Xiaomi Mi Pad 4
Xiaomi Pad 5 Xiaomi-ren 4G-ko lehen tableta da.
Xiaomi Mi Pad 4 gako zehaztapenak
- Kargatze azkarra Bateriaren edukiera handia Aurikularretarako konektorea SD txartelaren eremua eskuragarri
- IPS pantaila Salmenta gehiagorik ez 1080p Bideo Grabaketa Softwarearen bertsio zaharra
Xiaomi Mi Pad 4ren zehaztapen osoa
Zehaztapen orokorrak
LAUNCH
| Marka | Xiaomi |
| iragarri | |
| kodea name | hirusta |
| Modelo zenbakia | M1806D9W, M1806D9E, M1806D9PE |
| Askatu data | 2018, ekaina |
| Out Prezioa | 160 euro inguru |
Erakutsi
| Mota | IPS LCD |
| Aspektu-erlazioa eta PPI | 16:10 erlazioa - 283 ppi dentsitatea |
| Tamaina | 8.0 hazbeteko, 185.6 cm2 (~% 77.1 pantaila-gorputz erlazioa) |
| Freskatzeko maiztasuna | 60 Hz |
| Ebazpena | 1200 1920 pixel x |
| Distira maximoa (nit) | |
| Babes | |
| Ezaugarriak |
BODY
| Colors |
Black Rose Gold |
| Neurriak | 200.2 x 120.3 x 7.9 mm (7.88 x 4.74 x 0.31 en) |
| Pisua | 342.5 gr (12.10 oz) |
| Material | Aurrealdeko beira, aluminiozko gorputza |
| Ziurtagiria | |
| Ura Erresistenteak | |
| Sentsoreak | Azelerometroa, girometroa, hurbiltasuna, iparrorratza (LTE eredua soilik) |
| 3.5mm Jack | Bai |
| NFC | Ez |
| Infragorria | |
| USB Mota | C motako 1.0 konektore itzulgarria |
| Hozte Sistema | |
| HDMI | |
| Bozgorailuaren ozentasuna (dB) |
Sarea
Maiztasunak
| Teknologia | LTE |
| 2G Taldeak | null |
| 3G Taldeak | |
| 4G Taldeak | LTE Band - 1(2100), 3(1800), 5(850), 7(2600), 8(900), 34(2000), 38(2600), 39(1900), 40(2300), 41( 2500) |
| 5G Taldeak | |
| TD-SCDMA | |
| Nabigazioa | Bai, A-GPS, GLONASS, BDS (LTE eredua soilik) |
| Sarearen abiadura | LTE-A (3CA) Cat12 600/150 Mbps |
Beste batzuk
| SIM txartela mota | Nano-SIM |
| SIM eremuaren kopurua | 1 |
| Wi-fi | Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac, banda bikoitzekoa, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| VoLTE | |
| FM irratia | Ez |
SAR BALIOAFCC muga 1.6 W/kg da 1 gramo ehun-bolumen batean neurtuta.
| Gorputzaren SAR (AB) | |
| Buruko SAR (AB) | |
| Gorputzaren SAR (ABD) | |
| Buruko SAR (ABD) | |
Performance
PLATAFORMA
| Chipset | Qualcomm SDM660 Snapdragon 660 (14nm) |
| CPU | Octa-core (4x2.2 GHz Kryo 260 eta 4x1.8 GHz Kryo 260) |
| Bits | |
| koloreak | |
| Prozesuen Teknologia | |
| GPU | Adreno 512 |
| GPU Cores | |
| GPU maiztasuna | |
| Android bertsioa | Android 8.1, MIUI 10 |
| Play denda |
MEMORY
| RAM Edukiera | 4 GB RAM (Wi-Fi/LTE eredua)/32 GB |
| RAM mota | |
| Biltegiratzea | 64 GB |
| SD Card Slot | microSD, 256 GB arte (zirrikitua eskainia) |
ERRENDIMENDU PUNTUAZIOAK
Antutu Partitura |
130k
• antutu
|
Bateria
| Edukiera | 6000 mAh |
| Mota | LiPo |
| Karga Azkarreko Teknologia | |
| Kargatzeko Abiadura | 18W |
| Bideoa erreproduzitzeko denbora | |
| Karga azkarra | |
| Wireless kargatzea | |
| Alderantzizko karga |
Kamara
KAMERA NAGUSIA Baliteke funtzio hauek aldatzea softwarearen eguneratzearen arabera.
| Irudia Ebazpena | 13 megapixels |
| Bideo bereizmena eta FPS | 1080 @ 30 |
| Egonkortze optikoa (OIS) | Ez |
| Egonkortze Elektronikoa (EIS) | |
| Kamera geldoa bideoa | Bai |
| Ezaugarriak | Panorama, HDR |
DxOMark puntuazioa
| Mugikorreko puntuazioa (atzealdean) |
Mobil
photo
Video
|
| Selfie puntuazioa |
selfie
photo
Video
|
SELFIE KAMERA
Lehenengo kamera
| Ebazpena | 5 MP |
| Sensor | |
| Aperture | f / 2.0 |
| Pixel tamaina | |
| Sensoraren tamaina | |
| Lens | |
| aparteko |
| Bideo bereizmena eta FPS | null |
| Ezaugarriak |
Xiaomi Mi Pad 4-ren FAQ
Zenbat irauten du Xiaomi Mi Pad 4-ren bateriak?
Xiaomi Mi Pad 4 bateriak 6000 mAh-ko edukiera du.
Xiaomi Mi Pad 4-k NFC du?
Ez, Xiaomi Mi Pad 4-k ez du NFCrik
Zein da Xiaomi Mi Pad 4 freskatze tasa?
Xiaomi Mi Pad 4-k 60 Hz-ko freskatze tasa du.
Zein da Xiaomi Mi Pad 4-ren Android bertsioa?
Xiaomi Mi Pad 4 Android bertsioa Android 8.1, MIUI 10 da.
Zein da Xiaomi Mi Pad 4 pantailaren bereizmena?
Xiaomi Mi Pad 4 pantailaren bereizmena 1200 x 1920 pixelekoa da.
Xiaomi Mi Pad 4-k haririk gabeko kargarik al du?
Ez, Xiaomi Mi Pad 4-k ez du haririk gabeko kargatzerik.
Xiaomi Mi Pad 4 ura eta hautsa erresistentea al da?
Ez, Xiaomi Mi Pad 4-k ez du ura eta hautsarekiko erresistentea.
Xiaomi Mi Pad 4 3.5 mm-ko aurikularretarako konektore batekin dator?
Bai, Xiaomi Mi Pad 4-k 3.5 mm-ko aurikularretarako konektua dauka.
Zer da Xiaomi Mi Pad 4 kamera megapixela?
Xiaomi Mi Pad 4-k 13 MP kamera du.
Zein da Xiaomi Mi Pad 4-ren prezioa?
Xiaomi Mi Pad 4-ren prezioa 75 $ da.
Xiaomi Mi Pad 4 erabiltzaileen iritziak eta iritziak
Xiaomi Mi Pad 4 bideoen iritziak
Iritzia Youtuben
Xiaomi Mi Pad 4
×
Telefono hau erabiltzen ari bazara edo telefono honekin esperientzia baduzu, hautatu aukera hau.
Hautatu aukera hau telefono hau erabili ez baduzu eta iruzkin bat idatzi nahi baduzu.
0 iruzkin daude produktu honi buruz.