شیائومی ردمی K20
شیائومی Redmi K20 پنل AMOLED و سیستم دوربین پاپ آپ را با قیمت مناسب ارائه می دهد.
مشخصات کلیدی شیائومی Redmi K20
- شارژ سریع ظرفیت رم بالا ظرفیت باتری بالا جک هدفون
- دیگر خبری از فروش نیست بدون اسلات کارت SD فیلمبرداری 1080p نسخه نرم افزار قدیمی
مشخصات کامل شیائومی ردمی K20
مشخصات عمومی
راه اندازی
| نام تجاری | سرخ پوست |
| معرفی | |
| نام کد | داوینچی |
| شماره مدل | |
| تاریخ انتشار | 2019 ، ژوئن |
| قیمت تمام شده | حدود 260 یورو |
نمایش دادن
| نوع | AMOLED |
| نسبت تصویر و PPI | نسبت 19.5:9 - تراکم 403 ppi |
| اندازه | 6.39 اینچ ، 100.2 سانتی متر2 (نسبت سطح صفحه نمایش به بدنه در حدود 86.1٪) |
| نرخ تجدید صفحه | 60 هرتز |
| وضوح | 1080 2340 * پیکسل ها |
| حداکثر روشنایی (nit) | |
| حفاظت | کورنینگ گوریل شیشه ای 5 |
| امکانات | HDR |
BODY
| رنگ ها |
کربن سیاه شعله قرمز یخچال آبی |
| ابعاد | 156.7 x 74.3 x 8.8 میلیمتر (6.17 x 2.93 x 0.35 در) |
| وزن | 191 گرم (6.74 اونس) |
| ماده | آلیاژ آلومینیوم، شیشه |
| گواهی | |
| ضد آب | نه |
| سنسور | اثر انگشت (زیر نمایشگر)، شتاب سنج، ژیروسکوپ، مجاورت، قطب نما |
| 3.5mm جک | بله |
| NFC | بله |
| فرو سرخ | |
| نوع USB | کانکتور برگشت پذیر 2.0 ، Type-C 1.0 ، USB On-The-Go |
| سیستم های خنک کننده | |
| HDMI | |
| بلندی بلندگو (dB) |
شبکه ارتباطی
فرکانس
| تکنولوژی | GSM / HSPA / LTE |
| باندهای 2G | GSM - 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 & SIM 2 |
| باندهای 3G | HSDPA - 850 / 900 / 1900 / 2100 |
| باندهای 4G | باند LTE - 1(2100)، 3(1800)، 5(850)، 7(2600)، 8(900)، 34(2000)، 38(2600)، 39(1900)، 40(2300)، 41( 2500) |
| باندهای 5G | |
| TD-SCDMA | TD-SCDMA 1900 مگاهرتز TD-SCDMA 2000 مگاهرتز |
| جهت یابی | بله ، با A-GPS ، GLONASS ، GALILEO ، BDS |
| سرعت شبکه | HSPA 42.2 / 5.76 Mbps ، LTE-A |
دیگران
| نوع سیم کارت | دو سیم کارت (نانو سیم، دوگانه) |
| تعداد ناحیه سیم کارت | 2 |
| از Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac ، باند دوتایی ، Wi-Fi Direct ، کانون مهم |
| بلوتوث | 5.0، A2DP، LE، aptX HD |
| VoLTE | بله |
| رادیو FM | بله |
SAR VALUEحد FCC 1.6 وات بر کیلوگرم است که در حجم 1 گرم بافت اندازه گیری می شود.
| SAR بدن (AB) | |
| سر SAR (AB) | |
| Body SAR (ABD) | |
| سر SAR (ABD) | |
عملکرد
بستر های نرم افزاری
| تراشه | Qualcomm SDM730 Snapdragon 730 (8 نانومتر) |
| پردازنده | هشت هسته ای (2x2.2 گیگاهرتز Kryo 470 Gold & 6x1.8 GHz Kryo 470 Silver) |
| بیت | 64Bit |
| هسته | هسته 8 |
| فناوری فرایند | 8 نانومتر |
| GPU | Adreno 618 |
| هسته های گرافیکی | |
| فرکانس GPU | |
| نسخه آندروید | اندروید 11 ، MIUI 12.5 |
| بازی فروشگاه |
حافظه
| ظرفیت RAM | 6GB / 8GB |
| نوع RAM | LPDDR4X |
| ذخیره سازی | 64GB / 128GB / 256GB |
| SD کارت حافظه | نه |
نمرات عملکرد
امتیاز آنتوتو |
• Antutu
|
باتری
| ظرفیت | 4000 میلی آمپر ساعت |
| نوع | لی پو |
| فناوری شارژ سریع | شارژ سریع Qualcomm 4+ |
| سرعت شارژ | 18W |
| زمان پخش ویدیو | |
| شارژ سریع | |
| شارژ بی سیم | |
| شارژ معکوس |
دوربین
دوربین اصلی ویژگی های زیر ممکن است با به روز رسانی نرم افزار متفاوت باشد.
دوربین اول
| وضوح | |
| سنسور | سونی IMX582 Exmor RS |
| روزنه | F / 1.75 |
| اندازه پیکسل | |
| اندازه سنسور | |
| زوم اپتیکال | |
| عدسی | |
| اضافی |
| رزولوشن تصویر | 8000 x 6000 پیکسل، 48 مگاپیکسل |
| وضوح تصویر و FPS | 2160@30, 1080@30120240, 1080@960 |
| تثبیت کننده نوری (OIS) | نه |
| تثبیت الکترونیکی (EIS) | |
| فیلم حرکت آهسته | |
| امکانات | دو فلاش LED ، HDR ، پانوراما |
امتیاز DxOMark
| امتیاز موبایل (عقب) |
سیار
عکس
ویدئو
|
| امتیاز سلفی |
سلفی
عکس
ویدئو
|
دوربین SELFIE
دوربین اول
| وضوح | پاپ آپ موتوری 20 مگاپیکسل |
| سنسور | |
| روزنه | F / 2.2 |
| اندازه پیکسل | |
| اندازه سنسور | |
| عدسی | |
| اضافی |
| وضوح تصویر و FPS | 1080p @ 30fps |
| امکانات | HDR |
سوالات متداول Xiaomi Redmi K20
باتری گوشی شیائومی ردمی K20 چقدر دوام می آورد؟
باتری شیائومی Redmi K20 دارای ظرفیت 4000 میلی آمپر ساعت است.
آیا شیائومی Redmi K20 NFC دارد؟
بله، شیائومی ردمی K20 دارای NFC است
نرخ به روز رسانی شیائومی Redmi K20 چیست؟
Xiaomi Redmi K20 دارای نرخ تازه سازی 60 هرتز است.
نسخه اندروید شیائومی ردمی K20 چیست؟
نسخه اندروید شیائومی Redmi K20 اندروید 11، MIUI 12.5 است.
رزولوشن صفحه نمایش شیائومی Redmi K20 چقدر است؟
رزولوشن صفحه نمایش ردمی K20 شیائومی 1080 در 2340 پیکسل است.
آیا شیائومی Redmi K20 شارژ بی سیم دارد؟
خیر، شیائومی ردمی K20 شارژ بی سیم ندارد.
آیا شیائومی Redmi K20 در برابر آب و گرد و غبار مقاوم است؟
خیر، شیائومی ردمی K20 در برابر آب و گرد و غبار مقاوم نیست.
آیا شیائومی ردمی K20 دارای جک 3.5 میلی متری هدفون است؟
بله، شیائومی Redmi K20 دارای جک 3.5 میلی متری هدفون است.
مگاپیکسل دوربین شیائومی Redmi K20 چیست؟
شیائومی ردمی K20 دارای دوربین 48 مگاپیکسلی است.
سنسور دوربین شیائومی ردمی K20 چیست؟
Xiaomi Redmi K20 دارای سنسور دوربین Sony IMX582 Exmor RS است.
قیمت شیائومی Redmi K20 چقدر است؟
قیمت شیائومی Redmi K20 240 دلار است.
نظرات و نظرات کاربران Xiaomi Redmi K20
بررسی ویدیویی شیائومی Redmi K20
بررسی در یوتیوب
شیائومی ردمی K20
×

اگر از این گوشی استفاده می کنید یا تجربه کار با این گوشی را دارید، این گزینه را انتخاب کنید.
اگر از این گوشی استفاده نکرده اید و فقط می خواهید نظر خود را بنویسید، این گزینه را انتخاب کنید.
وجود دارد 7 نظرات در مورد این محصول