Redmi Note 11E Pro
Redmi Note 11E Pro ez da Redmi Note 11 Pro baino hobea, baina Redmi Note 11E baino hobea da.
Redmi Note 11E Pro gakoen zehaztapenak
- Goi-freskatze Kargatze azkarra RAM gaitasun handia Bateriaren edukiera handia
- 1080p Bideo Grabaketa OIS ez
Redmi Note 11E Pro laburpena
Redmi Note 11E Pro Zehaztapen osoa
| Marka | Redman |
| iragarri | |
| kodea name | nahi |
| Modelo zenbakia | 2201116 SC |
| Askatu data | 2022, martxoa |
| Out Prezioa | 1600 Yuan inguru |
Erakutsi
| Mota | Super AMOLED |
| Aspektu-erlazioa eta PPI | 20:9 erlazioa - 395 ppi dentsitatea |
| Tamaina | 6.67 hazbeteko, 107.4 cm2 (~% 86.0 pantaila-gorputz erlazioa) |
| Freskatzeko maiztasuna | 120 Hz |
| Ebazpena | 1080 2400 pixel x |
| Distira maximoa (nit) | |
| Babes | Corning Gorilla Glass 5 |
| Ezaugarriak |
BODY
| Colors |
Grafito grisa Polar Zuria Atlantikoko Urdina |
| Neurriak | 164.2 • 76.1 • 8.1 mm (6.46 • 3.00 • 0.32 in) |
| Pisua | 202 gr (7.13 oz) |
| Material | Beirazko aurrealdea (Gorilla Glass 5), beirazko atzealdea |
| Ziurtagiria | |
| Ura Erresistenteak | |
| Sentsoreak | Hatz-marka (alboan muntatuta), azelerometroa, girometroa, hurbiltasuna, iparrorratza |
| 3.5mm Jack | Bai |
| NFC | Ez |
| Infragorria | |
| USB Mota | USB C mota 2.0, USB On-The-Go |
| Hozte Sistema | |
| HDMI | |
| Bozgorailuaren ozentasuna (dB) |
Sarea
Maiztasunak
| Teknologia | GSM/HSPA/LTE/5G |
| 2G Taldeak | GSM - 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 eta SIM 2 |
| 3G Taldeak | HSDPA - 800/850/900/1900/2100 |
| 4G Taldeak | 1, 2, 3, 4, 5,8, 12, 13, 17, 18, 19, 26, 28, 32, 38, 40, 41, 66 |
| 5G Taldeak | 1, 3, 78 SA/NSA |
| TD-SCDMA | |
| Nabigazioa | Bai, A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO-rekin |
| Sarearen abiadura | HSPA 42.2/5.76 Mbps, LTE-A (CA), 5G |
| SIM txartela mota | Dual SIM hibridoa (Nano-SIM, stand-by bikoitza) |
| SIM eremuaren kopurua | 2 SIM |
| Wi-fi | Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac, banda bikoitzekoa, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 5.1, A2DP, LE |
| VoLTE | Bai |
| FM irratia | Bai |
| Gorputzaren SAR (AB) | |
| Buruko SAR (AB) | |
| Gorputzaren SAR (ABD) | |
| Buruko SAR (ABD) | |
PLATAFORMA
| Chipset | Qualcomm SM6375 Snapdragon 695 5G (6nm) |
| CPU | Octa-core (2x2.2 GHz Kryo 660 Gold eta 6x1.7 GHz Kryo 660 Silver) |
| Bits | |
| koloreak | |
| Prozesuen Teknologia | |
| GPU | Adreno 619 |
| GPU Cores | |
| GPU maiztasuna | |
| Android bertsioa | Android 11, MIUI 13 |
| Play denda |
MEMORY
| RAM Edukiera | 128 GB 6 GB RAM |
| RAM mota | |
| Biltegiratzea | 64 GB 6 GB RAM |
| SD Card Slot | microSDXC (partekatutako SIM zirrikitua erabiltzen du) |
ERRENDIMENDU PUNTUAZIOAK
Antutu Partitura |
• antutu
|
Bateria
| Edukiera | 5000 mAh |
| Mota | LiPo |
| Karga Azkarreko Teknologia | |
| Kargatzeko Abiadura | 67W |
| Bideoa erreproduzitzeko denbora | |
| Karga azkarra | |
| Wireless kargatzea | |
| Alderantzizko karga |
Kamara
| Ebazpena | |
| Sensor | Samsung ISOCELL HM2 |
| Aperture | f / 1.9 |
| Pixel tamaina | |
| Sensoraren tamaina | |
| Zoom optikoa | |
| Lens | |
| aparteko |
| Irudia Ebazpena | 108 megapixels |
| Bideo bereizmena eta FPS | 1080p @ 30fps |
| Egonkortze optikoa (OIS) | Ez |
| Egonkortze Elektronikoa (EIS) | |
| Kamera geldoa bideoa | |
| Ezaugarriak | LED flasha, HDR, panorama |
DxOMark puntuazioa
| Mugikorreko puntuazioa (atzealdean) |
Mobil
photo
Video
|
| Selfie puntuazioa |
selfie
photo
Video
|
SELFIE KAMERA
| Ebazpena | 16 MP |
| Sensor | |
| Aperture | f / 2.4 |
| Pixel tamaina | |
| Sensoraren tamaina | |
| Lens | |
| aparteko |
| Bideo bereizmena eta FPS | 1080p @ 30fps |
| Ezaugarriak |
Redmi Note 11E Pro FAQ
Zenbat irauten du Redmi Note 11E Pro-ren bateriak?
Redmi Note 11E Pro bateriak 5000 mAh-ko edukiera du.
Redmi Note 11E Pro-k NFC du?
Ez, Redmi Note 11E Pro-k ez du NFCrik
Zein da Redmi Note 11E Pro freskatze tasa?
Redmi Note 11E Pro 120 Hz-ko freskatze tasa du.
Zein da Redmi Note 11E Pro-ren Android bertsioa?
Redmi Note 11E Pro Android bertsioa Android 11, MIUI 13 da.
Zein da Redmi Note 11E Pro pantailaren bereizmena?
Redmi Note 11E Pro pantailaren bereizmena 1080 x 2400 pixelekoa da.
Redmi Note 11E Pro-k haririk gabeko kargarik al du?
Ez, Redmi Note 11E Pro-k ez du haririk gabeko kargarik.
Redmi Note 11E Pro ura eta hautsa erresistentea al da?
Ez, Redmi Note 11E Pro-k ez du ura eta hautsarekiko erresistentea.
Redmi Note 11E Pro 3.5 mm-ko aurikularretarako konektore batekin dator?
Bai, Redmi Note 11E Pro-k 3.5 mm-ko aurikularretarako konektorea dauka.
Zer dira Redmi Note 11E Pro kamera megapixelak?
Redmi Note 11E Pro-k 108 MP kamera du.
Zein da Redmi Note 11E Pro-ren kamera sentsorea?
Redmi Note 11E Pro-k Samsung ISOCELL HM2 kamera sentsorea du.
Zein da Redmi Note 11E Pro-ren prezioa?
Redmi Note 11E Pro-ren prezioa 250 $ da.
Zein MIUI bertsioa izango da Redmi Note 11E Pro-ren azken eguneratzea?
MIUI 16 Redmi Note 11E Pro-ren azken MIUI bertsioa izango da.
Zein Android bertsio izango da Redmi Note 11E Pro-ren azken eguneratzea?
Android 13 Redmi Note 11E Pro-ren azken Android bertsioa izango da.
Zenbat eguneratze jasoko ditu Redmi Note 11E Pro-k?
Redmi Note 11E Pro-k 3 MIUI eta 3 urteko Android segurtasun-eguneratzeak jasoko ditu MIUI 16 arte.
Zenbat urte jasoko ditu Redmi Note 11E Pro-k eguneraketak?
Redmi Note 11E Pro-k 3 urteko segurtasun-eguneratzea jasoko du 2022az geroztik.
Zenbat aldiz jasoko ditu eguneraketak Redmi Note 11E Pro-k?
Redmi Note 11E Pro 3 hilabetez behin eguneratzen da.
Redmi Note 11E Pro kutxatik aterata zein Android bertsiorekin?
Redmi Note 11E Pro kutxatik atera da MIUI 13-rekin Android 11n oinarrituta
Noiz jasoko du Redmi Note 11E Pro-k MIUI 13 eguneratzea?
Redmi Note 11E Pro MIUI 13-rekin abiarazi zen.
Noiz jasoko du Redmi Note 11E Pro-k Android 12 eguneratzea?
Redmi Note 11E Pro-k Android 12 eguneratzea lortuko du 3ko hiruhilekoan.
Noiz jasoko du Redmi Note 11E Pro-k Android 13 eguneratzea?
Bai, Redmi Note 11E Pro-k Android 13 eguneratzea lortuko du 3ko hiruhilekoan.
Noiz amaituko da Redmi Note 11E Pro eguneratze-laguntza?
Redmi Note 11E Pro eguneratzeko laguntza 2025ean amaituko da.
Redmi Note 11E Pro erabiltzaileen iritziak eta iritziak
Redmi Note 11E Pro bideoen berrikuspenak
Redmi Note 11E Pro
×

Telefono hau erabiltzen ari bazara edo telefono honekin esperientzia baduzu, hautatu aukera hau.
Hautatu aukera hau telefono hau erabili ez baduzu eta iruzkin bat idatzi nahi baduzu.
Badaude 63 produktu honi buruzko iruzkinak.