Redmi A2+
Redmi A2 ویژگی های کم را با نسخه اندروید گو به ارمغان می آورد.
مشخصات کلید Redmi A2+
- ظرفیت باتری بالا جک هدفون گزینه های رنگی متعدد اسکنر اثر انگشت
- IPS Display فیلمبرداری 1080p صفحه نمایش HD+ نسخه نرم افزار قدیمی
خلاصه Redmi A2+
Redmi A2 دوباره ویژگیهای RAM کم و CPU پایین را به فروشگاهها میآورد. با Android 12 Go Edition همه چیز سریعتر کار می کند.
مشخصات کامل Redmi A2+
| نام تجاری | سرخ پوست |
| معرفی | 2023 ، 24 مارس |
| نام کد | آب |
| شماره مدل | 23026RN54G, 23028RN4DG, 23028RN4DH, 23028RN4DI |
| تاریخ انتشار | 2023 ، 24 مارس |
| قیمت تمام شده | USD 105 |
نمایش دادن
| نوع | IPS LCD |
| نسبت تصویر و PPI | نسبت 20:9 - تراکم 269 ppi |
| اندازه | 6.52 اینچ ، 102.6 سانتی متر2 (نسبت سطح صفحه نمایش به بدنه در حدود 81.4٪) |
| نرخ تجدید صفحه | 60 هرتز |
| وضوح | 720 1600 * پیکسل ها |
| حداکثر روشنایی (nit) | |
| حفاظت | |
| امکانات |
BODY
| رنگ ها |
سبز آبی سیاه پوست |
| ابعاد | 164.9 x 76.5 x 9.1 میلیمتر (6.49 x 3.01 x 0.36 در) |
| وزن | 192 گرم (اونس 6.77) |
| ماده | جلو شیشه ای، پشت پلاستیکی، فریم پلاستیکی |
| گواهی | |
| ضد آب | |
| سنسور | شتاب سنج، حسگر مجاورت مجازی، اثر انگشت |
| 3.5mm جک | بله |
| NFC | نه |
| فرو سرخ | |
| نوع USB | میکرو USB 2.0 |
| سیستم های خنک کننده | |
| HDMI | |
| بلندی بلندگو (dB) |
شبکه ارتباطی
فرکانس
| تکنولوژی | GSM / HSPA / LTE |
| باندهای 2G | GSM 850/900/1800/1900 - سیم کارت 1 و سیم کارت 2 |
| باندهای 3G | HSDPA 850/900/2100 |
| باندهای 4G | 1، 3، 5، 8، 40، 41 |
| باندهای 5G | |
| TD-SCDMA | |
| جهت یابی | بله، با A-GPS، GLONASS، BDS |
| سرعت شبکه | HSPA 42.2/5.76 مگابیت بر ثانیه، LTE |
| نوع سیم کارت | دو سیم کارت (نانو سیم، دوگانه) |
| تعداد ناحیه سیم کارت | سیم کارت 2 |
| از Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n، هات اسپات |
| بلوتوث | 5.0 ، A2DP ، LE |
| VoLTE | بله |
| رادیو FM | بله |
| SAR بدن (AB) | |
| سر SAR (AB) | |
| Body SAR (ABD) | |
| سر SAR (ABD) | |
بستر های نرم افزاری
| تراشه | Mediatek Helio G36 (12 نانومتر) |
| پردازنده | هشت هسته ای (4x2.2 گیگاهرتز Cortex-A53 و 4x1.7 گیگاهرتز Cortex-A53) |
| بیت | |
| هسته | |
| فناوری فرایند | |
| GPU | PowerVR GE8320 |
| هسته های گرافیکی | |
| فرکانس GPU | |
| نسخه آندروید | اندروید 12 گو |
| بازی فروشگاه |
حافظه
| ظرفیت RAM | 2 GB |
| نوع RAM | LPDDR4X |
| ذخیره سازی | 32GB eMMC 5.1 |
| SD کارت حافظه | microSDXC (اختصاصی) |
نمرات عملکرد
امتیاز آنتوتو |
• Antutu
|
باتری
| ظرفیت | 5000 میلی آمپر |
| نوع | لی پو |
| فناوری شارژ سریع | |
| سرعت شارژ | 5W |
| زمان پخش ویدیو | |
| شارژ سریع | نه |
| شارژ بی سیم | نه |
| شارژ معکوس |
دوربین
| وضوح | مگاپیکسل 0.3 |
| سنسور | |
| روزنه | |
| اندازه پیکسل | |
| اندازه سنسور | |
| زوم اپتیکال | |
| عدسی | عمق |
| اضافی |
| رزولوشن تصویر | مگاپیکسل 8 |
| وضوح تصویر و FPS | 1080p @ 30fps |
| تثبیت کننده نوری (OIS) | نه |
| تثبیت الکترونیکی (EIS) | |
| فیلم حرکت آهسته | |
| امکانات | فلاش LED دوگانه |
امتیاز DxOMark
| امتیاز موبایل (عقب) |
سیار
عکس
ویدئو
|
| امتیاز سلفی |
سلفی
عکس
ویدئو
|
دوربین SELFIE
| وضوح | 5 MP |
| سنسور | |
| روزنه | F / 2.4 |
| اندازه پیکسل | |
| اندازه سنسور | |
| عدسی | |
| اضافی |
| وضوح تصویر و FPS | 1080p @ 30fps |
| امکانات |
سوالات متداول Redmi A2+
باتری Redmi A2+ چقدر دوام می آورد؟
باتری Redmi A2+ دارای ظرفیت 5000 میلی آمپر ساعت است.
آیا Redmi A2+ NFC دارد؟
خیر، Redmi A2+ NFC ندارد
نرخ رفرش Redmi A2+ چیست؟
Redmi A2+ دارای نرخ رفرش 60 هرتز است.
نسخه اندروید Redmi A2+ چیست؟
نسخه اندروید Redmi A2+ Android 12 Go است.
وضوح صفحه نمایش Redmi A2+ چقدر است؟
وضوح صفحه نمایش Redmi A2+ 720 در 1600 پیکسل است.
آیا Redmi A2+ شارژ بی سیم دارد؟
خیر، Redmi A2+ شارژ بی سیم ندارد.
آیا Redmi A2+ در برابر آب و گرد و غبار مقاوم است؟
خیر، Redmi A2+ ضد آب و گرد و غبار ندارد.
آیا Redmi A2+ دارای جک هدفون 3.5 میلی متری است؟
بله، Redmi A2+ دارای جک 3.5 میلی متری هدفون است.
مگاپیکسل دوربین Redmi A2+ چیست؟
Redmi A2+ دارای دوربین ۸ مگاپیکسلی است.
قیمت Redmi A2+ چقدر است؟
قیمت Redmi A2+ 105 دلار است.
کدام نسخه MIUI آخرین آپدیت Redmi A2+ خواهد بود؟
MIUI 15 آخرین نسخه MIUI Redmi A2 خواهد بود.
کدام نسخه اندروید آخرین آپدیت Redmi A2+ خواهد بود؟
اندروید 13 آخرین نسخه اندروید Redmi A2 خواهد بود.
Redmi A2+ چند بهروزرسانی دریافت میکند؟
Redmi A2 3 MIUI و 3 سال بهروزرسانی امنیتی اندروید تا MIUI 15 دریافت خواهد کرد.
Redmi A2+ چند سال بهروزرسانی دریافت میکند؟
Redmi A2 از سال 3 بهروزرسانی امنیتی 2022 ساله دریافت میکند.
Redmi A2+ هر چند وقت یکبار بهروزرسانی دریافت میکند؟
Redmi A2 هر 3 ماه یکبار به روز رسانی می شود.
Redmi A2+ با کدام نسخه اندروید عرضه می شود؟
Redmi A2 با رابط کاربری MIUI 13 مبتنی بر اندروید 12 عرضه شد
Redmi A2+ چه زمانی بهروزرسانی MIUI 13 را دریافت میکند؟
Redmi A2 قبلاً بهروزرسانی MIUI 13 را دریافت کرده است.
Redmi A2+ چه زمانی بهروزرسانی اندروید 12 را دریافت میکند؟
Redmi A2 قبلاً بهروزرسانی اندروید 12 را دریافت کرده است.
Redmi A2+ چه زمانی بهروزرسانی اندروید 13 را دریافت میکند؟
بله، Redmi A2 آپدیت اندروید 13 را در سه ماهه سوم 3 دریافت خواهد کرد.
پشتیبانی بهروزرسانی Redmi A2+ چه زمانی به پایان میرسد؟
پشتیبانی بهروزرسانی Redmi A2 در سال 2024 به پایان میرسد.
نظرات و نظرات کاربران Redmi A2+
بررسی های ویدیویی Redmi A2+
Redmi A2+
×

اگر از این گوشی استفاده می کنید یا تجربه کار با این گوشی را دارید، این گزینه را انتخاب کنید.
اگر از این گوشی استفاده نکرده اید و فقط می خواهید نظر خود را بنویسید، این گزینه را انتخاب کنید.
وجود دارد 5 نظرات در مورد این محصول