Xiaomi Redmi
Xiaomi Redmi 5 kalitate handiko metalezko gorputz telefonoa da prezio baxurako.
Xiaomi Redmi gako zehaztapenak
- Aurikularretarako konektorea Hainbat kolore aukera SD txartelaren eremua eskuragarri
- IPS pantaila Salmenta gehiagorik ez 1080p Bideo Grabaketa Bateria gutxi
Xiaomi Redmi zehaztapen osoa
Zehaztapen orokorrak
LAUNCH
| Marka | Redman |
| iragarri | |
| kodea name | HM2013023 |
| Modelo zenbakia | 2013023 |
| Askatu data | 2013an kaleratua, abuztuan |
| Out Prezioa | 100 euro inguru |
Erakutsi
| Mota | IPS LCD |
| Aspektu-erlazioa eta PPI | 16:9 erlazioa - 312 ppi dentsitatea |
| Tamaina | 4.7 hazbeteko, 60.9 cm2 (~% 64.4 pantaila-gorputz erlazioa) |
| Freskatzeko maiztasuna | 60 Hz |
| Ebazpena | 720 1280 pixel x |
| Distira maximoa (nit) | |
| Babes | Corning Gorilla Glass 2 |
| Ezaugarriak |
BODY
| Colors |
Black Txinako Gorria Green Panel horiak |
| Neurriak | 137 x 69 x 9.9 mm (5.39 x 2.72 x 0.39 en) |
| Pisua | 158 gr (5.57 oz) |
| Material | |
| Ziurtagiria | |
| Ura Erresistenteak | |
| Sentsoreak | Azelerometroa, giroa, hurbiltasuna, iparrorratza |
| 3.5mm Jack | Bai |
| NFC | Ez |
| Infragorria | |
| USB Mota | microUSB 2.0, USB Host |
| Hozte Sistema | |
| HDMI | |
| Bozgorailuaren ozentasuna (dB) |
Sarea
Maiztasunak
| Teknologia | GSM/HSPA |
| 2G Taldeak | GSM - 900 / 1800 / 1900 |
| 3G Taldeak | HSDPA - 900 / 2100 |
| 4G Taldeak | |
| 5G Taldeak | |
| TD-SCDMA | |
| Nabigazioa | Bai, A-GPSarekin |
| Sarearen abiadura | HSPA |
Beste batzuk
| SIM txartela mota | Dual SIM |
| SIM eremuaren kopurua | 2 |
| Wi-fi | Wi-Fi 802.11 b / g / n, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 4.0, A2DP, LE |
| VoLTE | |
| FM irratia | Bai |
SAR BALIOAFCC muga 1.6 W/kg da 1 gramo ehun-bolumen batean neurtuta.
| Gorputzaren SAR (AB) | |
| Buruko SAR (AB) | |
| Gorputzaren SAR (ABD) | |
| Buruko SAR (ABD) | |
Performance
PLATAFORMA
| Chipset | Mediatek MT6589T (28 nm) |
| CPU | Quad-core 1.5 GHz Cortex-A7 |
| Bits | |
| koloreak | |
| Prozesuen Teknologia | |
| GPU | PowerVR SGX544MP2 |
| GPU Cores | |
| GPU maiztasuna | |
| Android bertsioa | Android 4.2 (Jelly Bean) |
| Play denda |
MEMORY
| RAM Edukiera | 1 GB RAM |
| RAM mota | |
| Biltegiratzea | 4 GB |
| SD Card Slot | microSD, 32 GB arte (zirrikitua eskainia) |
ERRENDIMENDU PUNTUAZIOAK
Antutu Partitura |
• antutu
|
Bateria
| Edukiera | 2000 mAh |
| Mota | LiPo |
| Karga Azkarreko Teknologia | |
| Kargatzeko Abiadura | 5W |
| Bideoa erreproduzitzeko denbora | |
| Karga azkarra | |
| Wireless kargatzea | |
| Alderantzizko karga |
Kamara
KAMERA NAGUSIA Baliteke funtzio hauek aldatzea softwarearen eguneratzearen arabera.
| Irudia Ebazpena | 8 megapixels |
| Bideo bereizmena eta FPS | 1080 @ 30 |
| Egonkortze optikoa (OIS) | Ez |
| Egonkortze Elektronikoa (EIS) | |
| Kamera geldoa bideoa | |
| Ezaugarriak | LED bikoitzeko flasha, HDR |
DxOMark puntuazioa
| Mugikorreko puntuazioa (atzealdean) |
Mobil
photo
Video
|
| Selfie puntuazioa |
selfie
photo
Video
|
SELFIE KAMERA
Lehenengo kamera
| Ebazpena | 1.3 MP |
| Sensor | |
| Aperture | |
| Pixel tamaina | |
| Sensoraren tamaina | |
| Lens | |
| aparteko |
| Bideo bereizmena eta FPS | 720p @ 30fps |
| Ezaugarriak |
Xiaomi Redmi FAQ
Zenbat irauten du Xiaomi Redmi-ren bateriak?
Xiaomi Redmi bateriak 2000 mAh-ko edukiera du.
Xiaomi Redmi-k NFC du?
Ez, Xiaomi Redmi-k ez du NFCrik
Zein da Xiaomi Redmi freskatze tasa?
Xiaomi Redmi-k 60 Hz-ko freskatze tasa du.
Zein da Xiaomi Redmi-ren Android bertsioa?
Xiaomi Redmi Android bertsioa Android 4.2 (Jelly Bean) da.
Zein da Xiaomi Redmi-ren pantailaren bereizmena?
Xiaomi Redmi pantailaren bereizmena 720 x 1280 pixelekoa da.
Xiaomi Redmi-k haririk gabeko kargarik al du?
Ez, Xiaomi Redmi-k ez du haririk gabeko kargarik.
Xiaomi Redmi ura eta hautsa erresistentea al da?
Ez, Xiaomi Redmi-k ez du ura eta hautsarekiko erresistentea.
Xiaomi Redmi 3.5 mm-ko aurikularretarako konektore batekin dator?
Bai, Xiaomi Redmi-k 3.5 mm-ko aurikularretarako konektua dauka.
Zer dira Xiaomi Redmi kamera megapixelak?
Xiaomi Redmi-k 8 MP kamera du.
Zein da Xiaomi Redmi-ren prezioa?
Xiaomi Redmi-ren prezioa 15 $ da.
Xiaomi Redmi erabiltzaileen iritziak eta iritziak
Xiaomi Redmi bideoen iritziak
Iritzia Youtuben
Xiaomi Redmi
×
Telefono hau erabiltzen ari bazara edo telefono honekin esperientzia baduzu, hautatu aukera hau.
Hautatu aukera hau telefono hau erabili ez baduzu eta iruzkin bat idatzi nahi baduzu.
Badaude 0 produktu honi buruzko iruzkinak.