silver Rose Gold |
| Padjapüüri mõõt | 153 x 76.2 x 7.7 mm (6.02 x 3.00 x 0.30) |
| Kaal | 153 gr (5.40 untsi) |
| MATERJAL | Alumiiniumist raam, plastikust tagakülg |
| sertifikaat | |
| veekindel | |
| Sensorid | Sõrmejälg (taga paigaldatud), kiirendusmõõtur, güroskoop, lähedus, kompass |
| 3.5mm Jack | Jah |
| NFC | Ei |
| Infrapuna | |
| USB tüüp | microUSB 2.0 |
| Jahutussüsteem | |
| HDMI | |
| Kõlari helitugevus (dB) |
võrk
Sagedused
| Tehnoloogia | GSM / HSPA / LTE |
| 2G ribad | GSM – 850/900/1800/1900 – SIM 1 ja SIM 2 |
| 3G ribad | HSDPA – 850/900/1900/2100 |
| 4G ribad | LTE sagedus – 1 (2100), 3 (1800), 4 (1700/2100), 5 (850), 7 (2600), 8 (900), 20 (800), 38 (2600), 40 (2300) |
| 5G ribad | |
| TD-SCDMA | |
| NAVIGATSIOON | Jah, A-GPS, GLONASS, BDS-ga |
| Võrgukiirus | HSPA, LTE |
Muu
| SIM-kaardi tüüp | Kahekordne SIM-kaart (Nano-SIM, kahekordne ooterežiim) |
| SIM-kaardi piirkonna arv | 2 |
| Wi-Fi | WiFi 802.11 b / g / n, Wi-Fi Direct, leviala |
| Bluetooth | 4.2, A2DP, LE |
| Volta | |
| FM-raadio | Jah |
SAR VÄÄRTUSFCC piirmäär on 1.6 W/kg, mõõdetuna 1 grammi koe mahus.
| Kere SAR (AB) | |
| Pea SAR (AB) | |
| Keha SAR (ABD) | |
| Pea SAR (ABD) | |
jõudlus
PLATFORM
| kiibistik | Qualcomm MSM8940 Snapdragon 435 (28nm) |
| Protsessor | Kaheksatuumaline 1.4 GHz Cortex-A53 |
| Bitti | |
| Südamikud | |
| Protsessi tehnoloogia | |
| GPU | Adreno 505 |
| GPU tuumad | |
| GPU sagedus | |
| Android versioon | Android 7.1.2 (Nougat); MIUI 10 |
| Mängi Store |
MÄLU
| RAM-i maht | 4 GB RAM / 32 GB |
| RAM-tüüp | |
| Säilitamine | 64 GB |
| SD-kaardi pesa | microSD, kuni 256 GB (spetsiaalne pesa) |
TULEMUSHINNAD
Antutu skoor |
• Antutu
|
aku
| Võimsus | 3080 mAh |
| KASUTUSALA | Li-Ion |
| Kiirlaadimise tehnoloogia | |
| Laadimiskiirus | 10W |
| Video taasesituse aeg | |
| Kiire laadimine | |
| Traadita laadimine | |
| Pöördlaadimine |
kaamera
PÕHKAMERA Järgmised funktsioonid võivad olenevalt tarkvaravärskendusest erineda.
| Pildi resolutsioon | 13 megapikslit |
| Video eraldusvõime ja FPS | 1080 @ 30 |
| Optiline stabiliseerimine (OIS) | Ei |
| Elektrooniline stabilisaator (EIS) | |
| Aeglane video | |
| FUNKTSIOONID | LED-välklamp, HDR, panoraam |
DxOMarki skoor
| Mobiiliskoor (tagumine) |
Mobiilne
Foto
Video
|
| Selfie skoor |
Selfie'dega
Foto
Video
|
SELFIE KAAMERA
Esimene kaamera
| resolutsioon | 16 MP |
| Andur | |
| ava | f / 2.0 |
| Piksli suurus | |
| Anduri suurus | |
| KLAAS | |
| lisatasu |
| Video eraldusvõime ja FPS | 1080p @ 30fps |
| FUNKTSIOONID |
Xiaomi Redmi Y1 (märkus 5A) KKK
Kui kaua Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A) aku kestab?
Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A) aku mahutavus on 3080 mAh.
Kas Xiaomi Redmi Y1-l (Note 5A) on NFC?
Ei, Xiaomi Redmi Y1 (märkus 5A) ei sisalda NFC-d
Mis on Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A) värskendussagedus?
Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A) värskendussagedus on 60 Hz.
Mis on Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A) Androidi versioon?
Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A) Androidi versioon on Android 7.1.2 (Nougat); MIUI 10.
Mis on Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A) ekraani eraldusvõime?
Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A) ekraani eraldusvõime on 720 x 1280 pikslit.
Kas Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A) on juhtmevaba laadimisega?
Ei, Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A) ei sisalda juhtmevaba laadimist.
Kas Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A) on vee- ja tolmukindel?
Ei, Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A) ei ole vee- ja tolmukindel.
Kas Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A) on varustatud 3.5 mm kõrvaklappide pesaga?
Jah, Xiaomi Redmi Y1-l (Note 5A) on 3.5 mm kõrvaklappide pesa.
Mis on Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A) kaamera megapikslid?
Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A) kaameral on 13 MP.
Mis on Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A) hind?
Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A) hind on 45 dollarit.
Xiaomi Redmi Y1 (märkus 5A) kasutajate ülevaated ja arvamused
Xiaomi Redmi Y1 (märkus 5A) videoarvustused
Arvustus Youtube'is
Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A)
×
Kui kasutate seda telefoni või teil on selle telefoniga kogemusi, valige see valik.
Valige see valik, kui te pole seda telefoni kasutanud ja soovite lihtsalt kommentaari kirjutada.
Seal on 2 kommentaare selle toote kohta.