Black Shark 5 Pro
Black Shark 5 pro errendimendu goreneko joko telefonoa da.
Black Shark 5 Pro gakoen zehaztapenak
- Goi-freskatze Hiperkarga RAM gaitasun handia Bateriaren edukiera handia
- Ez dago SD txartelaren zirrikiturik Aurikularik ez OIS ez
Black Shark 5 Pro laburpena
Black Shark 5 Pro 2022ko martxoan kaleratutako goi-mailako joko-telefonoa da. Black Shark telefonorik indartsuena da, Snapdragon 8 Gen 1 chipset batekin, 16 GB RAM eta 4,650 mAh bateriarekin. Black Shark 5 Pro-k 144 Hz-ko freskatze-abiadurako pantaila ere badu, merkatuko telefono-pantailarik leunenetako bat bihurtuz. Aukera bikaina da ahalik eta errendimendu onena bilatzen ari diren jokalarientzat. Alde txar bakarra nahiko garestia dela da.
Black Shark 5 Pro pantaila
Black Shark 5 Pro Display merkatuan dagoen smartphone pantaila ezagunenetako bat da. 2160x1080 pixeleko bereizmena eta 18:9ko aspektu-erlazioa eskaintzen du. Black Shark 5 Pro pantailak ere 500 nits-eko distira maila ikusgarria du. Horrek eguzki-argia zuzenean erabiltzeko aproposa da. Black Shark 5 Pro Display eskuragarri dagoen kolorerik zehatzenetako bat da, % 96ko DCI-P3 kolore-gama duena. Horrek esan nahi du zure gogoko filmak, telesaioak eta jokoak benetako koloretan goza ditzakezula. Black Shark 5 Pro pantailak ere HDR10+ ziurtagiria du, eta, beraz, gogoko dituzun streaming zerbitzuetatik HDR edukia gozatu ahal izango duzu. Zure Black Shark-erako pantaila paregabe baten bila bazabiltza
Black Shark 5 Pro Performance
Zure bizimodu aktiboarekin jarraitu ahal izango duen telefono baten bila zabiltza, eta Black Shark 5 Pro Performance behar duzun gailua besterik ez da. Prozesadore indartsuarekin eta RAM askorekin, aplikazio eta joko zorrotzenak ere kudea ditzake. Gainera, Black Shark 5 Pro Performance-ek bateria handi bat du, egun osoan iraungo zaituena. Eta bultzada gehigarri bat behar baduzu, Black Shark 5 Pro Performance-en "TurboCharge" funtzioak potentzia azkar bat emango dizu. Beraz, zure joko gogokoena jokatzen ari bazara edo zure saio gogokoena transmititzen ari bazara, Black Shark 5 Pro Performance-ek entretenitu egingo zaitu.
Black Shark 5 Pro bateria
Black Shark 5 Pro bateria produktu bikaina da bateria fidagarria eta iraupen luzea bilatzen ari direnentzat. Bateria honek 4650mAh-ko edukiera du, eta hori nahikoa da orduetan erabiltzeko. Black Shark 5 Pro-k karga azkarra ere onartzen du, beraz, telefonoa lehenbailehen erabil dezakezu. Horrez gain, Black Shark 5 Pro bateria Black Shark telefono gehienekin ere bateragarria da, eta aukera bikaina da Black Shark gailu anitz dituztenentzat.
Black Shark 5 Pro Zehaztapen osoa
| Marka | Marrazo beltza |
| iragarri | |
| kodea name | abertzale |
| Modelo zenbakia | MARrazoa PAR-A0 |
| Askatu data | 2022, martxoak 30 |
| Out Prezioa | 600 euro inguru |
Erakutsi
| Mota | OLED |
| Aspektu-erlazioa eta PPI | 20:9 erlazioa - 395 ppi dentsitatea |
| Tamaina | 6.67 hazbeteko, 107.4 cm2 (~% 85.7 pantaila-gorputz erlazioa) |
| Freskatzeko maiztasuna | 144 Hz |
| Ebazpena | 1080 2400 pixel x |
| Distira maximoa (nit) | |
| Babes | |
| Ezaugarriak | Beti pantailan |
BODY
| Colors |
Black White |
| Neurriak | 163.9 • 76.5 • 9.5 mm (6.45 • 3.01 • 0.37 in) |
| Pisua | 220 gr (7.76 oz) |
| Material | |
| Ziurtagiria | |
| Ura Erresistenteak | |
| Sentsoreak | Hatz-marka (alboetan muntatuta), azelerometroa, girometroa, hurbiltasuna, iparrorratza, barometroa |
| 3.5mm Jack | Ez |
| NFC | Bai |
| Infragorria | |
| USB Mota | USB mota C-2.0 |
| Hozte Sistema | |
| HDMI | |
| Bozgorailuaren ozentasuna (dB) |
Sarea
Maiztasunak
| Teknologia | GSM/CDMA/HSPA/EVDO/LTE/5G |
| 2G Taldeak | GSM - 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 eta SIM 2 |
| 3G Taldeak | HSDPA - 800 / 850 / 900 / 1700 (AWS) / 1900 / 2100 |
| 4G Taldeak | 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 17, 18, 19, 26, 28, 34, 38, 39, 40, 41 |
| 5G Taldeak | 1, 3, 8, 28, 41, 77, 78, 79 SA/NSA |
| TD-SCDMA | |
| Nabigazioa | Bai, A-GPS, GLONASS, GALILEO, QZSS, BDS-ekin |
| Sarearen abiadura | HSPA 42.2/5.76 Mbps, LTE-A; 5G |
| SIM txartela mota | Dual SIM (Nano-SIM, stand-by bikoitza) |
| SIM eremuaren kopurua | 2 SIM |
| Wi-fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, banda bikoitza, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 5.2, A2DP, LE, aptX HD, aptX Adaptive |
| VoLTE | Bai |
| FM irratia | Ez |
| Gorputzaren SAR (AB) | |
| Buruko SAR (AB) | |
| Gorputzaren SAR (ABD) | |
| Buruko SAR (ABD) | |
PLATAFORMA
| Chipset | Qualcomm SM8450 Snapdragon 8 Gen 1 (4nm) |
| CPU | Octa-core (1x3.00 GHz Cortex-X2 eta 3x2.40 GHz Cortex-A710 eta 4x1.70 GHz Cortex-A510) |
| Bits | |
| koloreak | |
| Prozesuen Teknologia | |
| GPU | Adreno 730 |
| GPU Cores | |
| GPU maiztasuna | |
| Android bertsioa | Android 12, Joy UI 13 |
| Play denda |
MEMORY
| RAM Edukiera | 256 GB 12 GB RAM |
| RAM mota | |
| Biltegiratzea | 256 GB 8 GB RAM |
| SD Card Slot | Ez |
ERRENDIMENDU PUNTUAZIOAK
Antutu Partitura |
• antutu
|
Bateria
| Edukiera | 4650 mAh |
| Mota | LiPo |
| Karga Azkarreko Teknologia | |
| Kargatzeko Abiadura | 120W |
| Bideoa erreproduzitzeko denbora | |
| Karga azkarra | |
| Wireless kargatzea | |
| Alderantzizko karga |
Kamara
| Irudia Ebazpena | 108 megapixels |
| Bideo bereizmena eta FPS | 4K@30/60fps, 1080p@30/60/240fps, 1080p@960fps; HDR10+ |
| Egonkortze optikoa (OIS) | Ez |
| Egonkortze Elektronikoa (EIS) | |
| Kamera geldoa bideoa | |
| Ezaugarriak | LED flasha, HDR, panorama |
DxOMark puntuazioa
| Mugikorreko puntuazioa (atzealdean) |
Mobil
photo
Video
|
| Selfie puntuazioa |
selfie
photo
Video
|
SELFIE KAMERA
| Ebazpena | 16 MP |
| Sensor | |
| Aperture | |
| Pixel tamaina | |
| Sensoraren tamaina | |
| Lens | |
| aparteko |
| Bideo bereizmena eta FPS | 1080p @ 30fps |
| Ezaugarriak | HDR |
Black Shark 5 Pro FAQ
Zenbat irauten du Black Shark 5 Pro bateriak?
Black Shark 5 Pro bateriak 4650 mAh-ko edukiera du.
Black Shark 5 Pro-k NFC du?
Bai, Black Shark 5 Pro-k NFC du
Zein da Black Shark 5 Pro freskatze tasa?
Black Shark 5 Pro-k 144 Hz-ko freskatze-tasa du.
Zein da Black Shark 5 Pro-ren Android bertsioa?
Black Shark 5 Pro Android bertsioa Android 12 da, Joy UI 13.
Zein da Black Shark 5 Pro pantailaren bereizmena?
Black Shark 5 Pro pantailaren bereizmena 1080 x 2400 pixelekoa da.
Black Shark 5 Pro-k haririk gabeko kargarik al du?
Ez, Black Shark 5 Pro-k ez du haririk gabeko kargarik.
Black Shark 5 Pro ura eta hautsa erresistentea al da?
Ez, Black Shark 5 Pro-k ez du ur eta hautsarekiko erresistentea.
Black Shark 5 Pro 3.5 mm-ko aurikularretarako konektore batekin dator?
Ez, Black Shark 5 Pro-k ez du 3.5 mm-ko aurikularretarako konektorea.
Zer da Black Shark 5 Pro kameraren megapixelak?
Black Shark 5 Pro-k 108 MP kamera du.
Zein da Black Shark 5 Pro-ren prezioa?
Black Shark 5 Pro-ren prezioa 700 $ da.
Zein MIUI bertsioa izango da Black Shark 5 Pro-ren azken eguneratzea?
JOYUI 17 Blackshark 5 Pro-ren azken JOYUI bertsioa izango da.
Zein Android bertsio izango da Black Shark 5 Pro-ren azken eguneratzea?
Android 14 Blackshark 5 Pro-ren Android azken bertsioa izango da.
Zenbat eguneratze jasoko ditu Black Shark 5 Pro-k?
Blackshark 5 Pro-k 3 JOYUI eta 4 urteko Android segurtasun-eguneratzeak jasoko ditu JOYUI 17ra arte.
Zenbat urte izango ditu Black Shark 5 Pro-k eguneraketak?
Blackshark 5 Pro-k 4 urteko segurtasun-eguneratzea jasoko du 2022az geroztik.
Zenbat aldiz jasoko ditu Black Shark 5 Pro-k eguneraketak?
Blackshark 5 Pro 3 hilabetez behin eguneratzen da.
Black Shark 5 Pro kutxatik zein Android bertsiorekin?
Blackshark 5 Pro kutxatik ateratako JOYUI 13-rekin Android 12n oinarrituta.
Noiz jasoko du Black Shark 5 Pro-k MIUI 13 eguneratzea?
Blackshark 5 Pro JOYUI 13-rekin kaleratu zen.
Noiz jasoko du Black Shark 5 Pro-k Android 12 eguneratzea?
Blackshark 5 Pro Android 12-rekin abian jarri zen.
Noiz jasoko du Black Shark 5 Pro-k Android 13 eguneratzea?
Bai, Blackshark 5 Pro-k Android 13 eguneratzea lortuko du 1ko lehen hiruhilekoan.
Noiz amaituko da Black Shark 5 Pro eguneratzeko laguntza?
Blackshark 5 Pro eguneratzeko laguntza 2026an amaituko da.
Black Shark 5 Pro erabiltzaileen iritziak eta iritziak
Black Shark 5 Pro bideoen iritziak
Black Shark 5 Pro
×

Telefono hau erabiltzen ari bazara edo telefono honekin esperientzia baduzu, hautatu aukera hau.
Hautatu aukera hau telefono hau erabili ez baduzu eta iruzkin bat idatzi nahi baduzu.
Badaude 11 produktu honi buruzko iruzkinak.