Redmi oharrak 13 Pro
~ 205 $ - 15785 ₹
Redmi Note 13 Pro gakoen zehaztapenak
- OIS laguntza Goi-freskatze Kargatze azkarra Bozgorailu bolumen handia
- Ez dago SD txartelaren zirrikiturik
Redmi Note 13 Pro Zehaztapen osoa
Zehaztapen orokorrak
LAUNCH
| Marka | Redman |
| iragarri | 2023, 21eko iraila |
| kodea name | granatea |
| Modelo zenbakia | 2312DRA50C, 2312DRA50G, 2312DRA50I, 2312CRAD3C |
| Askatu data | |
| Out Prezioa |
Erakutsi
| Mota | OLED |
| Aspektu-erlazioa eta PPI | 446 ppi-ko dentsitatea |
| Tamaina | 6.67 hazbeteko, 107.4 cm2 (~% 89.7 pantaila-gorputz erlazioa) |
| Freskatzeko maiztasuna | 120 Hz |
| Ebazpena | 1220 2712 pixel x |
| Distira maximoa (nit) | 68B koloreak, 120Hz, Dolby Vision, 1800 nits (gailurra) |
| Babes | Corning Gorilla Glass Garaipena |
| Ezaugarriak | OLEDa |
BODY
| Colors |
Black White Violet Blue |
| Neurriak | 161.2 x 74.3 x 8 mm (6.35 x 2.93 x 0.31 en) |
| Pisua | 187 g (6.60 oz) |
| Material | |
| Ziurtagiria | |
| Ura Erresistenteak | |
| Sentsoreak | Hatz-marka (pantaila azpian, optikoa), azelerometroa, girometroa, hurbiltasuna, iparrorratza |
| 3.5mm Jack | Bai |
| NFC | Bai (merkatuaren/eskualdearen araberakoa) |
| Infragorria | Bai |
| USB Mota | USB mota C-2.0 |
| Hozte Sistema | |
| HDMI | |
| Bozgorailuaren ozentasuna (dB) | Bai, bozgorailu estereoekin |
Sarea
Maiztasunak
| Teknologia | GSM/CDMA/HSPA/CDMA2000/LTE/5G |
| 2G Taldeak | GSM 850/900/1800/1900 - SIM 1 eta SIM 2 |
| 3G Taldeak | HSDPA 800/850/900/2100 |
| 4G Taldeak | 1, 3, 5, 8, 19, 34, 38, 39, 40, 41 |
| 5G Taldeak | 1, 3, 5, 8, 28, 38, 41, 77, 78 SA/NSA |
| TD-SCDMA | |
| Nabigazioa | GPS (L1), GLONASS (G1), BDS (B1I+B1c), GALILEO (E1), QZSS (L1) |
| Sarearen abiadura | HSPA, LTE-A (CA), 5G |
Beste batzuk
| SIM txartela mota | Nano-SIM, stand-by bikoitza |
| SIM eremuaren kopurua | Dual SIM |
| Wi-fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, banda bikoitza |
| Bluetooth | 5.2, A2DP, LE |
| VoLTE | Bai |
| FM irratia | Ez |
SAR BALIOAFCC muga 1.6 W/kg da 1 gramo ehun-bolumen batean neurtuta.
| Gorputzaren SAR (AB) | |
| Buruko SAR (AB) | |
| Gorputzaren SAR (ABD) | |
| Buruko SAR (ABD) | |
Performance
PLATAFORMA
| Chipset | Qualcomm SM7435-AB Snapdragon 7s 2. belaunaldia (4 nm) |
| CPU | Octa-core (4x2.40 GHz eta 4x1.95 GHz) |
| Bits | |
| koloreak | 8 Core |
| Prozesuen Teknologia | 4 nm |
| GPU | Adreno 710 |
| GPU Cores | |
| GPU maiztasuna | |
| Android bertsioa | Android 13, MIUI 14 |
| Play denda |
MEMORY
| RAM Edukiera | 8GB 12GB 16GB |
| RAM mota | |
| Biltegiratzea | 128GB, 256GB, 512GB |
| SD Card Slot | Ez |
ERRENDIMENDU PUNTUAZIOAK
Antutu Partitura |
• antutu
|
Bateria
| Edukiera | 5100 mAh |
| Mota | LiPo |
| Karga Azkarreko Teknologia | |
| Kargatzeko Abiadura | 67W |
| Bideoa erreproduzitzeko denbora | |
| Karga azkarra | Bai |
| Wireless kargatzea | Ez |
| Alderantzizko karga | Ez |
Kamara
KAMERA NAGUSIA Baliteke funtzio hauek aldatzea softwarearen eguneratzearen arabera.
Lehenengo kamera
| Ebazpena | 200 megapixels |
| Sensor | Samsung ISOCELL S5KHP3 |
| Aperture | f / 1.7 |
| Pixel tamaina | 0.56μm |
| Sensoraren tamaina | 1 / 1.4 " |
| Zoom optikoa | |
| Lens | (zabala) |
| aparteko | norabide anitzeko PDAF, OIS |
Bigarren Kamera
| Ebazpena | 8 megapixels |
| Sensor | Sony IMX355 |
| Aperture | |
| Pixel tamaina | |
| Sensoraren tamaina | |
| Zoom optikoa | |
| Lens | Ultra-zabal |
| aparteko |
Hirugarren Kamera
| Ebazpena | 2 megapixels |
| Sensor | Omnivision OV02B10 |
| Aperture | |
| Pixel tamaina | |
| Sensoraren tamaina | |
| Zoom optikoa | |
| Lens | Macro |
| aparteko |
| Irudia Ebazpena | 200 megapixels |
| Bideo bereizmena eta FPS | 4K@30fps, 1080p@30/60/120fps |
| Egonkortze optikoa (OIS) | Bai |
| Egonkortze Elektronikoa (EIS) | |
| Kamera geldoa bideoa | |
| Ezaugarriak | LED bikoitzeko tonu bikoitzeko flasha, HDR, panorama |
DxOMark puntuazioa
| Mugikorreko puntuazioa (atzealdean) |
Mobil
photo
Video
|
| Selfie puntuazioa |
selfie
photo
Video
|
SELFIE KAMERA
Lehenengo kamera
| Ebazpena | 16 megapixels |
| Sensor | Omnivision OV16A1Q |
| Aperture | |
| Pixel tamaina | 16 megapixels |
| Sensoraren tamaina | |
| Lens | |
| aparteko |
Hirugarren Kamera
| Ebazpena | |
| Sensor | |
| Aperture | |
| Pixel tamaina | |
| Sensoraren tamaina | |
| Lens | |
| aparteko |
| Bideo bereizmena eta FPS | 1080p @ 30 / 60fps |
| Ezaugarriak | HDR |
Redmi Note 13 Pro FAQ
Zenbat irauten du Redmi Note 13 Pro-ren bateriak?
Redmi Note 13 Pro bateriak 5100 mAh-ko edukiera du.
Redmi Note 13 Pro-k NFC du?
Bai, Redmi Note 13 Pro-k NFC du
Zein da Redmi Note 13 Pro freskatze tasa?
Redmi Note 13 Pro-k 120 Hz-ko freskatze tasa du.
Zein da Redmi Note 13 Pro-ren Android bertsioa?
Redmi Note 13 Pro Android bertsioa Android 13, MIUI 14 da.
Zein da Redmi Note 13 Pro pantailaren bereizmena?
Redmi Note 13 Pro pantailaren bereizmena 1220 x 2712 pixelekoa da.
Redmi Note 13 Pro-k haririk gabeko kargarik al du?
Ez, Redmi Note 13 Pro-k ez du haririk gabeko kargarik.
Redmi Note 13 Pro ura eta hautsa erresistentea al da?
Ez, Redmi Note 13 Pro-k ez du ura eta hautsarekiko erresistentea.
Redmi Note 13 Pro 3.5 mm-ko aurikularretarako konektore batekin dator?
Bai, Redmi Note 13 Pro-k 3.5 mm-ko aurikularretarako konektua dauka.
Zer dira Redmi Note 13 Pro kamera megapixelak?
Redmi Note 13 Pro-k 200 MP kamera du.
Zein da Redmi Note 13 Pro-ren kamera sentsorea?
Redmi Note 13 Pro-k Samsung ISOCELL S5KHP3 kamera sentsorea du.
Zein da Redmi Note 13 Pro-ren prezioa?
Redmi Note 13 Pro-ren prezioa 205 $ da.
Redmi Note 13 Pro erabiltzaileen iritziak eta iritziak
Redmi Note 13 Pro bideoen berrikuspenak
Iritzia Youtuben
Redmi oharrak 13 Pro
×
Telefono hau erabiltzen ari bazara edo telefono honekin esperientzia baduzu, hautatu aukera hau.
Hautatu aukera hau telefono hau erabili ez baduzu eta iruzkin bat idatzi nahi baduzu.
Badaude 4 produktu honi buruzko iruzkinak.