شیائومی Redmi 8A Dual
Redmi 8A dual دارای تنظیمات دوربین دوگانه است که تنها تفاوت است.
مشخصات شیائومی Redmi 8A دو کلید
- ظرفیت باتری بالا جک هدفون گزینه های رنگی متعدد منطقه کارت SD در دسترس است
- IPS Display دیگر خبری از فروش نیست فیلمبرداری 1080p صفحه نمایش HD+
مشخصات کامل شیائومی Redmi 8A Dual
| نام تجاری | سرخ پوست |
| معرفی | 2020 ، 11 فوریه |
| نام کد | چوب زیتون |
| شماره مدل | |
| تاریخ انتشار | 2020 ، 18 فوریه |
| قیمت تمام شده | حدود 80 یورو |
نمایش دادن
| نوع | IPS LCD |
| نسبت تصویر و PPI | نسبت 19:9 - تراکم 270 ppi |
| اندازه | 6.22 اینچ ، 96.6 سانتی متر2 (نسبت سطح صفحه نمایش به بدنه در حدود 81.8٪) |
| نرخ تجدید صفحه | 60 هرتز |
| وضوح | 720 1520 * پیکسل ها |
| حداکثر روشنایی (nit) | 400 سی دی / متر مربع |
| حفاظت | کورنینگ گوریل شیشه ای 5 |
| امکانات |
BODY
| رنگ ها |
سفید آبی خاکستری |
| ابعاد | 156.5 • 75.4 • 9.4 میلی متر (6.16 • 2.97 • 0.37 اینچ) |
| وزن | 188 گرم (6.63 اونس) |
| ماده | جلو شیشه ای (گوریلا گلس 5)، پشت پلاستیکی، قاب پلاستیکی |
| گواهی | |
| ضد آب | |
| سنسور | شتاب سنج، مجاورت، قطب نما |
| 3.5mm جک | بله |
| NFC | نه |
| فرو سرخ | |
| نوع USB | کانکتور برگشت پذیر 2.0 ، Type-C 1.0 ، USB On-The-Go |
| سیستم های خنک کننده | نه |
| HDMI | |
| بلندی بلندگو (dB) |
شبکه ارتباطی
فرکانس
| تکنولوژی | GSM / HSPA / LTE |
| باندهای 2G | GSM - 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 & SIM 2 |
| باندهای 3G | HSDPA - 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| باندهای 4G | باند LTE - 1 (2100)، 3 (1800)، 5 (850)، 8 (900)، 40 (2300)، 41 (2500) |
| باندهای 5G | |
| TD-SCDMA | |
| جهت یابی | بله، با A-GPS، GLONASS، BDS |
| سرعت شبکه | HSPA ، LTE-A |
| نوع سیم کارت | دو سیم کارت (نانو سیم، دوگانه) |
| تعداد ناحیه سیم کارت | 2 |
| از Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 b / g / n ، Wi-Fi Direct ، کانون مهم |
| بلوتوث | 4.2 ، A2DP ، LE |
| VoLTE | |
| رادیو FM | بله |
| SAR بدن (AB) | |
| سر SAR (AB) | |
| Body SAR (ABD) | |
| سر SAR (ABD) | |
بستر های نرم افزاری
| تراشه | Qualcomm Snapdragon 439 (SDM439) |
| پردازنده | هشت هسته ای (4x1.95 گیگاهرتز Cortex-A53 و 4x1.45 گیگاهرتز Cortex A53) |
| بیت | 64Bit |
| هسته | 8 هسته |
| فناوری فرایند | 12 نانومتر |
| GPU | Adreno 505 |
| هسته های گرافیکی | |
| فرکانس GPU | |
| نسخه آندروید | اندروید 11 ، MIUI 12.5 |
| بازی فروشگاه |
حافظه
| ظرفیت RAM | رم 2 / 3GB |
| نوع RAM | |
| ذخیره سازی | ROM 32GB |
| SD کارت حافظه | microSDXC (شکاف اختصاصی) |
نمرات عملکرد
امتیاز آنتوتو |
• Antutu
|
باتری
| ظرفیت | 5000 میلی آمپر |
| نوع | لی پو |
| فناوری شارژ سریع | |
| سرعت شارژ | 10W |
| زمان پخش ویدیو | |
| شارژ سریع | بله 18 وات |
| شارژ بی سیم | نه |
| شارژ معکوس |
دوربین
| وضوح | 13 MP |
| سنسور | |
| روزنه | F / 2.2 |
| اندازه پیکسل | 1.12μm |
| اندازه سنسور | 1 / 3.1 " |
| زوم اپتیکال | |
| عدسی | وسیع |
| اضافی | PDAF |
| وضوح | 2 MP |
| سنسور | |
| روزنه | F / 2.4 |
| اندازه پیکسل | |
| اندازه سنسور | |
| زوم اپتیکال | |
| عدسی | عمق |
| اضافی |
| رزولوشن تصویر | مگاپیکسل 13 |
| وضوح تصویر و FPS | 1080 @ 30 |
| تثبیت کننده نوری (OIS) | نه |
| تثبیت الکترونیکی (EIS) | نه |
| فیلم حرکت آهسته | |
| امکانات | فلاش LED ، HDR ، پانوراما |
امتیاز DxOMark
| امتیاز موبایل (عقب) |
سیار
عکس
ویدئو
|
| امتیاز سلفی |
سلفی
عکس
ویدئو
|
دوربین SELFIE
| وضوح | 8 MP |
| سنسور | |
| روزنه | F / 2.0 |
| اندازه پیکسل | 1.12μm |
| اندازه سنسور | 1 / 4 " |
| عدسی | |
| اضافی |
| وضوح تصویر و FPS | 1080p @ 30fps |
| امکانات | HDR |
سوالات متداول Xiaomi Redmi 8A Dual
باتری Xiaomi Redmi 8A Dual چقدر دوام می آورد؟
باتری شیائومی Redmi 8A Dual دارای ظرفیت 5000 میلی آمپر ساعت است.
آیا شیائومی Redmi 8A Dual NFC دارد؟
خیر، شیائومی Redmi 8A Dual NFC ندارد
نرخ به روز رسانی دوگانه شیائومی ردمی 8A چیست؟
شیائومی Redmi 8A Dual دارای نرخ رفرش 60 هرتز است.
نسخه اندروید شیائومی Redmi 8A Dual چیست؟
نسخه اندروید دوگانه شیائومی Redmi 8A اندروید 11، MIUI 12.5 است.
رزولوشن نمایشگر شیائومی ردمی 8 ای دوال چقدر است؟
رزولوشن صفحه نمایش دوگانه شیائومی Redmi 8A 720 در 1520 پیکسل است.
آیا شیائومی Redmi 8A Dual دارای شارژ بی سیم است؟
خیر، شیائومی Redmi 8A Dual شارژ بی سیم ندارد.
آیا شیائومی Redmi 8A Dual در برابر آب و گرد و غبار مقاوم است؟
خیر، شیائومی Redmi 8A Dual در برابر آب و گرد و غبار مقاوم نیست.
آیا شیائومی Redmi 8A Dual دارای جک هدفون 3.5 میلی متری است؟
بله، شیائومی Redmi 8A Dual دارای جک 3.5 میلی متری هدفون است.
دوربین دوگانه مگاپیکسلی شیائومی Redmi 8A چیست؟
شیائومی Redmi 8A Dual دارای دوربین 13 مگاپیکسلی است.
قیمت Xiaomi Redmi 8A Dual چقدر است؟
قیمت Xiaomi Redmi 8A Dual 85 دلار است.
کدام نسخه MIUI آخرین آپدیت شیائومی Redmi 8A Dual خواهد بود؟
MIUI 12.5 آخرین نسخه MIUI شیائومی Redmi 8A Dual خواهد بود.
آخرین آپدیت شیائومی Redmi 8A Dual کدام نسخه اندروید خواهد بود؟
اندروید 10 آخرین نسخه اندروید شیائومی Redmi 8A Dual خواهد بود.
شیائومی Redmi 8A Dual چند بهروزرسانی دریافت میکند؟
شیائومی Redmi 8A Dual 2 MIUI و 3 سال بهروزرسانی امنیتی اندروید تا MIUI 12.5 دریافت میکند.
شیائومی Redmi 8A Dual چند سال بهروزرسانی دریافت میکند؟
شیائومی Redmi 8A Dual از سال 3 بهروزرسانی امنیتی 2022 ساله دریافت میکند.
شیائومی Redmi 8A Dual هر چند وقت یک بار به روز رسانی می شود؟
شیائومی Redmi 8A Dual هر 3 ماه یکبار بهروزرسانی میشود.
Xiaomi Redmi 8A Dual Out of Box با کدام نسخه اندرویدی عرضه می شود؟
Xiaomi Redmi 8A دو خروجی با رابط کاربری MIUI 10 مبتنی بر اندروید 9.
شیائومی Redmi 8A Dual چه زمانی بهروزرسانی MIUI 13 را دریافت میکند؟
شیائومی Redmi 8A Dual بهروزرسانی MIUI 13 را دریافت نخواهد کرد.
شیائومی Redmi 8A Dual چه زمانی بهروزرسانی اندروید 12 را دریافت میکند؟
شیائومی Redmi 8A Dual آپدیت اندروید 12 را دریافت نخواهد کرد.
شیائومی Redmi 8A Dual چه زمانی بهروزرسانی اندروید 13 را دریافت میکند؟
خیر، شیائومی Redmi 8A Dual آپدیت اندروید 13 را دریافت نخواهد کرد.
پشتیبانی از بهروزرسانی دوگانه شیائومی Redmi 8A چه زمانی به پایان میرسد؟
پشتیبانی از بهروزرسانی دوگانه شیائومی Redmi 8A در سال 2022 به پایان میرسد.
بررسی ها و نظرات کاربران دوگانه شیائومی Redmi 8A
بررسی های ویدئویی دوگانه شیائومی ردمی 8A
شیائومی Redmi 8A Dual
×

اگر از این گوشی استفاده می کنید یا تجربه کار با این گوشی را دارید، این گزینه را انتخاب کنید.
اگر از این گوشی استفاده نکرده اید و فقط می خواهید نظر خود را بنویسید، این گزینه را انتخاب کنید.
وجود دارد 9 نظرات در مورد این محصول