Redmi K70
~ $ 320 - ₹ 24640
Redmi K70 gako zehaztapenak
- OIS laguntza Goi-freskatze Hiperkarga Bateriaren edukiera handia
- Ez dago SD txartelaren zirrikiturik Softwarearen bertsio zaharra
Redmi K70 zehaztapen osoa
Zehaztapen orokorrak
LAUNCH
| Marka | Redman |
| iragarri | 2023ko azaroaren 29a |
| kodea name | vermeer |
| Modelo zenbakia | 23113RKC6C |
| Askatu data | 2023ko azaroaren 29a |
| Out Prezioa | 320 euro inguru |
Erakutsi
| Mota | OLED |
| Aspektu-erlazioa eta PPI | 526 ppi-ko dentsitatea |
| Tamaina | 6.67 hazbeteko, 107.4 cm2 (~% 89.0 pantaila-gorputz erlazioa) |
| Freskatzeko maiztasuna | 120 Hz |
| Ebazpena | 1440 3200 pixel x |
| Distira maximoa (nit) | 68B koloreak, 120Hz, Dolby Vision, HDR10+, 4000 nits (gailurra) |
| Babes | |
| Ezaugarriak | OLEDa |
BODY
| Colors |
Black Silver Blue / Green Purple |
| Neurriak | 160.9 x 75 x 8.2 mm (6.33 x 2.95 x 0.32 en) |
| Pisua | 209 g (7.37 oz) |
| Material | |
| Ziurtagiria | |
| Ura Erresistenteak | |
| Sentsoreak | Hatz-marka (pantaila azpian, optikoa), azelerometroa, hurbiltasuna, giroscopioa, iparrorratza, kolore-espektroa |
| 3.5mm Jack | |
| NFC | Bai |
| Infragorria | |
| USB Mota | USB C motakoa, OTG |
| Hozte Sistema | |
| HDMI | |
| Bozgorailuaren ozentasuna (dB) |
Sarea
Maiztasunak
| Teknologia | GSM/CDMA/HSPA/CDMA2000/LTE/5G |
| 2G Taldeak | GSM 850/900/1800/1900 - SIM 1 eta SIM 2 |
| 3G Taldeak | HSDPA 800 / 850 / 900 / 1700 (AWS) / 2100 |
| 4G Taldeak | 1, 3, 4, 5, 8, 18, 19, 26, 28, 34, 38, 39, 40, 41, 42, 48, 66 |
| 5G Taldeak | 1, 3, 5, 8, 28, 38, 41, 48, 66, 77, 78 SA/NSA |
| TD-SCDMA | |
| Nabigazioa | GPS (L1+L5), GLONASS (G1), BDS (B1I+B1c+B2a), GALILEO (E1+E5a), QZSS (L1+L5), NavIC (L5) |
| Sarearen abiadura | HSPA, LTE-A, 5G |
Beste batzuk
| SIM txartela mota | Nano-SIM, stand-by bikoitza |
| SIM eremuaren kopurua | Dual SIM |
| Wi-fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e/7, banda bikoitza, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | 5.3, A2DP, LE |
| VoLTE | Bai |
| FM irratia | Ez |
SAR BALIOAFCC muga 1.6 W/kg da 1 gramo ehun-bolumen batean neurtuta.
| Gorputzaren SAR (AB) | |
| Buruko SAR (AB) | |
| Gorputzaren SAR (ABD) | |
| Buruko SAR (ABD) | |
Performance
PLATAFORMA
| Chipset | Qualcomm SM8550-AB Snapdragon 8 Gen 2 (4nm) |
| CPU | Octa-core (1x3.2 GHz Cortex-X3 eta 2x2.8 GHz Cortex-A715 eta 2x2.8 GHz Cortex-A710 eta 3x2.0 GHz Cortex-A510) |
| Bits | |
| koloreak | 8 Core |
| Prozesuen Teknologia | 4 nm |
| GPU | Adreno 740 |
| GPU Cores | |
| GPU maiztasuna | |
| Android bertsioa | Android 14, HyperOS |
| Play denda |
MEMORY
| RAM Edukiera | 12 GB 16 GB |
| RAM mota | |
| Biltegiratzea | 256GB, 512GB |
| SD Card Slot | Ez |
ERRENDIMENDU PUNTUAZIOAK
Antutu Partitura |
• antutu
|
Bateria
| Edukiera | 5000 mAh |
| Mota | LiPo |
| Karga Azkarreko Teknologia | |
| Kargatzeko Abiadura | 120W |
| Bideoa erreproduzitzeko denbora | |
| Karga azkarra | Bai |
| Wireless kargatzea | Ez |
| Alderantzizko karga | Ez |
Kamara
KAMERA NAGUSIA Baliteke funtzio hauek aldatzea softwarearen eguneratzearen arabera.
Lehenengo kamera
| Ebazpena | 50 megapixels |
| Sensor | |
| Aperture | f / 1.6 |
| Pixel tamaina | 1.0μm |
| Sensoraren tamaina | 1 / 1.55 " |
| Zoom optikoa | |
| Lens | (zabala) |
| aparteko | PDAF, OIS |
Bigarren Kamera
| Ebazpena | 8 megapixels |
| Sensor | |
| Aperture | |
| Pixel tamaina | |
| Sensoraren tamaina | |
| Zoom optikoa | |
| Lens | (ultrazabala) |
| aparteko |
Hirugarren Kamera
| Ebazpena | 2 megapixels |
| Sensor | |
| Aperture | |
| Pixel tamaina | |
| Sensoraren tamaina | |
| Zoom optikoa | |
| Lens | (makro) |
| aparteko |
| Irudia Ebazpena | 50 megapixels |
| Bideo bereizmena eta FPS | 8K@24fps, 4K@24/30/60fps, 1080p@30/60/120/240/960fps, 720p@1920fps, gyro-EIS |
| Egonkortze optikoa (OIS) | Bai |
| Egonkortze Elektronikoa (EIS) | |
| Kamera geldoa bideoa | |
| Ezaugarriak | LED flasha, HDR, panorama |
DxOMark puntuazioa
| Mugikorreko puntuazioa (atzealdean) |
Mobil
photo
Video
|
| Selfie puntuazioa |
selfie
photo
Video
|
SELFIE KAMERA
Lehenengo kamera
| Ebazpena | 16 megapixels |
| Sensor | |
| Aperture | |
| Pixel tamaina | 16 megapixels |
| Sensoraren tamaina | |
| Lens | (zabala) |
| aparteko |
Hirugarren Kamera
| Ebazpena | |
| Sensor | |
| Aperture | |
| Pixel tamaina | |
| Sensoraren tamaina | |
| Lens | |
| aparteko |
| Bideo bereizmena eta FPS | 1080p@30/60fps, giro-EIS |
| Ezaugarriak | HDR |
Redmi K70 FAQ
Zenbat irauten du Redmi K70-ren bateriak?
Redmi K70 bateriak 5000 mAh-ko edukiera du.
Redmi K70-k NFC du?
Bai, Redmi K70ek NFC dute
Zein da Redmi K70 freskatze tasa?
Redmi K70-k 120 Hz-ko freskatze-tasa du.
Zein da Redmi K70-ren Android bertsioa?
Redmi K70 Android bertsioa Android 14 da, HyperOS.
Zein da Redmi K70 pantailaren bereizmena?
Redmi K70 pantailaren bereizmena 1440 x 3200 pixelekoa da.
Redmi K70-k haririk gabeko kargarik al du?
Ez, Redmi K70-k ez du haririk gabeko kargatzerik.
Redmi K70 ura eta hautsa erresistentea al da?
Ez, Redmi K70-k ez du ura eta hautsarekiko erresistentea.
Zer dira Redmi K70 kamera megapixelak?
Redmi K70-k 50 MP kamera du.
Zein da Redmi K70-ren prezioa?
Redmi K70-ren prezioa 320 $ da.
Redmi K70 erabiltzaileen iritziak eta iritziak
Redmi K70 bideoen iritziak
Iritzia Youtuben
Redmi K70
×
Telefono hau erabiltzen ari bazara edo telefono honekin esperientzia baduzu, hautatu aukera hau.
Hautatu aukera hau telefono hau erabili ez baduzu eta iruzkin bat idatzi nahi baduzu.
Badaude 0 produktu honi buruzko iruzkinak.