Xiaomi Redmi
Xiaomi Redmi 5 on kvaliteetne metallkorpusega nutitelefon madala hinnaga.
Xiaomi Redmi võtmete andmed
- Kõrvaklappide pesa Mitmed värvivalikud SD-kaardi ala saadaval
- IPS-ekraan Enam müüki pole 1080p videosalvestus Madal aku maht
Xiaomi Redmi täielikud tehnilised andmed
Üldised andmed
LAUNCH
| Tootja | Redmi |
| Kuulutatud | |
| Koodnimi | HM2013023 |
| Mudel | 2013023 |
| Release Date | Välja antud 2013, augustis |
| Väljahind | Umbes 100 EUR |
DISPLAY
| KASUTUSALA | IPS LCD |
| Kuvasuhe ja PPI | 16:9 suhe – 312 ppi tihedus |
| Mõõt | 4.7 tolli, 60.9 cm2 (~ 64.4% ekraani ja keha suhe) |
| Värskendamise määr | 60 Hz |
| resolutsioon | 720 x 1280 pikslit |
| Maksimaalne heledus (nit) | |
| Kaitsmed | Corning Gorilla Glass 2 |
| FUNKTSIOONID |
KERE
| Värvid |
Must Hiina punane Roheline Kollased paneelid |
| Padjapüüri mõõt | 137 x 69 x 9.9 mm (5.39 x 2.72 x 0.39) |
| Kaal | 158 gr (5.57 untsi) |
| MATERJAL | |
| sertifikaat | |
| veekindel | |
| Sensorid | Kiirendusmõõtur, güroskoop, lähedus, kompass |
| 3.5mm Jack | Jah |
| NFC | Ei |
| Infrapuna | |
| USB tüüp | microUSB 2.0, USB-host |
| Jahutussüsteem | |
| HDMI | |
| Kõlari helitugevus (dB) |
võrk
Sagedused
| Tehnoloogia | GSM/HSPA |
| 2G ribad | GSM – 900/1800/1900 |
| 3G ribad | HSDPA – 900/2100 |
| 4G ribad | |
| 5G ribad | |
| TD-SCDMA | |
| NAVIGATSIOON | Jah, A-GPSiga |
| Võrgukiirus | HSPA |
Muu
| SIM-kaardi tüüp | dual SIM |
| SIM-kaardi piirkonna arv | 2 |
| Wi-Fi | WiFi 802.11 b / g / n, Wi-Fi Direct, leviala |
| Bluetooth | 4.0, A2DP, LE |
| Volta | |
| FM-raadio | Jah |
SAR VÄÄRTUSFCC piirmäär on 1.6 W/kg, mõõdetuna 1 grammi koe mahus.
| Kere SAR (AB) | |
| Pea SAR (AB) | |
| Keha SAR (ABD) | |
| Pea SAR (ABD) | |
jõudlus
PLATFORM
| kiibistik | Mediatek MT6589T (28 nm) |
| Protsessor | 1.5 GHz Quad-core Cortex-A7 |
| Bitti | |
| Südamikud | |
| Protsessi tehnoloogia | |
| GPU | PowerVR SGX544MP2 |
| GPU tuumad | |
| GPU sagedus | |
| Android versioon | Android 4.2 (Jelly Bean) |
| Mängi Store |
MÄLU
| RAM-i maht | 1 GB RAM |
| RAM-tüüp | |
| Säilitamine | 4 GB |
| SD-kaardi pesa | microSD, kuni 32 GB (spetsiaalne pesa) |
TULEMUSHINNAD
Antutu skoor |
• Antutu
|
aku
| Võimsus | 2000 mAh |
| KASUTUSALA | LiPo |
| Kiirlaadimise tehnoloogia | |
| Laadimiskiirus | 5W |
| Video taasesituse aeg | |
| Kiire laadimine | |
| Traadita laadimine | |
| Pöördlaadimine |
kaamera
PÕHKAMERA Järgmised funktsioonid võivad olenevalt tarkvaravärskendusest erineda.
| Pildi resolutsioon | 8 megapikslit |
| Video eraldusvõime ja FPS | 1080 @ 30 |
| Optiline stabiliseerimine (OIS) | Ei |
| Elektrooniline stabilisaator (EIS) | |
| Aeglane video | |
| FUNKTSIOONID | Kahe LED-välklamp, HDR |
DxOMarki skoor
| Mobiiliskoor (tagumine) |
Mobiilne
Foto
Video
|
| Selfie skoor |
Selfie'dega
Foto
Video
|
SELFIE KAAMERA
Esimene kaamera
| resolutsioon | 1.3 MP |
| Andur | |
| ava | |
| Piksli suurus | |
| Anduri suurus | |
| KLAAS | |
| lisatasu |
| Video eraldusvõime ja FPS | 720p @ 30fps |
| FUNKTSIOONID |
Xiaomi Redmi KKK
Kui kaua Xiaomi Redmi aku kestab?
Xiaomi Redmi aku mahutavus on 2000 mAh.
Kas Xiaomi Redmil on NFC?
Ei, Xiaomi Redmil pole NFC-d
Mis on Xiaomi Redmi värskendussagedus?
Xiaomi Redmi värskendussagedus on 60 Hz.
Mis on Xiaomi Redmi Androidi versioon?
Xiaomi Redmi Androidi versioon on Android 4.2 (Jelly Bean).
Mis on Xiaomi Redmi ekraani eraldusvõime?
Xiaomi Redmi ekraani eraldusvõime on 720 x 1280 pikslit.
Kas Xiaomi Redmil on juhtmevaba laadimine?
Ei, Xiaomi Redmil pole juhtmevaba laadimist.
Kas Xiaomi Redmi on vee- ja tolmukindel?
Ei, Xiaomi Redmi ei ole vee- ja tolmukindel.
Kas Xiaomi Redmi on varustatud 3.5 mm kõrvaklappide pesaga?
Jah, Xiaomi Redmil on 3.5 mm kõrvaklappide pesa.
Mis on Xiaomi Redmi kaamera megapikslid?
Xiaomi Redmi kaameral on 8 MP.
Mis on Xiaomi Redmi hind?
Xiaomi Redmi hind on 15 dollarit.
Xiaomi Redmi kasutajate ülevaated ja arvamused
Xiaomi Redmi video ülevaated
Arvustus Youtube'is
Xiaomi Redmi
×
Kui kasutate seda telefoni või teil on selle telefoniga kogemusi, valige see valik.
Valige see valik, kui te pole seda telefoni kasutanud ja soovite lihtsalt kommentaari kirjutada.
Seal on 0 kommentaare selle toote kohta.