Xiaomi در ردمی 7
مشخصات Redmi 7 برای کاربران معمولی خوب است.
مشخصات کلیدی شیائومی ردمی 7
- مقاوم در برابر آب ظرفیت باتری بالا جک هدفون فرو سرخ
- IPS Display دیگر خبری از فروش نیست فیلمبرداری 1080p صفحه نمایش HD+
مشخصات کامل شیائومی ردمی 7
مشخصات عمومی
راه اندازی
| نام تجاری | سرخ پوست |
| معرفی | |
| نام کد | انکلیت |
| شماره مدل | |
| تاریخ انتشار | 2019، مارس |
| قیمت تمام شده | حدود 130 یورو |
نمایش دادن
| نوع | IPS LCD |
| نسبت تصویر و PPI | نسبت 19:9 - تراکم 269 ppi |
| اندازه | 6.26 اینچ ، 97.8 سانتی متر2 (نسبت سطح صفحه نمایش به بدنه در حدود 81.5٪) |
| نرخ تجدید صفحه | 60 هرتز |
| وضوح | 720 1520 * پیکسل ها |
| حداکثر روشنایی (nit) | |
| حفاظت | کورنینگ گوریل شیشه ای 5 |
| امکانات |
BODY
| رنگ ها |
قرمز قمری گرفتگی سیاه ستاره دنباله دار آبی |
| ابعاد | 158.7 x 75.6 x 8.5 میلیمتر (6.25 x 2.98 x 0.33 در) |
| وزن | 180 گرم (6.35 اونس) |
| ماده | پلاستیک |
| گواهی | |
| ضد آب | بله |
| سنسور | اثرانگشت (در پشت)، شتاب سنج، مجاورت، قطب نما |
| 3.5mm جک | بله |
| NFC | نه |
| فرو سرخ | بله |
| نوع USB | microUSB 2.0، USB در حال حرکت |
| سیستم های خنک کننده | |
| HDMI | |
| بلندی بلندگو (dB) |
شبکه ارتباطی
فرکانس
| تکنولوژی | GSM / CDMA / HSPA / LTE |
| باندهای 2G | GSM - 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 & SIM 2 |
| باندهای 3G | HSDPA - 850 / 900 / 1700 (AWS) / 1900 / 2100 - جهانی |
| باندهای 4G | B1 (2100)، B3 (1800)، B4 (1700/2100 AWS 1)، B5 (850)، B7 (2600)، B8 (900)، B20 (800)، B38 (TDD 2600)، B40 (TDD 2300) |
| باندهای 5G | |
| TD-SCDMA | TD-SCDMA 1900 مگاهرتز TD-SCDMA 2000 مگاهرتز |
| جهت یابی | بله ، با A-GPS ، GLONASS ، GALILEO ، BDS |
| سرعت شبکه | HSPA ، LTE-A |
دیگران
| نوع سیم کارت | دو سیم کارت (نانو سیم، دوگانه) |
| تعداد ناحیه سیم کارت | 2 |
| از Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 b/g/n، WiFi Direct، هات اسپات |
| بلوتوث | 4.2، A2DP، LE، aptX HD |
| VoLTE | بله |
| رادیو FM | بله |
SAR VALUEحد FCC 1.6 وات بر کیلوگرم است که در حجم 1 گرم بافت اندازه گیری می شود.
| SAR بدن (AB) | 1.251 W / kg |
| سر SAR (AB) | 0.577 W / kg |
| Body SAR (ABD) | 1.02 W / kg |
| سر SAR (ABD) | 1.1 W / kg |
| M1810F6LI - SAR هند: سر - 1.031 وات بر کیلوگرم - بدن: 0.573 وات بر کیلوگرم پوشش نانو P2i |
عملکرد
بستر های نرم افزاری
| تراشه | Qualcomm SDM632 Snapdragon 632 (14 نانومتر) |
| پردازنده | هشت هسته ای (4x1.8 گیگاهرتز Kryo 250 Gold & 4x1.8 GHz Kryo 250 Silver) |
| بیت | 64Bit |
| هسته | هسته 8 |
| فناوری فرایند | 14 نانومتر |
| GPU | Adreno 506 |
| هسته های گرافیکی | |
| فرکانس GPU | |
| نسخه آندروید | اندروید 10 ، MIUI 12.5 |
| بازی فروشگاه |
حافظه
| ظرفیت RAM | 2GB / 3GB / 4GB |
| نوع RAM | LPDDR3 |
| ذخیره سازی | 16GB / 32GB / 64GB |
| SD کارت حافظه | microSD، تا 1 ترابایت (اسلات اختصاصی) |
نمرات عملکرد
امتیاز آنتوتو |
105k
• Antutu v7
|
باتری
| ظرفیت | 4000 میلی آمپر ساعت |
| نوع | لی پو |
| فناوری شارژ سریع | |
| سرعت شارژ | 10W |
| زمان پخش ویدیو | |
| شارژ سریع | بله |
| شارژ بی سیم | |
| شارژ معکوس |
دوربین
دوربین اصلی ویژگی های زیر ممکن است با به روز رسانی نرم افزار متفاوت باشد.
| رزولوشن تصویر | 4032 x 3024 پیکسل، 12.19 مگاپیکسل |
| وضوح تصویر و FPS | 1080 @ 3060 |
| تثبیت کننده نوری (OIS) | نه |
| تثبیت الکترونیکی (EIS) | |
| فیلم حرکت آهسته | بله |
| امکانات | فلاش LED ، HDR ، پانوراما |
امتیاز DxOMark
| امتیاز موبایل (عقب) |
سیار
عکس
ویدئو
|
| امتیاز سلفی |
سلفی
عکس
ویدئو
|
دوربین SELFIE
دوربین اول
| وضوح | 8 MP |
| سنسور | |
| روزنه | F / 2.0 |
| اندازه پیکسل | |
| اندازه سنسور | |
| عدسی | |
| اضافی |
| وضوح تصویر و FPS | 1080p @ 30fps |
| امکانات | HDR |
سوالات متداول Xiaomi Redmi 7
باتری گوشی شیائومی ردمی 7 چقدر دوام می آورد؟
باتری شیائومی ردمی 7 دارای ظرفیت 4000 میلی آمپر ساعت است.
آیا شیائومی ردمی 7 NFC دارد؟
خیر، شیائومی ردمی 7 NFC ندارد
نرخ به روز رسانی شیائومی ردمی 7 چیست؟
شیائومی ردمی 7 دارای نرخ رفرش 60 هرتز است.
نسخه اندروید شیائومی ردمی 7 چیست؟
نسخه اندروید شیائومی ردمی 7 اندروید 10، MIUI 12.5 است.
وضوح صفحه نمایش شیائومی ردمی 7 چقدر است؟
رزولوشن صفحه نمایش شیائومی ردمی 7 720 در 1520 پیکسل است.
آیا شیائومی ردمی 7 دارای شارژ بی سیم است؟
خیر، شیائومی ردمی 7 شارژ بی سیم ندارد.
آیا شیائومی ردمی 7 در برابر آب و گرد و غبار مقاوم است؟
بله، شیائومی ردمی 7 در برابر آب و گرد و غبار مقاوم است.
آیا شیائومی ردمی 7 دارای جک 3.5 میلی متری هدفون است؟
بله، شیائومی ردمی 7 دارای جک 3.5 میلی متری هدفون است.
دوربین شیائومی ردمی 7 مگاپیکسل چیست؟
شیائومی ردمی 7 دارای دوربین 12 مگاپیکسلی است.
قیمت شیائومی ردمی 7 چقدر است؟
قیمت شیائومی ردمی 7 60 دلار است.
نظرات و نظرات کاربران Xiaomi Redmi 7
بررسی ویدیویی شیائومی ردمی 7
بررسی در یوتیوب
Xiaomi در ردمی 7
×

اگر از این گوشی استفاده می کنید یا تجربه کار با این گوشی را دارید، این گزینه را انتخاب کنید.
اگر از این گوشی استفاده نکرده اید و فقط می خواهید نظر خود را بنویسید، این گزینه را انتخاب کنید.
وجود دارد 9 نظرات در مورد این محصول