Redmi 13C 5G
~ $ 120 - ₹ 9240
Redmi 13C 5G gako zehaztapenak
- Goi-freskatze Kargatze azkarra Bateriaren edukiera handia Hainbat kolore aukera
- IPS pantaila 1080p Bideo Grabaketa HD+ pantaila OIS ez
Redmi 13C 5G zehaztapen osoa
Zehaztapen orokorrak
LAUNCH
| Marka | Redman |
| iragarri | 2023ko abenduaren 06a |
| kodea name | aire |
| Modelo zenbakia | 23124RN87G, 23124RN87I |
| Askatu data | |
| Out Prezioa | 120 euro inguru |
Erakutsi
| Mota | IPS LCD |
| Aspektu-erlazioa eta PPI | 260 ppi-ko dentsitatea |
| Tamaina | 6.74 hazbeteko, 109.7 cm2 (~% 83.7 pantaila-gorputz erlazioa) |
| Freskatzeko maiztasuna | 90 Hz |
| Ebazpena | 720 1600 pixel x |
| Distira maximoa (nit) | 90 Hz, 450 nits (tipikoa), 600 nits (HBM) |
| Babes | Corning Gorilla Glass |
| Ezaugarriak | IPS-LCD, |
BODY
| Colors |
Izarren argia Beltza Startrail Berdea Startrail Silver |
| Neurriak | 168 x 78 x 8.1 mm (6.61 x 3.07 x 0.32 en) |
| Pisua | 192 g (6.77 oz) |
| Material | |
| Ziurtagiria | Zipriztinak eta hautsarekiko erresistenteak |
| Ura Erresistenteak | |
| Sentsoreak | Hatz-marka (alboan muntatuta), azelerometroa, iparrorratza |
| 3.5mm Jack | |
| NFC | Ez |
| Infragorria | |
| USB Mota | USB mota C-2.0 |
| Hozte Sistema | |
| HDMI | |
| Bozgorailuaren ozentasuna (dB) |
Sarea
Maiztasunak
| Teknologia | GSM/HSPA/LTE/5G |
| 2G Taldeak | GSM 850/900/1800/1900 - SIM 1 eta SIM 2 |
| 3G Taldeak | HSDPA 850/900/2100 |
| 4G Taldeak | 1,: 3, 5, 8, 28, 40, 41 |
| 5G Taldeak | 1, 3, 5, 8, 28, 40, 78 SA/NSA |
| TD-SCDMA | |
| Nabigazioa | GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| Sarearen abiadura | HSPA, LTE, 5G |
Beste batzuk
| SIM txartela mota | Nano-SIM, stand-by bikoitza |
| SIM eremuaren kopurua | Dual SIM |
| Wi-fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, banda bikoitza |
| Bluetooth | 5.3, A2DP, LE |
| VoLTE | Bai |
| FM irratia | FM irratia |
SAR BALIOAFCC muga 1.6 W/kg da 1 gramo ehun-bolumen batean neurtuta.
| Gorputzaren SAR (AB) | |
| Buruko SAR (AB) | |
| Gorputzaren SAR (ABD) | |
| Buruko SAR (ABD) | |
Performance
PLATAFORMA
| Chipset | Mediatek Dimensity 6100+ (6nm) |
| CPU | Octa-core (2x2.2 GHz Cortex-A76 eta 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Bits | |
| koloreak | 8 Core |
| Prozesuen Teknologia | 6 nm |
| GPU | Mali-G57 MC2 |
| GPU Cores | |
| GPU maiztasuna | |
| Android bertsioa | Android 13, MIUI 14 |
| Play denda |
MEMORY
| RAM Edukiera | 4GB 6GB 8GB |
| RAM mota | |
| Biltegiratzea | 128GB, 256GB |
| SD Card Slot | microSDXC (dedikatutako zirrikitua) |
ERRENDIMENDU PUNTUAZIOAK
Antutu Partitura |
• antutu
|
Bateria
| Edukiera | 5000 mAh |
| Mota | |
| Karga Azkarreko Teknologia | |
| Kargatzeko Abiadura | 18W |
| Bideoa erreproduzitzeko denbora | |
| Karga azkarra | Bai |
| Wireless kargatzea | Ez |
| Alderantzizko karga | Ez |
Kamara
KAMERA NAGUSIA Baliteke funtzio hauek aldatzea softwarearen eguneratzearen arabera.
Lehenengo kamera
| Ebazpena | 50 megapixels |
| Sensor | |
| Aperture | f / 1.8 |
| Pixel tamaina | |
| Sensoraren tamaina | |
| Zoom optikoa | |
| Lens | 28 mm (zabalera) |
| aparteko |
Bigarren Kamera
| Ebazpena | 08 megapixels |
| Sensor | |
| Aperture | |
| Pixel tamaina | |
| Sensoraren tamaina | |
| Zoom optikoa | |
| Lens | (lente laguntzailea) |
| aparteko |
| Irudia Ebazpena | 50 megapixels |
| Bideo bereizmena eta FPS | 1080p @ 30fps |
| Egonkortze optikoa (OIS) | Ez |
| Egonkortze Elektronikoa (EIS) | |
| Kamera geldoa bideoa | |
| Ezaugarriak | LED flasha, HDR |
DxOMark puntuazioa
| Mugikorreko puntuazioa (atzealdean) |
Mobil
photo
Video
|
| Selfie puntuazioa |
selfie
photo
Video
|
SELFIE KAMERA
Lehenengo kamera
| Ebazpena | 5 megapixels |
| Sensor | |
| Aperture | |
| Pixel tamaina | 5 megapixels |
| Sensoraren tamaina | |
| Lens | |
| aparteko |
Hirugarren Kamera
| Ebazpena | |
| Sensor | |
| Aperture | |
| Pixel tamaina | |
| Sensoraren tamaina | |
| Lens | |
| aparteko |
| Bideo bereizmena eta FPS | 1080p @ 30fps |
| Ezaugarriak | HDR |
Redmi 13C 5G-ren ohiko galderak
Zenbat irauten du Redmi 13C 5G-ren bateriak?
Redmi 13C 5G bateriak 5000 mAh-ko edukiera du.
Redmi 13C 5G-k NFC du?
Ez, Redmi 13C 5G-k ez du NFC
Zein da Redmi 13C 5G freskatze tasa?
Redmi 13C 5G-k 90 Hz-ko freskatze tasa du.
Zein da Redmi 13C 5G-ren Android bertsioa?
Redmi 13C 5G Android bertsioa Android 13, MIUI 14 da.
Zein da Redmi 13C 5G pantailaren bereizmena?
Redmi 13C 5G pantailaren bereizmena 720 x 1600 pixelekoa da.
Redmi 13C 5G-k haririk gabeko kargarik al du?
Ez, Redmi 13C 5G-k ez du haririk gabeko kargatzerik.
Redmi 13C 5G ura eta hautsa erresistentea al da?
Ez, Redmi 13C 5G-k ez du ura eta hautsarekiko erresistentea.
Zer dira Redmi 13C 5G kamera megapixelak?
Redmi 13C 5G-k 50 MP kamera du.
Zein da Redmi 13C 5G-ren prezioa?
Redmi 13C 5G-ren prezioa 120 $ da.
Redmi 13C 5G erabiltzaileen iritziak eta iritziak
Redmi 13C 5G bideoen iritziak
Iritzia Youtuben
Redmi 13C 5G
×

Telefono hau erabiltzen ari bazara edo telefono honekin esperientzia baduzu, hautatu aukera hau.
Hautatu aukera hau telefono hau erabili ez baduzu eta iruzkin bat idatzi nahi baduzu.
Badaude 1 produktu honi buruzko iruzkinak.