Redmi Oharra 13 4G
~ 224 $ - 17248 ₹
Redmi Note 13 4G gako zehaztapenak
- OIS laguntza Goi-freskatze Iragazgaitza erresistentea Kargatze azkarra
- 1080p Bideo Grabaketa Ez dago 5G laguntzarik
Redmi Note 13 4G Zehaztapen osoa
Zehaztapen orokorrak
LAUNCH
| Marka | Redman |
| iragarri | 2024eko urtarrilaren 15a |
| kodea name | zafiro |
| Modelo zenbakia | 23129RAA4G, 23129RA5FL |
| Askatu data | 2024eko urtarrilaren 15a |
| Out Prezioa | 224 |
Erakutsi
| Mota | AMOLED |
| Aspektu-erlazioa eta PPI | 395 ppi-ko dentsitatea |
| Tamaina | 6.67 hazbeteko, 107.4 cm2 (~% 87.5 pantaila-gorputz erlazioa) |
| Freskatzeko maiztasuna | 120 Hz |
| Ebazpena | 1080 2400 pixel x |
| Distira maximoa (nit) | 120 Hz, 1800 nits (gailurra) |
| Babes | Corning Gorilla Glass 3 |
| Ezaugarriak | AMOLED, |
BODY
| Colors |
Midnight Black Mint Green Izotz urdina Ozeano ilunabarra |
| Neurriak | 162.3 x 75.6 x 8 mm (6.39 x 2.98 x 0.31 en) |
| Pisua | 188.5 g (6.67 oz) |
| Material | |
| Ziurtagiria | IP54, hautsari eta zipriztinak erresistentea |
| Ura Erresistenteak | Bai |
| Sentsoreak | Hatz-marka (pantaila azpian, optikoa), azelerometroa, girometroa, hurbiltasuna, iparrorratza |
| 3.5mm Jack | |
| NFC | Bai (merkatuaren/eskualdearen araberakoa) |
| Infragorria | |
| USB Mota | USB C mota 2.0, OTG |
| Hozte Sistema | |
| HDMI | |
| Bozgorailuaren ozentasuna (dB) | Bai, bozgorailu estereoekin |
Sarea
Maiztasunak
| Teknologia | GSM / HSPA / LTE |
| 2G Taldeak | GSM 850/900/1800/1900 - SIM 1 eta SIM 2 |
| 3G Taldeak | HSDPA 850/900/2100 |
| 4G Taldeak | 1, 3, 5, 7, 8, 20, 28, 38, 40, 41 |
| 5G Taldeak | |
| TD-SCDMA | |
| Nabigazioa | GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| Sarearen abiadura | HSPA, LTE-A |
Beste batzuk
| SIM txartela mota | Nano-SIM, stand-by bikoitza |
| SIM eremuaren kopurua | Dual SIM hibridoa |
| Wi-fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, banda bikoitza |
| Bluetooth | 5.1, A2DP, LE |
| VoLTE | Bai |
| FM irratia | Zehaztu gabe |
SAR BALIOAFCC muga 1.6 W/kg da 1 gramo ehun-bolumen batean neurtuta.
| Gorputzaren SAR (AB) | |
| Buruko SAR (AB) | |
| Gorputzaren SAR (ABD) | |
| Buruko SAR (ABD) | |
Performance
PLATAFORMA
| Chipset | Qualcomm SM6225 Snapdragon 685 (6 nm) |
| CPU | Octa-core (4x2.8 GHz Cortex-A73 eta 4x1.9 GHz Cortex-A53) |
| Bits | |
| koloreak | 8 Core |
| Prozesuen Teknologia | 6 nm |
| GPU | Adreno 610 |
| GPU Cores | |
| GPU maiztasuna | |
| Android bertsioa | Android 13, MIUI 14 |
| Play denda |
MEMORY
| RAM Edukiera | 6 GB 8 GB |
| RAM mota | |
| Biltegiratzea | 128GB, 256GB |
| SD Card Slot | microSDXC (partekatutako SIM zirrikitua erabiltzen du) |
ERRENDIMENDU PUNTUAZIOAK
Antutu Partitura |
• antutu
|
Bateria
| Edukiera | 5000 mAh |
| Mota | LiPo |
| Karga Azkarreko Teknologia | |
| Kargatzeko Abiadura | 33W |
| Bideoa erreproduzitzeko denbora | |
| Karga azkarra | Bai |
| Wireless kargatzea | Ez |
| Alderantzizko karga | Ez |
Kamara
KAMERA NAGUSIA Baliteke funtzio hauek aldatzea softwarearen eguneratzearen arabera.
Lehenengo kamera
| Ebazpena | 108 megapixels |
| Sensor | |
| Aperture | f / 1.8 |
| Pixel tamaina | 0.64μm |
| Sensoraren tamaina | 1 / 1.67 " |
| Zoom optikoa | |
| Lens | 24 mm (zabalera) |
| aparteko | PDAF, OIS |
Bigarren Kamera
| Ebazpena | 8 megapixels |
| Sensor | |
| Aperture | f / 2.2 |
| Pixel tamaina | |
| Sensoraren tamaina | |
| Zoom optikoa | |
| Lens | (ultrazabala) |
| aparteko |
Hirugarren Kamera
| Ebazpena | 2 megapixels |
| Sensor | |
| Aperture | f / 2.4 |
| Pixel tamaina | |
| Sensoraren tamaina | |
| Zoom optikoa | |
| Lens | (makro) |
| aparteko |
| Irudia Ebazpena | 108 megapixels |
| Bideo bereizmena eta FPS | 1080p @ 30fps |
| Egonkortze optikoa (OIS) | Bai |
| Egonkortze Elektronikoa (EIS) | |
| Kamera geldoa bideoa | |
| Ezaugarriak | LED flasha, HDR, panorama |
DxOMark puntuazioa
| Mugikorreko puntuazioa (atzealdean) |
Mobil
photo
Video
|
| Selfie puntuazioa |
selfie
photo
Video
|
SELFIE KAMERA
Lehenengo kamera
| Ebazpena | 16 megapixels |
| Sensor | |
| Aperture | f / 2.4 |
| Pixel tamaina | 16 megapixels |
| Sensoraren tamaina | |
| Lens | (zabala) |
| aparteko |
Hirugarren Kamera
| Ebazpena | |
| Sensor | |
| Aperture | |
| Pixel tamaina | |
| Sensoraren tamaina | |
| Lens | |
| aparteko |
| Bideo bereizmena eta FPS | 1080p @ 30fps |
| Ezaugarriak |
Redmi Note 13 4G-ren FAQ
Zenbat irauten du Redmi Note 13 4G-ren bateriak?
Redmi Note 13 4G bateriak 5000 mAh-ko edukiera du.
Redmi Note 13 4G-k NFC du?
Bai, Redmi Note 13 4G-k NFC du
Zein da Redmi Note 13 4G freskatze tasa?
Redmi Note 13 4G-k 120 Hz-ko freskatze tasa du.
Zein da Redmi Note 13 4G-ren Android bertsioa?
Redmi Note 13 4G Android bertsioa Android 13, MIUI 14 da.
Zein da Redmi Note 13 4G pantailaren bereizmena?
Redmi Note 13 4G pantailaren bereizmena 1080 x 2400 pixelekoa da.
Redmi Note 13 4G-k haririk gabeko kargarik al du?
Ez, Redmi Note 13 4G-k ez du haririk gabeko kargarik.
Redmi Note 13 4G ura eta hautsa erresistentea al da?
Bai, Redmi Note 13 4G-k urari eta hautsari erresistenteak ditu.
Zer da Redmi Note 13 4G kamera megapixelak?
Redmi Note 13 4G-k 108 MP kamera du.
Zein da Redmi Note 13 4G-ren prezioa?
Redmi Note 13 4G-ren prezioa $ 224 da.
Redmi Note 13 4G erabiltzaileen iritziak eta iritziak
Redmi Note 13 4G bideoen berrikuspenak
Iritzia Youtuben
Redmi Oharra 13 4G
×

Telefono hau erabiltzen ari bazara edo telefono honekin esperientzia baduzu, hautatu aukera hau.
Hautatu aukera hau telefono hau erabili ez baduzu eta iruzkin bat idatzi nahi baduzu.
Badaude 0 produktu honi buruzko iruzkinak.