Redmi 12 5G
~ $ 150 - ₹ 11550
Redmi 12 5G gako zehaztapenak
- Goi-freskatze Iragazgaitza erresistentea Kargatze azkarra Bozgorailu bolumen handia
- IPS pantaila 1080p Bideo Grabaketa OIS ez
Redmi 12 5G zehaztapen osoa
Zehaztapen orokorrak
LAUNCH
| Marka | Redman |
| iragarri | 2023ko ekainaren 28a |
| kodea name | Zerua |
| Modelo zenbakia | 23076RN8DY, 23076RA4BR, 23076RN4BI |
| Askatu data | 2023ko ekainaren 28a |
| Out Prezioa | 150 euro inguru |
Erakutsi
| Mota | IPS LCD |
| Aspektu-erlazioa eta PPI | 396 ppi-ko dentsitatea |
| Tamaina | 6.79 hazbeteko, 109.5 cm2 (~% 85.1 pantaila-gorputz erlazioa) |
| Freskatzeko maiztasuna | 90 Hz |
| Ebazpena | 1080 2460 pixel x |
| Distira maximoa (nit) | |
| Babes | |
| Ezaugarriak | IPS LCD, 90Hz |
BODY
| Colors |
Black Blue Silver |
| Neurriak | 168.6 x 76.3 x 8.2 mm (6.64 x 3.00 x 0.32 en) |
| Pisua | 199 g (7.02 oz) |
| Material | Beira aurrealdea, plastikozko markoa, beira atzealdea |
| Ziurtagiria | IP53, hautsari eta zipriztinak erresistentea |
| Ura Erresistenteak | Bai |
| Sentsoreak | Hatz-marka (alboan muntatua), azelerometroa, hurbiltasuna, iparrorratza |
| 3.5mm Jack | Bai |
| NFC | Bai |
| Infragorria | Bai |
| USB Mota | USB motako C |
| Hozte Sistema | |
| HDMI | |
| Bozgorailuaren ozentasuna (dB) | Bai |
Sarea
Maiztasunak
| Teknologia | GSM/CDMA/HSPA/EVDO/LTE/5G |
| 2G Taldeak | GSM 850/900/1800/1900 - SIM 1 eta SIM 2 |
| 3G Taldeak | HSDPA 850/900/2100 |
| 4G Taldeak | LTE |
| 5G Taldeak | n1 / n5 / n8 / n28A /n41 / n78 |
| TD-SCDMA | |
| Nabigazioa | GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| Sarearen abiadura | HSPA, LTE |
Beste batzuk
| SIM txartela mota | Nano-SIM, stand-by bikoitza |
| SIM eremuaren kopurua | Dual SIM hibridoa |
| Wi-fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, banda bikoitza |
| Bluetooth | 5.3, A2DP, LE |
| VoLTE | Bai |
| FM irratia | Ez |
SAR BALIOAFCC muga 1.6 W/kg da 1 gramo ehun-bolumen batean neurtuta.
| Gorputzaren SAR (AB) | |
| Buruko SAR (AB) | |
| Gorputzaren SAR (ABD) | |
| Buruko SAR (ABD) | |
Performance
PLATAFORMA
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 4 Gen 2 (4nm) |
| CPU | |
| Bits | |
| koloreak | 8 Core |
| Prozesuen Teknologia | 4 nm |
| GPU | |
| GPU Cores | |
| GPU maiztasuna | |
| Android bertsioa | Android 13, MIUI 14 |
| Play denda |
MEMORY
| RAM Edukiera | 4GB 6GB 8GB |
| RAM mota | LPDDR4X |
| Biltegiratzea | 128GB, 256GB |
| SD Card Slot | microSDXC (partekatutako SIM zirrikitua erabiltzen du) |
ERRENDIMENDU PUNTUAZIOAK
Antutu Partitura |
• antutu
|
Bateria
| Edukiera | 5000 mAh |
| Mota | LiPo |
| Karga Azkarreko Teknologia | |
| Kargatzeko Abiadura | 18W |
| Bideoa erreproduzitzeko denbora | |
| Karga azkarra | Bai |
| Wireless kargatzea | Ez |
| Alderantzizko karga | Ez |
Kamara
KAMERA NAGUSIA Baliteke funtzio hauek aldatzea softwarearen eguneratzearen arabera.
Lehenengo kamera
| Ebazpena | 50 megapixels |
| Sensor | S5KJN1/OV50D |
| Aperture | f / 1.8 |
| Pixel tamaina | |
| Sensoraren tamaina | |
| Zoom optikoa | |
| Lens | Wide |
| aparteko |
Bigarren Kamera
| Ebazpena | 8 megapixels |
| Sensor | |
| Aperture | |
| Pixel tamaina | |
| Sensoraren tamaina | |
| Zoom optikoa | |
| Lens | Oso Zabala |
| aparteko |
| Irudia Ebazpena | 50 megapixels |
| Bideo bereizmena eta FPS | 1080p @ 30fps |
| Egonkortze optikoa (OIS) | Ez |
| Egonkortze Elektronikoa (EIS) | |
| Kamera geldoa bideoa | |
| Ezaugarriak | LED flasha, HDR |
DxOMark puntuazioa
| Mugikorreko puntuazioa (atzealdean) |
Mobil
photo
Video
|
| Selfie puntuazioa |
selfie
photo
Video
|
SELFIE KAMERA
Lehenengo kamera
| Ebazpena | 5 megapixels |
| Sensor | |
| Aperture | |
| Pixel tamaina | 5 megapixels |
| Sensoraren tamaina | |
| Lens | Wide |
| aparteko |
Hirugarren Kamera
| Ebazpena | |
| Sensor | |
| Aperture | |
| Pixel tamaina | |
| Sensoraren tamaina | |
| Lens | |
| aparteko |
| Bideo bereizmena eta FPS | 1080p @ 30fps |
| Ezaugarriak |
Redmi 12 5G FAQ
Zenbat irauten du Redmi 12 5G-ren bateriak?
Redmi 12 5G bateriak 5000 mAh-ko edukiera du.
Redmi 12 5G-k NFC du?
Bai, Redmi 12 5G-k NFC du
Zein da Redmi 12 5G freskatze tasa?
Redmi 12 5G-k 90 Hz-ko freskatze-tasa du.
Zein da Redmi 12 5G-ren Android bertsioa?
Redmi 12 5G Android bertsioa Android 13, MIUI 14 da.
Zein da Redmi 12 5G pantailaren bereizmena?
Redmi 12 5G pantailaren bereizmena 1080 x 2460 pixelekoa da.
Redmi 12 5G-k haririk gabeko kargarik al du?
Ez, Redmi 12 5G-k ez du haririk gabeko kargarik.
Redmi 12 5G ura eta hautsa erresistentea al da?
Bai, Redmi 12 5G-ek ura eta hautsa erresistentea du.
Redmi 12 5G 3.5 mm-ko aurikularretarako konektore batekin dator?
Bai, Redmi 12 5G-k 3.5 mm-ko aurikularretarako konektua dauka.
Zer dira Redmi 12 5G kamera megapixelak?
Redmi 12 5G-k 50 MP kamera du.
Zein da Redmi 12 5G-ren kamera sentsorea?
Redmi 12 5G-k S5KJN1/OV50D kamera sentsorea du.
Zein da Redmi 12 5G-ren prezioa?
Redmi 12 5G-ren prezioa 150 $ da.
Redmi 12 5G erabiltzaileen iritziak eta iritziak
Redmi 12 5G bideoen iritziak
Iritzia Youtuben
Redmi 12 5G
×


Telefono hau erabiltzen ari bazara edo telefono honekin esperientzia baduzu, hautatu aukera hau.
Hautatu aukera hau telefono hau erabili ez baduzu eta iruzkin bat idatzi nahi baduzu.
Badaude 9 produktu honi buruzko iruzkinak.