Xiaomi Redmi Y1 (5A oharra)
Redmi Note 5A eta Redmi Y1 telefono berdinak dira.
Xiaomi Redmi Y1 (5A oharra) zehaztapen nagusiak
- Aurikularretarako konektorea Hainbat kolore aukera SD txartelaren eremua eskuragarri
- IPS pantaila Salmenta gehiagorik ez 1080p Bideo Grabaketa HD+ pantaila
Xiaomi Redmi Y1 (Oharra 5A) Zehaztapen osoa
Zehaztapen orokorrak
LAUNCH
| Marka | Redman |
| iragarri | |
| kodea name | ugg |
| Modelo zenbakia | |
| Askatu data | 2017, azaroa |
| Out Prezioa | 140 euro inguru |
Erakutsi
| Mota | IPS LCD |
| Aspektu-erlazioa eta PPI | 16:9 erlazioa - 267 ppi dentsitatea |
| Tamaina | 5.5 hazbeteko, 83.4 cm2 (~% 71.5 pantaila-gorputz erlazioa) |
| Freskatzeko maiztasuna | 60 Hz |
| Ebazpena | 720 1280 pixel x |
| Distira maximoa (nit) | |
| Babes | Corning Gorilla Glass 3 |
| Ezaugarriak |
BODY
| Colors |
Gold Gris iluna Silver Rose Gold |
| Neurriak | 153 x 76.2 x 7.7 mm (6.02 x 3.00 x 0.30 en) |
| Pisua | 153 gr (5.40 oz) |
| Material | Aluminiozko markoa, plastikozko atzealdea |
| Ziurtagiria | |
| Ura Erresistenteak | |
| Sentsoreak | Hatz-marka (atzealdean muntatua), azelerometroa, girometroa, hurbiltasuna, iparrorratza |
| 3.5mm Jack | Bai |
| NFC | Ez |
| Infragorria | |
| USB Mota | microUSB 2.0 |
| Hozte Sistema | |
| HDMI | |
| Bozgorailuaren ozentasuna (dB) |
Sarea
Maiztasunak
| Teknologia | GSM / HSPA / LTE |
| 2G Taldeak | GSM - 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 eta SIM 2 |
| 3G Taldeak | HSDPA - 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| 4G Taldeak | LTE Band - 1(2100), 3(1800), 4(1700/2100), 5(850), 7(2600), 8(900), 20(800), 38(2600), 40(2300) |
| 5G Taldeak | |
| TD-SCDMA | |
| Nabigazioa | Bai, A-GPS, GLONASS, BDS-ekin |
| Sarearen abiadura | HSPA, LTE |
Beste batzuk
| SIM txartela mota | Dual SIM (Nano-SIM, stand-by bikoitza) |
| SIM eremuaren kopurua | 2 |
| Wi-fi | Wi-Fi 802.11 b / g / n, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 4.2, A2DP, LE |
| VoLTE | |
| FM irratia | Bai |
SAR BALIOAFCC muga 1.6 W/kg da 1 gramo ehun-bolumen batean neurtuta.
| Gorputzaren SAR (AB) | |
| Buruko SAR (AB) | |
| Gorputzaren SAR (ABD) | |
| Buruko SAR (ABD) | |
Performance
PLATAFORMA
| Chipset | Qualcomm MSM8940 Snapdragon 435 (28 nm) |
| CPU | Octa-core 1.4 GHz Cortex-A53 |
| Bits | |
| koloreak | |
| Prozesuen Teknologia | |
| GPU | Adreno 505 |
| GPU Cores | |
| GPU maiztasuna | |
| Android bertsioa | Android 7.1.2 (Nougat); MIUI 10 |
| Play denda |
MEMORY
| RAM Edukiera | 4 GB RAM/32 GB |
| RAM mota | |
| Biltegiratzea | 64 GB |
| SD Card Slot | microSD, 256 GB arte (zirrikitua eskainia) |
ERRENDIMENDU PUNTUAZIOAK
Antutu Partitura |
• antutu
|
Bateria
| Edukiera | 3080 mAh |
| Mota | Li-Ion |
| Karga Azkarreko Teknologia | |
| Kargatzeko Abiadura | 10W |
| Bideoa erreproduzitzeko denbora | |
| Karga azkarra | |
| Wireless kargatzea | |
| Alderantzizko karga |
Kamara
KAMERA NAGUSIA Baliteke funtzio hauek aldatzea softwarearen eguneratzearen arabera.
| Irudia Ebazpena | 13 megapixels |
| Bideo bereizmena eta FPS | 1080 @ 30 |
| Egonkortze optikoa (OIS) | Ez |
| Egonkortze Elektronikoa (EIS) | |
| Kamera geldoa bideoa | |
| Ezaugarriak | LED flasha, HDR, panorama |
DxOMark puntuazioa
| Mugikorreko puntuazioa (atzealdean) |
Mobil
photo
Video
|
| Selfie puntuazioa |
selfie
photo
Video
|
SELFIE KAMERA
Lehenengo kamera
| Ebazpena | 16 MP |
| Sensor | |
| Aperture | f / 2.0 |
| Pixel tamaina | |
| Sensoraren tamaina | |
| Lens | |
| aparteko |
| Bideo bereizmena eta FPS | 1080p @ 30fps |
| Ezaugarriak |
Xiaomi Redmi Y1 (Oharra 5A) Ohiko galderak
Zenbat irauten du Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A) bateriak?
Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A) bateriak 3080 mAh-ko edukiera du.
Xiaomi Redmi Y1 (Oharra 5A) NFC du?
Ez, Xiaomi Redmi Y1 (Oharra 5A) ez du NFC
Zein da Xiaomi Redmi Y1 (Oharra 5A) freskatze tasa?
Xiaomi Redmi Y1 (Oharra 5A) 60 Hz-ko freskatze tasa du.
Zein da Xiaomi Redmi Y1 (Oharra 5A)-ren Android bertsioa?
Xiaomi Redmi Y1 (Oharra 5A) Android bertsioa Android 7.1.2 (Nougat) da; MIUI 10.
Zein da Xiaomi Redmi Y1 (Oharra 5A) pantailaren bereizmena?
Xiaomi Redmi Y1 (Oharra 5A) pantailaren bereizmena 720 x 1280 pixelekoa da.
Xiaomi Redmi Y1 (5A Oharra) haririk gabeko kargarik al du?
Ez, Xiaomi Redmi Y1 (Oharra 5A) ez du haririk gabeko kargatzerik.
Xiaomi Redmi Y1 (Oharra 5A) ura eta hautsa erresistentea al da?
Ez, Xiaomi Redmi Y1 (Oharra 5A) ez du ura eta hautsarekiko erresistentea.
Xiaomi Redmi Y1 (Oharra 5A) 3.5 mm-ko aurikularretarako konektore batekin dator?
Bai, Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A) 3.5 mm-ko aurikularretarako konektua dute.
Zer dira Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A) kamera megapixelak?
Xiaomi Redmi Y1 (Note 5A) 13MP kamera du.
Zein da Xiaomi Redmi Y1 (Oharra 5A)-ren prezioa?
Xiaomi Redmi Y1 (Oharra 5A) prezioa $ 45 da.
Xiaomi Redmi Y1 (Oharra 5A) Erabiltzaileen iritziak eta iritziak
Xiaomi Redmi Y1 (Oharra 5A) bideoen iritziak
Iritzia Youtuben
Xiaomi Redmi Y1 (5A oharra)
×
Telefono hau erabiltzen ari bazara edo telefono honekin esperientzia baduzu, hautatu aukera hau.
Hautatu aukera hau telefono hau erabili ez baduzu eta iruzkin bat idatzi nahi baduzu.
Badaude 2 produktu honi buruzko iruzkinak.