Xiaomi Redmi 7
Redmi 7 zehaztapenak onak dira erabiltzaile tipikoentzat.
Xiaomi Redmi 7 gako zehaztapenak
- Iragazgaitza erresistentea Bateriaren edukiera handia Aurikularretarako konektorea Infragorria
- IPS pantaila Salmenta gehiagorik ez 1080p Bideo Grabaketa HD+ pantaila
Xiaomi Redmi 7ren zehaztapen osoa
Zehaztapen orokorrak
LAUNCH
| Marka | Redman |
| iragarri | |
| kodea name | onklita |
| Modelo zenbakia | |
| Askatu data | 2019, martxoa |
| Out Prezioa | 130 euro inguru |
Erakutsi
| Mota | IPS LCD |
| Aspektu-erlazioa eta PPI | 19:9 erlazioa - 269 ppi dentsitatea |
| Tamaina | 6.26 hazbeteko, 97.8 cm2 (~% 81.5 pantaila-gorputz erlazioa) |
| Freskatzeko maiztasuna | 60 Hz |
| Ebazpena | 720 1520 pixel x |
| Distira maximoa (nit) | |
| Babes | Corning Gorilla Glass 5 |
| Ezaugarriak |
BODY
| Colors |
Ilargi Gorria Eklipse Beltza Urdina kometa |
| Neurriak | 158.7 x 75.6 x 8.5 mm (6.25 x 2.98 x 0.33 en) |
| Pisua | 180 gr (6.35 oz) |
| Material | Plastic |
| Ziurtagiria | |
| Ura Erresistenteak | Bai |
| Sentsoreak | Hatz-marka (atzealdean muntatua), azelerometroa, hurbiltasuna, iparrorratza |
| 3.5mm Jack | Bai |
| NFC | Ez |
| Infragorria | Bai |
| USB Mota | microUSB 2.0, USBa Aurrera |
| Hozte Sistema | |
| HDMI | |
| Bozgorailuaren ozentasuna (dB) |
Sarea
Maiztasunak
| Teknologia | GSM / CDMA / HSPA / LTE |
| 2G Taldeak | GSM - 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 eta SIM 2 |
| 3G Taldeak | HSDPA - 850 / 900 / 1700 (AWS) / 1900 / 2100 - Globala |
| 4G Taldeak | B1 (2100), B3 (1800), B4 (1700/2100 AWS 1), B5 (850), B7 (2600), B8 (900), B20 (800), B38 (TDD 2600), B40 (TDD 2300) |
| 5G Taldeak | |
| TD-SCDMA | TD-SCDMA 1900 MHz TD-SCDMA 2000 MHz |
| Nabigazioa | Bai, A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS-rekin |
| Sarearen abiadura | HSPA, LTE-A |
Beste batzuk
| SIM txartela mota | Dual SIM (Nano-SIM, stand-by bikoitza) |
| SIM eremuaren kopurua | 2 |
| Wi-fi | Wi-Fi 802.11 b/g/n, WiFi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 4.2, A2DP, LE, aptX HD |
| VoLTE | Bai |
| FM irratia | Bai |
SAR BALIOAFCC muga 1.6 W/kg da 1 gramo ehun-bolumen batean neurtuta.
| Gorputzaren SAR (AB) | 1.251 W / kg |
| Buruko SAR (AB) | 0.577 W / kg |
| Gorputzaren SAR (ABD) | 1.02 W / kg |
| Buruko SAR (ABD) | 1.1 W / kg |
| M1810F6LI - SAR India: burua - 1.031 W/kg - Gorputza: 0.573 W/kg P2i nano-estaldura |
Performance
PLATAFORMA
| Chipset | Qualcomm SDM632 Snapdragon 632 (14nm) |
| CPU | Octa-core (4x1.8 GHz Kryo 250 Gold eta 4x1.8 GHz Kryo 250 Silver) |
| Bits | 64Bit |
| koloreak | 8 Core |
| Prozesuen Teknologia | 14 nm |
| GPU | Adreno 506 |
| GPU Cores | |
| GPU maiztasuna | |
| Android bertsioa | Android 10, MIUI 12.5 |
| Play denda |
MEMORY
| RAM Edukiera | 2GB / 3GB / 4GB |
| RAM mota | LPDDR3 |
| Biltegiratzea | 16GB / 32GB / 64GB |
| SD Card Slot | microSD, 1 TB arte (zirrikitua eskainia) |
ERRENDIMENDU PUNTUAZIOAK
Antutu Partitura |
105k
• Antutu v7
|
Bateria
| Edukiera | 4000 mAh |
| Mota | LiPo |
| Karga Azkarreko Teknologia | |
| Kargatzeko Abiadura | 10W |
| Bideoa erreproduzitzeko denbora | |
| Karga azkarra | Bai |
| Wireless kargatzea | |
| Alderantzizko karga |
Kamara
KAMERA NAGUSIA Baliteke funtzio hauek aldatzea softwarearen eguneratzearen arabera.
| Irudia Ebazpena | 4032 x 3024 pixel, 12.19 MP |
| Bideo bereizmena eta FPS | 1080 @ 3060 |
| Egonkortze optikoa (OIS) | Ez |
| Egonkortze Elektronikoa (EIS) | |
| Kamera geldoa bideoa | Bai |
| Ezaugarriak | LED flasha, HDR, panorama |
DxOMark puntuazioa
| Mugikorreko puntuazioa (atzealdean) |
Mobil
photo
Video
|
| Selfie puntuazioa |
selfie
photo
Video
|
SELFIE KAMERA
Lehenengo kamera
| Ebazpena | 8 MP |
| Sensor | |
| Aperture | f / 2.0 |
| Pixel tamaina | |
| Sensoraren tamaina | |
| Lens | |
| aparteko |
| Bideo bereizmena eta FPS | 1080p @ 30fps |
| Ezaugarriak | HDR |
Xiaomi Redmi 7 FAQ
Zenbat irauten du Xiaomi Redmi 7-ren bateriak?
Xiaomi Redmi 7 bateriak 4000 mAh-ko edukiera du.
Xiaomi Redmi 7-k NFC du?
Ez, Xiaomi Redmi 7-k ez du NFCrik
Zein da Xiaomi Redmi 7 freskatze tasa?
Xiaomi Redmi 7-k 60 Hz-ko freskatze tasa du.
Zein da Xiaomi Redmi 7-ren Android bertsioa?
Xiaomi Redmi 7 Android bertsioa Android 10, MIUI 12.5 da.
Zein da Xiaomi Redmi 7 pantailaren bereizmena?
Xiaomi Redmi 7 pantailaren bereizmena 720 x 1520 pixelekoa da.
Xiaomi Redmi 7-k haririk gabeko kargarik al du?
Ez, Xiaomi Redmi 7-k ez du haririk gabeko kargatzerik.
Xiaomi Redmi 7 ura eta hautsa erresistentea al da?
Bai, Xiaomi Redmi 7k uraren eta hautsaren aurkako erresistentzia du.
Xiaomi Redmi 7 3.5 mm-ko aurikularretarako konektore batekin dator?
Bai, Xiaomi Redmi 7-k 3.5 mm-ko aurikularretarako konektorea dauka.
Zer da Xiaomi Redmi 7 kameraren megapixelak?
Xiaomi Redmi 7-k 12 MP kamera du.
Zein da Xiaomi Redmi 7-ren prezioa?
Xiaomi Redmi 7-ren prezioa 60 $ da.
Xiaomi Redmi 7 erabiltzaileen iritziak eta iritziak
Xiaomi Redmi 7 bideoen iritziak
Iritzia Youtuben
Xiaomi Redmi 7
×

Telefono hau erabiltzen ari bazara edo telefono honekin esperientzia baduzu, hautatu aukera hau.
Hautatu aukera hau telefono hau erabili ez baduzu eta iruzkin bat idatzi nahi baduzu.
Badaude 9 produktu honi buruzko iruzkinak.